Vacances en République tchèque:CZeCOTTourmapsLa Bohême de l‘EstUNESCOVacances activesHorairesGEOFUN
loading...
Navigateur touristique
Viki
Portail touristique officiel de la Région de Pardubice
République tchèque
Belles éclaircies 10°C
Météo

Météo - Pardubice

21.10. (21:30)
aujourd‘hui
Belles éclaircies
10°C
22.10.
demain
Semi-clair
11°C/4°C
23.10.
samediNébulosité
10°C/4°C
24.10.
dimancheBelles éclaircies
12°C/2°C
Source: Météo Meteocentrum

Calendrier des actions - Région de Chrudim-Hlinsko

Recherche des actions:
Régions: Frontière tchéco-morave. Région frontalière de Kladsko. . Les Monts de l’Aigle (Orlické) et leur piémont. Frontière tchéco-morave. Région de Hradec Králové. Région de Pardubice. Région de Chrudim-Hlinsko.
Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions.








début: fin:
Autres paramètres de recherche

Plan

Région de Chrudim-Hlinsko

(Zátopek - pro seniory) Jeu 21.10.2021 10:00
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Zátopek  - pro seniory)
(Minuta věčnosti) Jeu 21.10.2021 19:00
Centre multifoncitonnel (Hlinsko)
(Minuta věčnosti)
(Corpus Christi - filmový klub) Jeu 21.10.2021 20:00
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Corpus Christi - filmový klub)
(Halloween zabíjí) Ven 22.10.2021 19:30
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Halloween zabíjí)
(Duna) Ven 22.10.2021 19:30
Cinéma Paix (Heřmanův Městec)
(Duna)
(Za kamarády z TV) Sa 23.10.2021 16:00
Cinéma Paix (Heřmanův Městec)
(Za kamarády z TV)
(Shoky a Morthy: poslední velká akce) Sa 23.10.2021 17:00
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Shoky a Morthy: poslední velká akce)
(Rozbitý robot Ron) Ven 22.10.2021 17:30
Sa 23.10.2021 17:30
Cinéma Paix (Heřmanův Městec)
(Rozbitý robot Ron)
(Karel) Sa 23.10.2021 19:30
Cinéma Paix (Heřmanův Městec)
(Karel)
(Mimi šéf: rodinný podnik) Di 24.10.2021 15:00
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Mimi šéf: rodinný podnik)
(Venom 2: Carnage přichází) Di 24.10.2021 17:00
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Venom 2: Carnage přichází)
(Kryštof) Di 24.10.2021 19:30
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Kryštof)
(Gump - Pes, který naučil lidi žít) Mar 26.10.2021 17:30
Cinéma Paix (Heřmanův Městec)
(Gump - Pes, který naučil lidi žít)
(Halloween zabíjí) Mar 26.10.2021 19:30
Cinéma Paix (Heřmanův Městec)
(Halloween zabíjí)
(Free Guy) Mer 27.10.2021 17:00
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Free Guy)
(Myši patří do nebe) Mer 27.10.2021 17:30
Cinéma Paix (Heřmanův Městec)
(Myši patří do nebe)
(Miloval jsem svou ženu) Mer 27.10.2021 19:30
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Miloval jsem svou ženu)
(Poslední souboj) Mer 27.10.2021 19:30
Cinéma Paix (Heřmanův Městec)
(Poslední souboj)
(Sebevražedný oddíl) Jeu 28.10.2021 17:00
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Sebevražedný oddíl)
(Zpráva) Jeu 28.10.2021 19:30
Cinéma Paix (Heřmanův Městec)
(Zpráva)
(Seal team: Pár správných tuleňů) Ven 29.10.2021 17:30
Cinéma Paix (Heřmanův Městec)
(Seal team: Pár správných tuleňů)
(Karel) Ven 29.10.2021 19:00
Centre multifoncitonnel (Hlinsko)
(Karel)
(Paroží) Ven 29.10.2021 19:30
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Paroží)
(Seal team: Pár správných tuleňů) Sa 30.10.2021 15:00
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Seal team: Pár správných tuleňů)
(Addamsova rodina 2) Sa 30.10.2021 15:30
Cinéma Paix (Heřmanův Městec)
(Addamsova rodina 2)
(Jedině Tereza) Sa 30.10.2021 17:00
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Jedině Tereza)
(Kurz manželské touhy) Ven 29.10.2021 19:30
Sa 30.10.2021 17:30
Cinéma Paix (Heřmanův Městec)
(Kurz manželské touhy)
(Kurz manželské touhy) Sa 30.10.2021 19:00
Centre multifoncitonnel (Hlinsko)
(Kurz manželské touhy)
(Duna) Sa 23.10.2021 19:30
Sa 30.10.2021 19:30
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Duna)
(Paroží) Sa 30.10.2021 19:30
Cinéma Paix (Heřmanův Městec)
(Paroží)
(Addamsova rodina 2) Di 31.10.2021 15:00
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Addamsova rodina 2)
(Addamsova rodina 2) Di 31.10.2021 16:00
Centre multifoncitonnel (Hlinsko)
(Addamsova rodina 2)
(Miluj svého robota) Di 31.10.2021 19:30
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Miluj svého robota)
(Milan Kundera: Od žertu k bezvýznamnosti) Mer 3.11.2021 19:30
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Milan Kundera: Od žertu k bezvýznamnosti)
(Jedině Tereza - pro seniory) Jeu 4.11.2021 10:00
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Jedině Tereza - pro seniory)
(Paralelní matky) Jeu 4.11.2021 17:00
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Paralelní matky)
(Jabka - Filmový klub) Jeu 4.11.2021 20:00
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Jabka - Filmový klub)
(Poslední souboj) Ven 5.11.2021 19:30
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Poslední souboj)
(Rozbitý robot Ron) Sa 23.10.2021 15:00
