Vacances en République tchèque:CZeCOTTourmapsLa Bohême de l‘EstUNESCOVacances activesHorairesGEOFUN
loading...
Navigateur touristique
Viki
Portail touristique officiel de la Région de Pardubice
République tchèque
Belles éclaircies 4°C
Météo

Météo - Pardubice

16.10. (04:00)
aujourd‘hui
Belles éclaircies
4°C
17.10.
demain
Nébulosité
13°C/4°C
18.10.
lundiSemi-clair
14°C/6°C
19.10.
mardiPartiellement nuageux
16°C/7°C
Source: Météo Meteocentrum

Calendrier des actions - Les Monts de l’Aigle (Orlické) et leur piémont

Recherche des actions:
Régions: Frontière tchéco-morave. Région frontalière de Kladsko. . Les Monts de l’Aigle (Orlické) et leur piémont. Frontière tchéco-morave. Région de Hradec Králové. Région de Pardubice. Région de Chrudim-Hlinsko.
Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions.








début: fin:
Autres paramètres de recherche

Plan

Les Monts de l’Aigle (Orlické) et leur piémont

(Myši patří do nebe) Sa 16.10.2021 15:30
Cinéma Mai (Choceň)
(Myši patří do nebe)
(Zbožňovaný) Sa 16.10.2021 17:00
Fidiko (Žamberk)
(Zbožňovaný)
(Venom 2: Carnage přichází - 3D) Sa 16.10.2021 17:00
Théâtre Roškot, cinéma Máj, Club théâtral (Ústí nad Orlicí)
(Venom 2: Carnage přichází - 3D)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství (FR) 2D) Sa 16.10.2021 17:00
Centro cultural (Česká Třebová)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství (FR) 2D)
(Láska na špičkách) Sa 16.10.2021 18:00
Cinéma Mai (Choceň)
(Láska na špičkách)
(Cesta domů) Sa 16.10.2021 19:30
Théâtre Roškot, cinéma Máj, Club théâtral (Ústí nad Orlicí)
(Cesta domů)
(Venom 2: Carnage přichází 3D) Sa 16.10.2021 20:00
Fidiko (Žamberk)
(Venom 2: Carnage přichází 3D)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství) Di 17.10.2021 14:00
Fidiko (Žamberk)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství) Di 17.10.2021 17:00
Cinéma Lanškroun (Lanškroun)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství)
(Myši patří do nebe) Di 17.10.2021 17:00
Fidiko (Žamberk)
(Myši patří do nebe)
(100% vlk) Di 17.10.2021 17:00
Théâtre Roškot, cinéma Máj, Club théâtral (Ústí nad Orlicí)
(100% vlk)
(Prvok, Šampón, Tečka a Karel) Di 17.10.2021 17:00
Cinéma Mai (Choceň)
(Prvok, Šampón, Tečka a Karel)
(Láska na špičkách) Sa 16.10.2021 19:30
Di 17.10.2021 19:30
Cinéma Lanškroun (Lanškroun)
(Láska na špičkách)
(Karel) Di 17.10.2021 20:00
Fidiko (Žamberk)
(Karel)
(Večírek (ČR) 2D) Lun 18.10.2021 19:00
Centro cultural (Česká Třebová)
(Večírek (ČR) 2D)
(Jedině Tereza - Kino senior) Mar 19.10.2021 14:00
Fidiko (Žamberk)
(Jedině Tereza - Kino senior)
(Zpráva) Mar 19.10.2021 19:30
Cinéma Lanškroun (Lanškroun)
(Zpráva)
(Karel) Mar 19.10.2021 19:30
Cinéma municipal (Jablonné nad Orlicí )
(Karel)
(Kino naslepo) Mar 19.10.2021 19:30