Sa 6.11.2021 15:00
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Rozbitý robot Ron)
(Zátopek) Sa 6.11.2021 17:00
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Zátopek)
(Eternals) Sa 6.11.2021 19:30
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Eternals)
(Maxinožka 2) Di 7.11.2021 15:00
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Maxinožka 2)
(Kurz manželské touhy) Jeu 28.10.2021 19:30
Ven 29.10.2021 17:00
Di 31.10.2021 17:00
Di 7.11.2021 17:00
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Kurz manželské touhy)
(Lidi krve) Di 7.11.2021 19:30
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Lidi krve)
(Rafael - mladý génius) Mer 10.11.2021 19:30
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Rafael - mladý génius)
(Poslední noc v Soho) Jeu 11.11.2021 19:30
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Poslední noc v Soho)
(Soused) Ven 12.11.2021 17:00
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Soused)
(Eternals 3D) Ven 12.11.2021 19:30
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Eternals 3D)
(Luca) Sa 13.11.2021 15:00
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Luca)
(Hrana zlomu) Sa 13.11.2021 17:00
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Hrana zlomu)
(Není čas zemřít) Sa 13.11.2021 19:30
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Není čas zemřít)
(Králíček Petr bere do zaječích) Di 14.11.2021 15:00
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Králíček Petr bere do zaječích)
(Vyšehrad: Seryjál) Di 14.11.2021 17:00
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Vyšehrad: Seryjál)
(Titan) Di 14.11.2021 19:30
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Titan)
(Raya a drak) Mer 17.11.2021 15:00
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Raya a drak)
(Shang-Chi a legenda o deseti prstenech) Mer 17.11.2021 17:00
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Shang-Chi a legenda o deseti prstenech)
(Zbožňovaný - pro seniory) Jeu 18.11.2021 10:00
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Zbožňovaný - pro seniory)
(Francouzská depeše Liberty, Kansas Evening Sun) Jeu 18.11.2021 17:00
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Francouzská depeše Liberty, Kansas Evening Sun)
(Drazí soudruzi - Filmový klub) Jeu 18.11.2021 20:00
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Drazí soudruzi - Filmový klub)
(Ztraceni v ráji) Ven 19.11.2021 17:00
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Ztraceni v ráji)
(Dívka na koštěti) Sa 20.11.2021 15:00
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Dívka na koštěti)
(Hlas lásky) Sa 20.11.2021 17:00
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Hlas lásky)
(Myši patří do nebe) Di 21.11.2021 15:00
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Myši patří do nebe)
(Krotitelé duchů: Odkaz) Ven 19.11.2021 19:30
Di 21.11.2021 17:00
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Krotitelé duchů: Odkaz)
(Paříž,13.obvod) Di 21.11.2021 19:30
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Paříž,13.obvod)
(Deníček moderního fotra) Mer 24.11.2021
Club culturel de Skuteč (Skuteč)
(Deníček moderního fotra)
(Král Richard: Zrození šampionek) Jeu 25.11.2021 19:30
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Král Richard: Zrození šampionek)
(Machr na 30 dní) Ven 26.11.2021 17:00
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Machr na 30 dní)
(Klan Gucci) Ven 26.11.2021 19:30
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Klan Gucci)
(Encanto) Sa 27.11.2021 15:00
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Encanto)
(Karel) Jeu 21.10.2021 17:00
Ven 22.10.2021 17:00
Ven 5.11.2021 17:00
Mer 17.11.2021 19:30
Sa 27.11.2021 17:00
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Karel)
(Vánoční příběh) Jeu 25.11.2021 17:00
Sa 27.11.2021 19:30
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Vánoční příběh)
(O čertovi a jiné vánoční pohádky) Di 28.11.2021 15:00
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(O čertovi a jiné vánoční pohádky)
(Přání Ježíškovi) Jeu 11.11.2021 17:00
Sa 20.11.2021 19:30
Di 28.11.2021 17:00
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Přání Ježíškovi)
(Slalom) Di 28.11.2021 19:30
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Slalom)
(Večírek) Mer 15.12.2021
Club culturel de Skuteč (Skuteč)
(Večírek)
(Studentská mše sv.) Jeu 21.10.2021 7:00
Eglise de l'Assomption de la Vierge (Skuteč)
(Studentská mše sv.)
(Mše sv.) Sa 23.10.2021 18:00
Église Saint Venceslas (Skuteč - Lažany)
(Mše sv.)
(Mše svatá) Di 24.10.2021 7:30
Kostel sv. Marie Magdalény (Včelákov)
(Mše svatá)
(Mše sv. - živý přenos) Di 24.10.2021 8:00
Eglise de l'Assomption de la Vierge (Skuteč)
(Mše sv. - živý přenos)
(Mše svatá) Di 24.10.2021 9:30
Église de Saint Jacques plus vieux (Raná)
(Mše svatá)
(Mše svatá) Di 24.10.2021 9:30
(Předhradí)
(Mše svatá)
(Mše sv.) Di 24.10.2021 10:00
(Vrbatův Kostelec)
(Mše sv.)
(Mše sv.) Di 24.10.2021 18:00
(Skuteč)
(Mše sv.)
(Bohoslužba) Jeu 21.10.2021 18:00
Mar 26.10.2021 18:00
Jeu 28.10.2021 18:00
Chapelle de Saint Vaclav (Jeníkov)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sa 23.10.2021 16:30
Sa 30.10.2021 16:30
Centre Jean XXIII (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Di 24.10.2021 8:00
Mar 26.10.2021 18:00
Di 31.10.2021 8:00
(Krouna)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Di 24.10.2021 8:00
Di 31.10.2021 8:00
(Trhová Kamenice)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Di 24.10.2021 8:30
Di 31.10.2021 8:30
(Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Ven 22.10.2021 17:00
Sa 23.10.2021 17:00
Di 24.10.2021 9:00
Lun 25.10.2021 17:00
Ven 29.10.2021 17:00
Sa 30.10.2021 17:00
Di 31.10.2021 9:00
Eglise de Nativité de Vierge Marie (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Jeu 21.10.2021 18:00
Di 24.10.2021 9:00
Jeu 28.10.2021 18:00
Di 31.10.2021 9:00
(Studnice)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Di 24.10.2021 9:00
Di 31.10.2021 9:00
Forteresse (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Di 24.10.2021 9:00
Di 31.10.2021 9:00
Eglise évangélique (Krouna)
(Bohoslužba)
(Setkání apoštolské církve) Di 24.10.2021 10:00
Di 31.10.2021 10:00
Eglise apostolique (Hlinsko)
(Setkání apoštolské církve)
(Bohoslužba) Ven 22.10.2021 17:45
Sa 23.10.2021 7:30
Di 24.10.2021 10:30
Mer 27.10.2021 17:45
Ven 29.10.2021 17:45
Sa 30.10.2021 7:30
Di 31.10.2021 10:30
Eglise de la Très Sainte Trinité (Kameničky)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Di 31.10.2021 10:30
Eglise évangélique (Svratouch )
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Di 24.10.2021 10:30
Mer 27.10.2021 18:00
Di 31.10.2021 10:30
(Hlinsko, Chlum)
(Bohoslužba)
(Mše svatá) Di 24.10.2021 8:00
Di 31.10.2021 8:00
Di 7.11.2021 8:00
Di 14.11.2021 8:00
Di 21.11.2021 8:00
Di 28.11.2021 8:00
Di 5.12.2021 8:00
Di 12.12.2021 8:00
Di 19.12.2021 8:00
(Žumberk)
(Mše svatá)
(Mše svatá) Di 24.10.2021 9:30
Di 31.10.2021 9:30
Di 7.11.2021 9:30
Di 14.11.2021 9:30
Di 21.11.2021 9:30
Di 28.11.2021 9:30
Di 5.12.2021 9:30
Sa 11.12.2021 9:30
Di 19.12.2021 9:30
(Nasavrky)
(Mše svatá)
(Bohoslužby) Di 24.10.2021 9:30
Di 31.10.2021 9:30
Di 7.11.2021 9:30
Di 14.11.2021 9:30
Di 21.11.2021 9:30
Di 28.11.2021 9:30
Di 5.12.2021 9:30
Sa 11.12.2021 9:30
Di 19.12.2021 9:30
Église évangélique (České Lhotice)
(Bohoslužby)
(Mše svatá) Di 24.10.2021 9:30
Di 31.10.2021 9:30
Di 7.11.2021 9:30
Di 14.11.2021 9:30
Di 21.11.2021 9:30
Di 28.11.2021 9:30
Di 5.12.2021 9:30
Sa 11.12.2021 9:30
Di 19.12.2021 9:30
(Licibořice)
(Mše svatá)
(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina) Ven 1.10.2021 - Jeu 14.4.2022
(Hlinsko)
(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina)
(Nachlazení - nutné zlo?) Jeu 21.10.2021 10:00
Centre familial Radovánek (Heřmanův Městec)
(Nachlazení - nutné zlo?)