Théâtre Roškot, cinéma Máj, Club théâtral (Ústí nad Orlicí)
(Kino naslepo)
(Zpráva) Mar 19.10.2021 20:00
Fidiko (Žamberk)
(Zpráva)
(Láska na špičkách (ČR) 2D) Mer 20.10.2021 19:00
Centro cultural (Česká Třebová)
(Láska na špičkách (ČR) 2D)
(Zbožňovaný) Mer 20.10.2021 19:30
Cinéma municipal (Jablonné nad Orlicí )
(Zbožňovaný)
(Klícka) Jeu 21.10.2021 18:00
Cinéma Mai (Choceň)
(Klícka)
(Oroslan) Jeu 21.10.2021 19:00
Petite Scene (Ústí nad Orlicí)
(Oroslan)
(Nová šichta) Jeu 21.10.2021 19:30
Théâtre Roškot, cinéma Máj, Club théâtral (Ústí nad Orlicí)
(Nová šichta)
(Láska na špičkách) Jeu 21.10.2021 19:30
Cinéma municipal (Jablonné nad Orlicí )
(Láska na špičkách)
(Zátopek) Ven 22.10.2021 10:00
Cinéma Mai (Choceň)
(Zátopek)
(Rozbitý robot Ron) Ven 22.10.2021 17:30
Cinéma municipal (Jablonné nad Orlicí )
(Rozbitý robot Ron)
(Venom 2: Carnage přichází) Ven 22.10.2021 19:30
Cinéma municipal (Jablonné nad Orlicí )
(Venom 2: Carnage přichází)
(Duna) Ven 22.10.2021 19:30
Théâtre Roškot, cinéma Máj, Club théâtral (Ústí nad Orlicí)
(Duna)
(Duna) Ven 22.10.2021 18:00
Sa 23.10.2021 16:00
Cinéma Mai (Choceň)
(Duna)
(Duna) Mer 20.10.2021 19:30
Jeu 21.10.2021 19:30
Ven 22.10.2021 19:30
Sa 23.10.2021 19:30
Cinéma Lanškroun (Lanškroun)
(Duna)
(Rozbitý robot Ron) Di 24.10.2021 17:00
Théâtre Roškot, cinéma Máj, Club théâtral (Ústí nad Orlicí)
(Rozbitý robot Ron)
(Mimi šéf: rodinný podnik (USA) 3D) Di 24.10.2021 17:00
Centro cultural (Česká Třebová)
(Mimi šéf: rodinný podnik (USA) 3D)
(Večírek) Di 24.10.2021 17:30
Cinéma Mai (Choceň)
(Večírek)
(Myši patří do nebe) Di 24.10.2021 17:30
Cinéma municipal (Jablonné nad Orlicí )
(Myši patří do nebe)
(Milan Kundera: Od Žertu k Bezvýznamnosti) Di 24.10.2021 19:30
Théâtre Roškot, cinéma Máj, Club théâtral (Ústí nad Orlicí)
(Milan Kundera: Od Žertu k Bezvýznamnosti)
(Duna (USA) 2D) Lun 25.10.2021 19:00
Centro cultural (Česká Třebová)
(Duna (USA) 2D)
(Jedině Tereza) Lun 18.10.2021 19:30
Di 24.10.2021 19:30
Lun 25.10.2021 19:30
Cinéma Lanškroun (Lanškroun)
(Jedině Tereza)
(Matky (ČR) 2D - Bio Senior) Mar 26.10.2021 17:00
Centro cultural (Česká Třebová)
(Matky (ČR) 2D - Bio Senior)
(Zátopek) Mer 27.10.2021 14:30
Théâtre Roškot, cinéma Máj, Club théâtral (Ústí nad Orlicí)
(Zátopek)
(Venom 2: Carnage přichází (USA) 3D) Mer 27.10.2021 19:00
Centro cultural (Česká Třebová)
(Venom 2: Carnage přichází (USA) 3D)
(Titan) Mer 27.10.2021 19:30
Théâtre Roškot, cinéma Máj, Club théâtral (Ústí nad Orlicí)
(Titan)
(Rozbitý robot Ron) Di 24.10.2021 14:30
Jeu 28.10.2021 14:30
Cinéma Mai (Choceň)
(Rozbitý robot Ron)
(Seal team: Pár správných tuleňů) Ven 29.10.2021 15:30
Cinéma Mai (Choceň)
(Seal team: Pár správných tuleňů)
(Venom 2: Carnage přichází) Ven 29.10.2021 17:00