(Z pohledu hvězd - PhDr. Milan Hanuš) Jeu 21.10.2021 18:00
Théâtre Karel Pippich (Chrudim)
(Z pohledu hvězd - PhDr. Milan Hanuš)
(Nasavrcké Kaštanobraní) Sa 23.10.2021 12:00 - 17:00
Kaštanka - monument naturel
(Nasavrcké Kaštanobraní)
(Doubrava bez odpadků) Sa 23.10.2021 13:30
Ronov nad Doubravou
(Doubrava bez odpadků)
(Taneční zábava) Sa 23.10.2021 20:00
(Orel)
(Taneční zábava)
(Výsadba třešní) Di 24.10.2021 10:00
Slatiňany
(Výsadba třešní)
(Den otevřených dveří v Informačním centru v Třemošnici) Lun 25.10.2021
(Třemošnice)
(Den otevřených dveří v Informačním centru v Třemošnici)
(Den otevřených dveří v IC Třemošnice) Lun 25.10.2021
Centre de renseignement de ville Třemošnice (Třemošnice)
(Den otevřených dveří v IC Třemošnice)
(Plavání pro seniory) Lun 25.10.2021 13:00
La piscine de la ville (Hlinsko)
(Plavání pro seniory)
(Den Turistických informačních center) Mar 26.10.2021 8:00 - 17:00
Centre Pohůdka (Heřmanův Městec)
(Den Turistických informačních center)
(Den otevřených dveří v TIC Nasavrky) Mer 27.10.2021 9:00 - 16:00
Centre d'information de Nasavrky (Nasavrky)
(Den otevřených dveří v TIC Nasavrky)
(Nadace Krása pomoci) Mer 27.10.2021 13:00
Chrudim
(Nadace Krása pomoci)
(Kouzelné dýně) Di 31.10.2021 10:00 - 16:00
Couvent capucin et l’église Saint Joseph – Musée de statues baroques (Chrudim)
(Kouzelné dýně)
(Ukládání broučků) Jeu 4.11.2021 17:00
Chrudim
(Ukládání broučků)
(Cestovatelská bedseda) Jeu 4.11.2021 19:00
Maison de société (Slatiňany)
(Cestovatelská bedseda)
(Pardubická Šestka) Ven 5.11.2021 16:00
Maison de société (Slatiňany)
(Pardubická Šestka)
(Ozdoby z mědi a korálků) Lun 8.11.2021 15:30
Masarykovo náměstí (Heřmanův Městec)
(Ozdoby z mědi a korálků)
(Beseda s psycholožkou PhDr. Ludmilou Filipovou) Mar 9.11.2021 18:00
Centre multifoncitonnel (Hlinsko)
(Beseda s psycholožkou PhDr. Ludmilou Filipovou)
(179. Laskavý večer) Jeu 11.11.2021 19:00
Maison de société (Slatiňany)
(179. Laskavý večer)
(Taneční odpoledne nejen pro seniory s Choltičankou) Di 14.11.2021 13:00 - 17:00
Gymnase des Sokols (Heřmanův Městec)
(Taneční odpoledne nejen pro seniory s Choltičankou)
(Keramika) Mar 16.11.2021 15:30
Masarykovo náměstí (Heřmanův Městec)
(Keramika)
(Masáže) Lun 29.11.2021 14:00
Masarykovo náměstí (Heřmanův Městec)
(Masáže)
(Tradiční předvánoční posezení) Ven 3.12.2021 18:00
Gymnase des Sokols Luže (Luže)
(Tradiční předvánoční posezení)
(Beseda s psycholožkou PhDr. Ludmilou Filipovou) Mar 7.12.2021 18:00
Centre multifoncitonnel (Hlinsko)
(Beseda s psycholožkou PhDr. Ludmilou Filipovou)
(Virtuální univerzita třetího věku - Dějiny oděvní kultury II) Ven 29.10.2021 10:00
Ven 12.11.2021 10:00
Ven 26.11.2021 10:00
Ven 10.12.2021 10:00
(Hlinsko)
(Virtuální univerzita třetího věku - Dějiny oděvní kultury II)
(Virtuální univerzita třetího věku - Hudební nástroje) Ven 22.10.2021 10:00
Ven 5.11.2021 10:00
Ven 19.11.2021 10:00
Ven 3.12.2021 10:00
Ven 17.12.2021 10:00
(Hlinsko)
(Virtuální univerzita třetího věku - Hudební nástroje)
(Spejblova cestovka) Lun 3.5.2021 - Lun 9.5.2022
Musée des cultures marionnettistes à Chrudim (Chrudim)
(Spejblova cestovka)
(Hele, v muzeu je Jů a Hele !) Jeu 17.6.2021 - Di 9.1.2022
Musée des cultures marionnettistes à Chrudim (Chrudim)
(Hele, v muzeu je Jů a Hele !)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) Ven 9.7.2021 - Di 31.10.2021
Château Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Kouzlo patchworku) Mar 5.10.2021 - Di 31.10.2021
Château Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kouzlo patchworku)
(Víte, že ...) Sa 8.5.2021 - Di 31.10.2021
Musée en plein air Vysočina - Veselý Kopec (Veselý kopec)
(Víte, že ...)