Cinéma Lanškroun (Lanškroun)
(Venom 2: Carnage přichází)
(Addamsova rodina) Sa 30.10.2021 15:30
Cinéma Mai (Choceň)
(Addamsova rodina)
(Myši patří do nebe) Sa 30.10.2021 17:00
Théâtre Roškot, cinéma Máj, Club théâtral (Ústí nad Orlicí)
(Myši patří do nebe)
(Halloween zabíjí) Sa 30.10.2021 19:30
Théâtre Roškot, cinéma Máj, Club théâtral (Ústí nad Orlicí)
(Halloween zabíjí)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství) Di 31.10.2021 17:00
Théâtre Roškot, cinéma Máj, Club théâtral (Ústí nad Orlicí)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství)
(Kurz manželské touhy) Jeu 28.10.2021 17:30
Ven 29.10.2021 18:00
Sa 30.10.2021 18:00
Di 31.10.2021 17:30
Cinéma Mai (Choceň)
(Kurz manželské touhy)
(Venom 2: Carnage přichází) Di 17.10.2021 19:30
Di 31.10.2021 19:30
Théâtre Roškot, cinéma Máj, Club théâtral (Ústí nad Orlicí)
(Venom 2: Carnage přichází)
(Caravaggio - Duše a krev) Mer 3.11.2021 18:00
Petite Scene (Ústí nad Orlicí)
(Caravaggio - Duše a krev)
(Slavnostní výročí posvěcení kostela) Di 17.10.2021
Église Saint Venceslas (Letohrad)
(Slavnostní výročí posvěcení kostela)
(Knapovecké posvícení + Divadelní představení Aničky Kukuczkové) Di 17.10.2021
Eglise Saint-Pierre et Saint-Paul (Ústí nad Orlicí, Knapovec)
(Knapovecké posvícení + Divadelní představení Aničky Kukuczkové)
(Slavnostní výročí posvěcení kostela) Di 24.10.2021
Eglise de l'Assomption de la Vierge (Letohrad, Orlice)
(Slavnostní výročí posvěcení kostela)
(Slavnost výročí posvěcení kostela) Di 31.10.2021
Eglise de l'Assomption de la Vierge (Šedivec)
(Slavnost výročí posvěcení kostela)
(Jakub Jan Ryba - Česká mše vánoční) Sa 25.12.2021 9:30
Eglise de l'Assomption de la Vierge (Letohrad, Orlice)
(Jakub Jan Ryba - Česká mše vánoční)
(Kopečková pouť) Sa 14.5.2022 - Di 15.5.2022
Václavské náměstí (Letohrad)
(Kopečková pouť)
(Kopečková pouť) Sa 20.5.2023 - Di 21.5.2023
Václavské náměstí (Letohrad)
(Kopečková pouť)
(Kopečková pouť) Sa 11.5.2024 - Di 12.5.2024
Václavské náměstí (Letohrad)
(Kopečková pouť)
(Kopečková pouť) Sa 17.5.2025 - Di 18.5.2025
Václavské náměstí (Letohrad)
(Kopečková pouť)
(Dny otevřených dveří na SŠ uměleckoprůmyslové v ÚO) Sa 16.10.2021 9:00 - 13:00
(Ústí nad Orlicí)
(Dny otevřených dveří na SŠ uměleckoprůmyslové v ÚO)
(Slámožroutská zábava) Sa 16.10.2021 20:00
Gymnase des Sokols (Kunvald)
(Slámožroutská zábava)
(Rodina na stezce) Di 17.10.2021
Sentier des perceptions « La Vallée du ruisseau Skuhrovský » (Rybník)
(Rodina na stezce)
(Otevřený klub rodičů o dětech) Lun 18.10.2021
Voie familiale et groupe d'enfants Viola (Žamberk)
(Otevřený klub rodičů o dětech)
(Mužský kruh) Lun 18.10.2021 17:00
Rybník
(Mužský kruh)
(Slavnosti světla) Mar 19.10.2021 17:00
Nám. Al. Jiráska (Lanškroun)
(Slavnosti světla)