(Masopustní obchůzky z Hlinecka aneb Deset + jedna let světovým kulturním dědictvím) Sa 8.5.2021 - Di 31.10.2021
Musée en plein air Vysočina - Veselý Kopec (Veselý kopec)
(Masopustní obchůzky z Hlinecka aneb Deset + jedna let světovým kulturním dědictvím)
(Sophiina volba po česku) Mar 1.6.2021 - Ven 31.12.2021
Ležáky - territoire de piété (Miřetice)
(Sophiina volba po česku)
(Vodění Jidáše aneb Ó, Jidáši nevěrný, cos to učinil…) Mar 15.6.2021 - Di 24.10.2021
Musée en plein air Vysočina - Hlinsko-Betlém (Hlinsko v Čechách)
(Vodění Jidáše aneb Ó, Jidáši nevěrný, cos to učinil…)
(Kristýna Hamáková - obrazy) Di 5.9.2021 - Di 31.10.2021
Centre multifoncitonnel (Hlinsko)
(Kristýna Hamáková - obrazy)
(Chrudimský malíř Josef Papáček (1821 - 1882)) Jeu 9.9.2021 - Di 31.10.2021
Musée régional à Chrudim (Chrudim)
(Chrudimský malíř Josef Papáček (1821 - 1882))
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová) Sa 11.9.2021 - Mer 10.11.2021
Trou d'exposition (Chrudim)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová)
(Skauting na Chrudimsku) Ven 17.9.2021 - Di 28.11.2021
Musée régional à Chrudim (Chrudim)
(Skauting na Chrudimsku)
(Zelený ostrov) Mar 5.10.2021 - Di 28.11.2021
Théâtre Karel Pippich (Chrudim)
(Zelený ostrov)
(Chrudimáci) Mer 6.10.2021 - Ven 26.11.2021
Salle d'exposition de Vodní zdroje (Chrudim)
(Chrudimáci)
(Obrazy Josefa Bláhy) Ven 8.10.2021 - Jeu 21.10.2021
Heřmanův Městec - ghetto juif, synagogue (Heřmanův Městec), Heřmanův Městec
(Obrazy Josefa Bláhy)
(Karel Beneš 1881-1941) Sa 9.10.2021 - Di 5.12.2021
Galerie municipale de Hlinsko (Hlinsko v Čechách)
(Karel Beneš 1881-1941)
(Barbora Myslikovjanová) Sa 16.10.2021 - Jeu 2.12.2021
Galérie Art - Světlana et Luboš Jelínkovi (Chrudim)
(Barbora Myslikovjanová)
(Veronika Psotková) Sa 16.10.2021 - Jeu 2.12.2021
Galérie Art - Světlana et Luboš Jelínkovi (Chrudim)
(Veronika Psotková)
(CHKO Železné hory - 30. výročí vyhlášení) Di 17.10.2021 - Ven 12.11.2021
Château Nasavrky (Nasavrky)
(CHKO Železné hory - 30. výročí vyhlášení)
(Nasavrcké Kaštanobraní) Sa 23.10.2021 12:00 - 17:00
Kaštanka - monument naturel
(Nasavrcké Kaštanobraní)
(Farmářský trh) Ven 29.10.2021 8:00 - 16:00
Na Řekách (Hlinsko)
(Farmářský trh)
(Výstava CHKO Železné hory) Lun 22.11.2021 - Di 28.11.2021
Maison de société (Slatiňany)
(Výstava CHKO Železné hory)
(Nasavrcké Kaštanobraní) Sa 23.10.2021 12:00 - 17:00
Kaštanka - monument naturel
(Nasavrcké Kaštanobraní)
(Podzimní kavárnička u Pilařů) Sa 30.10.2021 15:00
(Nasavrky)
(Podzimní kavárnička u Pilařů)
(Svatomartinské menu) Sa 6.11.2021 - Di 7.11.2021
Konopáč (Heřmanův Městec)
(Svatomartinské menu)
(Svatomartinská vína) Possibilité de commander des billets d’entrée Jeu 11.11.2021 19:00
(Chrudim)
(Svatomartinská vína)
(Zabijačkové hody) Sa 20.11.2021 - Di 21.11.2021
Konopáč (Heřmanův Městec)
(Zabijačkové hody)
(Matýsek se vrací - degustace výběrových vín) Possibilité de commander des billets d’entrée Sa 4.12.2021 19:00
(Chrudim)
(Matýsek se vrací - degustace výběrových vín)
(Orchestrální koncert) Jeu 21.10.2021 19:00
Association de Chrudim (Chrudim)
(Orchestrální koncert)
(Helena Vondráčková - Vzhůru k výškám Tour) Possibilité de commander des billets d’entrée Ven 22.10.2021 19:00
(Chrudim)
(Helena Vondráčková - Vzhůru k výškám Tour)
(Slavnostní pěvecký galakoncert Gabriela Beňačková) Sa 23.10.2021 16:00
Eglise évangélique (Dvakačovice)
(Slavnostní pěvecký galakoncert Gabriela Beňačková)
(Sedm dní na Karlově univerzitě) Possibilité de commander des billets d’entrée Lun 25.10.2021 19:00
Eglise de l'Assomption de la Vierge (Chrudim)
(Sedm dní na Karlově univerzitě)
(Hana Holišová a New Time Orchestra) Jeu 25.11.2021 19:00
Théâtre Karel Pippich (Chrudim)
(Hana Holišová a New Time Orchestra)
(Big Band Chrudim) Ven 26.11.2021 19:00
Théâtre Karel Pippich (Chrudim)
(Big Band Chrudim)
(Katapult - Nostalgia Tour) Possibilité de commander des billets d’entrée Ven 26.11.2021 20:00
(Chrudim)
(Katapult - Nostalgia Tour)
(Barocco sempre giovane a sbory Iuventus Cantans, Cantando) Mer 8.12.2021 19:00
Association de Chrudim (Chrudim)
(Barocco sempre giovane a sbory Iuventus Cantans, Cantando)
(Odyssfest 2022) Possibilité de commander des billets d’entrée Sa 18.6.2022 10:30
(Vyžice)
(Odyssfest 2022)
(Nasavrcké Kaštanobraní) Sa 23.10.2021 12:00 - 17:00
Kaštanka - monument naturel
(Nasavrcké Kaštanobraní)
(Taneční zábava) Sa 23.10.2021 20:00
(Orel)
(Taneční zábava)
(Koncert) Sa 23.10.2021 20:00
Gymnase des Sokols (Slatiňany)
(Koncert)
(Den s dechovkou) Di 24.10.2021 11:00
Club culturel de Skuteč (Skuteč)
(Den s dechovkou)
(Jakub Smolík s kapelou - koncert) Lun 25.10.2021 19:00
Centre multifoncitonnel (Hlinsko)
(Jakub Smolík s kapelou - koncert)
(Halloweenská zábava Načešice) Sa 30.10.2021 20:00
(Načešice)
(Halloweenská zábava Načešice)
(Via vitae Comenius) Di 31.10.2021 17:00
Château Nasavrky (Nasavrky)
(Via vitae Comenius)
(Jakub Smolík) Mar 2.11.2021 19:00
Théâtre Karel Pippich (Chrudim)
(Jakub Smolík)
(Podzimní koncert) Jeu 4.11.2021
Maison des association (Chrudim)
(Podzimní koncert)
(Pardubická Šestka) Ven 5.11.2021 16:00
Maison de société (Slatiňany)
(Pardubická Šestka)
(Keks taneční zábava) Ven 5.11.2021 20:00
Gymnase des Sokols (Heřmanův Městec), Heřmanův Městec
(Keks taneční zábava)
(Hledání - La Busqueda) Di 7.11.2021 17:00
Gymnase des Sokols (Heřmanův Městec), Heřmanův Městec
(Hledání - La Busqueda)
(179. Laskavý večer) Jeu 11.11.2021 19:00
Maison de société (Slatiňany)
(179. Laskavý večer)
(Dechová hudba Hlinečanka a Jiří Krampol) Ven 12.11.2021 18:00
Centre multifoncitonnel (Hlinsko)
(Dechová hudba Hlinečanka a Jiří Krampol)
(Taneční odpoledne nejen pro seniory s Choltičankou) Di 14.11.2021 13:00 - 17:00
Gymnase des Sokols (Heřmanův Městec)
(Taneční odpoledne nejen pro seniory s Choltičankou)
(RCZ Rammstein tribute show + Atrey) Ven 19.11.2021 20:00
Gymnase des Sokols (Heřmanův Městec), Heřmanův Městec
(RCZ Rammstein tribute show + Atrey)
(Tradiční předvánoční posezení) Ven 3.12.2021 18:00
Gymnase des Sokols Luže (Luže)
(Tradiční předvánoční posezení)
(Koncert Barocco sempre giovane) Mer 8.12.2021 19:00
Musée régional à Chrudim (Chrudim)
(Koncert Barocco sempre giovane)
(Kamil Střihavka & Leaders) Ven 10.12.2021 19:00
Gymnase des Sokols (Heřmanův Městec)
(Kamil Střihavka & Leaders)
(Pokáč) Ven 18.2.2022 19:00
Gymnase des Sokols (Heřmanův Městec)
(Pokáč)
(Maroko a Mauretánie cestovatelský večer) Jeu 21.10.2021 18:00
Cinéma Paix (Heřmanův Městec)
(Maroko a Mauretánie cestovatelský večer)
(Výchova bez poražených - P. E. T. (Parent Effectiveness Training)) Sa 23.10.2021 14:00 - 17:30
Centre familial Radovánek (Heřmanův Městec)
(Výchova bez poražených - P. E. T. (Parent Effectiveness Training))
(Masáže) Lun 25.10.2021 14:00
Masarykovo náměstí (Heřmanův Městec)
(Masáže)
(Předporodní kurz s porodní asistentkou) Lun 25.10.2021 17:30
Centre mere Hlinečánek (Hlinsko)
(Předporodní kurz s porodní asistentkou)
(Sedm perel astronomie) Lun 1.11.2021 17:00
(Heřmanův Městec)
(Sedm perel astronomie)
(Večery pod lampou - Anna Polívková) Mar 2.11.2021 18:00
Cinéma Paix (Heřmanův Městec)
(Večery pod lampou - Anna Polívková)
(Cestovatelská bedseda) Jeu 4.11.2021 19:00
Maison de société (Slatiňany)
(Cestovatelská bedseda)
(Martin Loew Dubaj - zázrak v poušti) Jeu 11.11.2021 18:00
Théâtre Karel Pippich (Chrudim)
(Martin Loew Dubaj - zázrak v poušti)
(Černobyl - Spící peklo) Mer 24.11.2021 18:00
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Černobyl - Spící peklo)