(Šestinedělí) Mar 19.10.2021 18:45
Centre maternel Kamínek (Choceň)
(Šestinedělí)
(Easy Mum - mateřská není dovolená) Mer 20.10.2021 9:00 - 11:00
Centre familial Jablíčko (Jablonné nad Orlicí)
(Easy Mum - mateřská není dovolená)
(Bookstart) Jeu 21.10.2021
(Lanškroun)
(Bookstart)
(Robert Šlachta - autorské čtení) Jeu 21.10.2021 18:00
Bibliothèque de la ville d'Ústí nad Orlici (Ústí nad Orlicí)
(Robert Šlachta - autorské čtení)
((Za)Žijte knihovnu) Di 24.10.2021 13:00 - 18:00
(Česká Třebová), Česká Třebová
((Za)Žijte knihovnu)
(Týden turistických informačních centrer) Lun 25.10.2021 8:00 - 16:00
Centre d'information de la ville de Choceň (Choceň)
(Týden turistických informačních centrer)
(Hudební besídka žáků hudebního oboru) Lun 25.10.2021 17:00
(Ústí nad Orlicí)
(Hudební besídka žáků hudebního oboru)
(Hudební besídka ZUŠ) Mar 26.10.2021 18:00
Centro cultural (Česká Třebová)
(Hudební besídka ZUŠ)
(Knižní klubíčko) Mer 27.10.2021 10:00
(Česká Třebová)
(Knižní klubíčko)
(Prohlídka nové budovy DDM Duha) Mer 27.10.2021 15:00 - 18:00
Maison de l´enfance et de la jeunesse Duha (Ústí nad Orlicí)
(Prohlídka nové budovy DDM Duha)
(Setkání na hranicích) Jeu 28.10.2021 15:00
Písečná
(Setkání na hranicích)
(Den vzniku samostatného československého státu) Jeu 28.10.2021 17:00
Letohrad - cimetière (Letohrad)
(Den vzniku samostatného československého státu)
(Dvorní čtení Anežky a Ivy) Sa 30.10.2021 16:00
(Letohrad)
(Dvorní čtení Anežky a Ivy)
(Manželské večery) Di 17.10.2021 18:00
Di 24.10.2021 18:00
Di 31.10.2021 18:00
Centre familial Sluníčko (Ústí nad Orlicí)
(Manželské večery)
(Kojení) Mar 2.11.2021 18:45
Centre maternel Kamínek (Choceň)
(Kojení)
(Jak správně pečovat o zoubky) Mer 3.11.2021 10:00
Centre maternel Kamínek (Choceň)
(Jak správně pečovat o zoubky)
(Podpora imunity bez chemie) Jeu 4.11.2021 16:00 - 18:00
Voie familiale et groupe d'enfants Viola (Žamberk)
(Podpora imunity bez chemie)
(Chraň se, seniore!) Lun 8.11.2021 9:30
Maison d´enfants et de jeunesse (Lanškroun)
(Chraň se, seniore!)
(Chraň se, seniore) Mar 9.11.2021 14:00
Centre d'information de la ville de Choceň (Choceň)
(Chraň se, seniore)
(Beseda pro seniory) Mar 16.11.2021 13:00
Club pour séniors (Ústí nad Orlicí)
(Beseda pro seniory)
(Těhotenství aneb jedna paní povídala) Mar 16.11.2021 18:45
Centre maternel Kamínek (Choceň)
(Těhotenství aneb jedna paní povídala)
(Manipulace s novorozencem) Mar 16.11.2021 18:45
Centre maternel Kamínek (Choceň)
(Manipulace s novorozencem)
(Dan Přibáň & Trabanti: Velká cesta domů) Mar 16.11.2021 19:00
Centre polyvalent LArt (Lanškroun)
(Dan Přibáň & Trabanti: Velká cesta domů)
(Jak se připravit na porod a příchod miminka) Mar 23.11.2021 18:45
Centre maternel Kamínek (Choceň)