(Tvorba adventních věnců a svícnů) Mer 24.11.2021 16:00 - 19:00
Jeu 25.11.2021 16:00 - 19:00
Centre Pohůdka (Heřmanův Městec)
(Tvorba adventních věnců a svícnů)
(Setkání s živly v nás) Mer 27.10.2021 17:00 - 19:00
Mer 10.11.2021 17:00 - 19:00
Mer 24.11.2021 17:00 - 19:00
Mer 8.12.2021 17:00 - 19:00
Momo Chrudim (Chrudim)
(Setkání s živly v nás)
(Pravidelné lekce Nordic Walking) Jeu 21.10.2021 17:00 - 19:00
Belvédère Bára sur Čertova skalka (Chrudim)
(Pravidelné lekce Nordic Walking)
(FC Hlinsko - Moravská Třebová) Sa 23.10.2021 9:30
Sa 23.10.2021 11:15
(Hlinsko)
(FC Hlinsko - Moravská Třebová)
(Fotbalové utkání) Sa 23.10.2021 14:30
Terrain de football (Svídnice)
(Fotbalové utkání)
(HC Hlinsko - Ledeč nad Sázavou) Sa 23.10.2021 17:00
Le stade d'hiver (Hlinsko)
(HC Hlinsko - Ledeč nad Sázavou)
(FC Hlinsko - Moravany) Di 24.10.2021 10:30
(Hlinsko)
(FC Hlinsko - Moravany)
(HC Hlinsko - Litomyšl) Di 24.10.2021 17:30
Le stade d'hiver (Hlinsko)
(HC Hlinsko - Litomyšl)
(Úterní hodinová cvičení seniorů) Mar 26.10.2021 14:00
náměstí Míru (Heřmanův Městec)
(Úterní hodinová cvičení seniorů)
(Cvičení pro děti od 9 měsíců do 3 let) Mar 26.10.2021 15:00
Centre mere Hlinečánek (Hlinsko)
(Cvičení pro děti od 9 měsíců do 3 let)
(Cvičení pro těhotné s porodní asistentkou) Mar 26.10.2021 17:45
Centre mere Hlinečánek (Hlinsko)
(Cvičení pro těhotné s porodní asistentkou)
(Intervalový trénink) Mar 26.10.2021 19:00
Centre Jean XXIII (Hlinsko)
(Intervalový trénink)
(FC Hlinsko - Ústí nad Orlicí) Jeu 28.10.2021 10:30
(Hlinsko)
(FC Hlinsko - Ústí nad Orlicí)
(Aquaaerobik) Jeu 21.10.2021 18:00
Jeu 28.10.2021 18:00
La piscine de la ville (Hlinsko)
(Aquaaerobik)
(Cvičení pilates) Jeu 21.10.2021 18:00
Lun 25.10.2021 18:00
Jeu 28.10.2021 18:00
Centre Jean XXIII (Hlinsko)
(Cvičení pilates)
(Cvičení pro dívky) Jeu 28.10.2021 18:00 - 19:00
Gymnase des Sokols (Slatiňany)
(Cvičení pro dívky)
(Cvičení pro maminky s dětmi) Ven 22.10.2021 9:30
Mar 26.10.2021 17:00
Ven 29.10.2021 9:30
Centre mere Hlinečánek (Hlinsko)
(Cvičení pro maminky s dětmi)
(XX. ročník Zamykání Doubravy 2021) Sa 30.10.2021
Pařížov - réservoir d'eau
(XX. ročník Zamykání Doubravy 2021)
(Rozloučení s cyklosezónou) Sa 30.10.2021 10:00
Heřmanův Městec
(Rozloučení s cyklosezónou)
(HC Hlinsko - Pardubice) Sa 30.10.2021 9:30
Sa 30.10.2021 11:30
Le stade d'hiver (Hlinsko)
(HC Hlinsko - Pardubice)
(Krajský přebor mužů - podzim 2021) Sa 30.10.2021 14:00
(Třemošnice)
(Krajský přebor mužů - podzim 2021)
(FC Hlinsko - Trutnov) Di 31.10.2021 14:30
(Hlinsko)
(FC Hlinsko - Trutnov)
(HC Hlinsko - Moravská Třebová) Di 31.10.2021 17:30
Le stade d'hiver (Hlinsko)
(HC Hlinsko - Moravská Třebová)
(FC Hlinsko - Heřmanův Městec) Sa 6.11.2021 10:30
(Hlinsko)
(FC Hlinsko - Heřmanův Městec)
(SKO Hlinsko - Volejbal Červený Kostelec) Sa 6.11.2021 10:00
Sa 6.11.2021 13:00
(Hlinsko)
(SKO Hlinsko - Volejbal Červený Kostelec)
(HC Hlinsko - Vlašim) Sa 6.11.2021 17:00
Le stade d'hiver (Hlinsko)
(HC Hlinsko - Vlašim)
(HC Hlinsko - Skuteč) Di 7.11.2021 9:00
Le stade d'hiver (Hlinsko)
(HC Hlinsko - Skuteč)
(Mikuláš v Orlických horách) Sa 11.12.2021 - Di 12.12.2021
Chrudim
(Mikuláš v Orlických horách)
(Cvičení pro těhotné) Lun 25.10.2021
Lun 1.11.2021
Lun 8.11.2021
Lun 15.11.2021
Lun 22.11.2021
Lun 29.11.2021
Lun 6.12.2021
Lun 13.12.2021
Lun 20.12.2021
Centre familial Radovánek (Heřmanův Městec), Heřmanův Městec
(Cvičení pro těhotné)
(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od semínka ke košili) Sa 23.10.2021 10:30 - 15:00
Di 24.10.2021 10:30 - 15:00
Jeu 28.10.2021 10:30 - 15:00
Sa 30.10.2021 10:30 - 15:00
Di 31.10.2021 10:30 - 15:00
Musée en plein air Vysočina - Veselý Kopec (Veselý kopec)
(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od semínka ke košili)
(Burza oblečení, hraček a sportovních potřeb) Ven 1.10.2021 - Lun 25.10.2021
Galerie municipale de Třemošnice (Třemošnice)
(Burza oblečení, hraček a sportovních potřeb)
(Duchůplné muzeum) Ven 22.10.2021 15:00 - 22:00
Musée des cultures marionnettistes à Chrudim (Chrudim)
(Duchůplné muzeum)
(Drakiáda) Ven 22.10.2021 15:30
Rabštejnská Lhota
(Drakiáda)
(Nasavrcké Kaštanobraní) Sa 23.10.2021 12:00 - 17:00
Kaštanka - monument naturel
(Nasavrcké Kaštanobraní)
(Koulo proutí) Sa 23.10.2021 14:00
Maison d'enfants et de jeunesse (Hlinsko)
(Koulo proutí)
(Karlík a továrna na čokoládu) Mar 26.10.2021 - Jeu 28.10.2021
Club d'enfants L'oasis (Třemošnice)
(Karlík a továrna na čokoládu)
(Výtvarná dílna pro dospělé) Mer 27.10.2021 14:00
Centre Jean XXIII (Hlinsko)
(Výtvarná dílna pro dospělé)
(Východočeské divadlo v Pardubicích) Mer 27.10.2021 18:00
Heřmanův Městec
(Východočeské divadlo v Pardubicích)
(Halloweenská stezka a karneval pro děti) Sa 30.10.2021
Konopáč (Heřmanův Městec)
(Halloweenská stezka a karneval pro děti)
(Turnaj ve hře Člověče, nezlob se) Sa 30.10.2021 9:00
Centre Jean XXIII (Hlinsko)
(Turnaj ve hře Člověče, nezlob se)
(Přátelský turnaj v prší o putovní pohár starosty) Sa 30.10.2021 13:00
(Horní Bradlo)
(Přátelský turnaj v prší o putovní pohár starosty)
(Halloween na Konopáči) Di 7.11.2021 16:30
Konopáč (Heřmanův Městec)
(Halloween na Konopáči)
(Martin Loew Dubaj - zázrak v poušti) Jeu 11.11.2021 18:00
Théâtre Karel Pippich (Chrudim)
(Martin Loew Dubaj - zázrak v poušti)
(Mikuláš v Orlických horách) Sa 11.12.2021 - Di 12.12.2021
Chrudim
(Mikuláš v Orlických horách)
(Jazz Dance Open - 2021) Sa 30.10.2021 18:00
Théâtre Karel Pippich (Chrudim)
(Jazz Dance Open - 2021)
(Klobouky Jana Přeučila) Ven 22.10.2021 18:00
Maison de culture (Studnice)
(Klobouky Jana Přeučila)
(Půda na vlastní nebezpečí) Ven 22.10.2021 19:00
Galerie municipale de Hlinsko (Hlinsko v Čechách)
(Půda na vlastní nebezpečí)
(Příbuzné si nevybíráme) Ven 22.10.2021 19:00
Gymnase des Sokols (Heřmanův Městec)
(Příbuzné si nevybíráme)
(Únos v Neapoli) Sa 23.10.2021 18:00
Gymnase des Sokols (Svratouch)
(Únos v Neapoli)
(Sůl nad zlato) Di 24.10.2021 13:00
Di 24.10.2021 14:30
Maison de société (Hlinsko)
(Sůl nad zlato)
(Dobytí severního pólu) Di 24.10.2021 18:00
Maison de culture (Zaječice)
(Dobytí severního pólu)
(Kafe u Osmanyho) Mar 26.10.2021 19:00
Théâtre Karel Pippich (Chrudim)
(Kafe u Osmanyho)
(Východočeské divadlo v Pardubicích) Mer 27.10.2021 18:00
Heřmanův Městec
(Východočeské divadlo v Pardubicích)
(Kouzelná školka Michala Nesvadby) Di 31.10.2021 16:00
Gymnase des Sokols (Heřmanův Městec), Heřmanův Městec
(Kouzelná školka Michala Nesvadby)
(Štístko a Poupěnka - Bylo, nebylo) Sa 6.11.2021 10:00
Centre multifoncitonnel (Hlinsko)
(Štístko a Poupěnka - Bylo, nebylo)
(Dědeček aneb musíme tam všichni) Lun 8.11.2021 19:00
Centre multifoncitonnel (Hlinsko)
(Dědeček aneb musíme tam všichni)
(Dovolená paní Josefy) Mar 9.11.2021 19:00
Théâtre Karel Pippich (Chrudim)
(Dovolená paní Josefy)
(Rejžák z Prahy) Ven 12.11.2021 19:30
Gymnase des Sokols (Heřmanův Městec)
(Rejžák z Prahy)
(Loutková pohádka) Sa 13.11.2021 15:00
Maison de société (Slatiňany)
(Loutková pohádka)
(Loutková pohádka) Sa 13.11.2021 15:00
Maison de société (Slatiňany)
(Loutková pohádka)
(Jako v nebi, tak i na zemi) Di 14.11.2021 19:00
Théâtre Karel Pippich (Chrudim)
(Jako v nebi, tak i na zemi)
(Rok na vsi) Lun 15.11.2021 19:00
Théâtre Karel Pippich (Chrudim)
(Rok na vsi)
(Smrt mu sluší) Lun 29.11.2021 19:00
Théâtre Karel Pippich (Chrudim)
(Smrt mu sluší)
(Fantastická žena) Mer 15.12.2021 19:00
Théâtre Karel Pippich (Chrudim)
(Fantastická žena)
(Hana) Mar 28.12.2021 19:00
Théâtre Karel Pippich (Chrudim)
(Hana)

Nombre total d’enregistrements recherchés: 246

Trouves ton activité