(Jak se připravit na porod a příchod miminka)
(Aktivní beseda samovyšetření prsou) Mer 24.11.2021 18:00
Centre maternel Kamínek (Choceň)
(Aktivní beseda samovyšetření prsou)
(Rozsvícení vánočního stromu) Di 28.11.2021
Václavské náměstí (Letohrad)
(Rozsvícení vánočního stromu)
(Průběh porodu) Mar 30.11.2021 18:45
Centre maternel Kamínek (Choceň)
(Průběh porodu)
(Mikulášská nadílka) Di 5.12.2021 16:00
Musée municipal de Letohrad (Letohrad)
(Mikulášská nadílka)
(Jak žít s cukrovkou) Mar 9.11.2021 17:30
Mar 7.12.2021 17:30
(Letohrad)
(Jak žít s cukrovkou)
(Předvánoční setkání seniorů) Mer 8.12.2021
Orlovna (Letohrad)
(Předvánoční setkání seniorů)
(Setkání regionálních amatérských historiků) Mar 19.10.2021
Mar 23.11.2021
Mar 14.12.2021
(Letohrad)
(Setkání regionálních amatérských historiků)
(Vánoční přehlídka harmonikářů) Di 26.12.2021 15:00
Orlovna (Letohrad)
(Vánoční přehlídka harmonikářů)
(Dny otevřených dveří na SŠ automobilní ÚO) Sa 16.10.2021 9:00 - 13:00
Sa 13.11.2021 9:00 - 13:00
Sa 11.12.2021 9:00 - 13:00
Mer 5.1.2022 9:00 - 13:00
(Ústí nad Orlicí)
(Dny otevřených dveří na SŠ automobilní ÚO)
(Dny otevřených dveří) Sa 16.10.2021 9:00 - 12:00
Sa 6.11.2021 9:00 - 12:00
Mer 24.11.2021 14:00 - 17:00
Jeu 9.12.2021 14:00 - 17:00
Sa 8.1.2022 9:00 - 12:00
(Ústí nad Orlicí)
(Dny otevřených dveří)
(Den otevřených dveří - PSŠ Letohrad) Ven 26.11.2021 14:00 - 18:00
Sa 27.11.2021 8:00 - 13:00
Ven 14.1.2022 14:00 - 18:00
Sa 15.1.2022 8:00 - 13:00
(Letohrad)
(Den otevřených dveří - PSŠ Letohrad)
(Dny otevřených dveří) Ven 19.11.2021 13:30 - 17:00
Sa 20.11.2021 9:00 - 12:00
Ven 21.1.2022 13:30 - 17:00
Sa 22.1.2022 9:00 - 12:00
Bâtiment de l'académie de commerce (Choceň)
(Dny otevřených dveří)
(Den otevřených dveří) Ven 19.11.2021 13:30 - 17:00
Sa 20.11.2021 9:00 - 12:00
Ven 21.1.2022 13:30 - 17:00
Sa 22.1.2022 9:00 - 12:00
(Choceň)
(Den otevřených dveří)
(Pomáhám během) Di 1.5.2022 - Mar 31.5.2022
Letohrad
(Pomáhám během)
(Myslivecký táborák) Sa 30.7.2022
Pavillon de chasse Bažantnice (Letohrad)
(Myslivecký táborák)
(Rozsvícení vánočního stromu) Di 27.11.2022
Václavské náměstí (Letohrad)
(Rozsvícení vánočního stromu)
(Mikulášská nadílka) Lun 5.12.2022 16:00
Musée municipal de Letohrad (Letohrad)
(Mikulášská nadílka)
(Setkání regionálních amatérských historiků) Mar 18.1.2022 15:00
Mar 15.2.2022 15:00
Mar 15.3.2022 15:00
Mar 19.4.2022 15:00
Mar 17.5.2022 15:00
Mar 21.6.2022 15:00
Mar 19.7.2022 15:00
Mar 16.8.2022 15:00
Mar 20.9.2022 15:00
Mar 18.10.2022 15:00
Mar 15.11.2022 15:00
Mar 13.12.2022 15:00
(Letohrad)
(Setkání regionálních amatérských historiků)
(Soubor výstav Ruce vzhůru!) Lun 3.5.2021 - Di 31.10.2021
Château Kolowratský à Rychnov nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
(Soubor výstav Ruce vzhůru!)
(Zámecké farmářské trhy) Di 17.10.2021
Di 14.11.2021
Di 12.12.2021
Château Doudleby nad Orlicí (Doudleby nad Orlicí)
(Zámecké farmářské trhy)
(Seva) Sa 25.6.2022 - Sa 3.9.2022
Château Letohrad (Letohrad)
(Seva)
(Výstava: Třikrát jinak) Mer 1.9.2021 - Di 31.10.2021
(Česká Třebová)
(Výstava: Třikrát jinak)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové) Jeu 2.9.2021 - Di 31.10.2021
Bibliothèque de la ville d'Ústí nad Orlici (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové)
(Knihaři z Lanškrouna) Jeu 2.9.2021 - Di 14.11.2021
Château de Lanškroun - Musée municipal (Lanškroun)
(Knihaři z Lanškrouna)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) Jeu 9.9.2021 - Ven 31.12.2021
Musée municipal (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Ivko) Di 12.9.2021 - Sa 16.10.2021
Exposition permanente de histoire de ville (Jablonné nad Orlicí)
(Ivko)
(Výstava z historie Divišova divadla) Mar 14.9.2021 - Lun 1.11.2021
Fidiko (Žamberk)
(Výstava z historie Divišova divadla)
(50+1: Českotřebovská zákoutí na fotografiích a obrazech ze sbírek Martina Šebely a muzea) Jeu 16.9.2021 - Di 7.11.2021
Musée municipal (Česká Třebová)
(50+1: Českotřebovská zákoutí na fotografiích a obrazech ze sbírek Martina Šebely a muzea)
(Výstava - Oustecký salón) Sa 25.9.2021 - Di 31.10.2021
Galerie pod Radnicí (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Oustecký salón)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989) Jeu 30.9.2021 - Di 14.11.2021
Musée municipal (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989)
(Josef Kovář obrazy) Ven 1.10.2021 - Di 24.10.2021
Château de Choceň (Choceň)
(Josef Kovář obrazy)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu OKO a Klubem Obiektyw) Ven 1.10.2021 - Sa 30.10.2021
La Croix rouge tchèque (Ústí nad Orlicí)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu OKO a Klubem Obiektyw)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně) Ven 1.10.2021 - Mar 30.11.2021
(Letohrad)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně)
(Samizdat) Lun 4.10.2021 - Mar 30.11.2021
(Lanškroun)
(Samizdat)
(Salón fotografie, členů Fotoklubu Oko) Mar 5.10.2021 - Mer 27.10.2021
Petite Scene (Ústí nad Orlicí)
(Salón fotografie, členů Fotoklubu Oko)
(Jiří Netík - Bronzy) Mar 5.10.2021 - Di 31.10.2021
Centro cultural (Česká Třebová)
(Jiří Netík - Bronzy)
(Obhajoba pastelky) Jeu 7.10.2021 - Mar 30.11.2021
(Žamberk)
(Obhajoba pastelky)
(Výstava obrazů Břetislava Jünglinga) Ven 8.10.2021 - Mer 10.11.2021
Musée municipal de Letohrad (Letohrad)
(Výstava obrazů Břetislava Jünglinga)
(Výstava - Pod křídly Orla) Jeu 14.10.2021 - Di 14.11.2021
Musée municipal (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Pod křídly Orla)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové) Ven 15.10.2021 - Jeu 18.11.2021
(Opočno)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové)
(36. Žamberecký divočák - modelářská soutěž) Sa 16.10.2021 9:00
Musée d'anciennes machines et technologies (Žamberk)
(36. Žamberecký divočák - modelářská soutěž)
(Oslavy 1. výročí Muzea Technických Zajímavostí Choceň) Sa 16.10.2021 10:00 - 17:00
Běstovice
(Oslavy 1. výročí Muzea Technických Zajímavostí Choceň)
(Výstava ovoce, zeleniny a květin) Sa 16.10.2021 9:00 - 16:00
Di 17.10.2021 9:00 - 16:00
(Záchlumí)
(Výstava ovoce, zeleniny a květin)
(Luboš Kosohorský) Sa 23.10.2021 15:00
Musée municipal (Žamberk)
(Luboš Kosohorský)
(Místa v krajině) Di 24.10.2021 15:30 - 16:45
Di 24.10.2021 18:00 - 18:30
École primaire artistique (Choceň)
(Místa v krajině)
(Výstava fotografií) Lun 25.10.2021 - Sa 20.11.2021
Exposition permanente de histoire de ville (Jablonné nad Orlicí)
(Výstava fotografií)
(Nalaďte si staré vlny) Mar 2.11.2021 - Mar 23.11.2021
Château de Choceň (Choceň)
(Nalaďte si staré vlny)
(Choceňské trhy) Sa 16.10.2021 8:00 - 12:00
Sa 20.11.2021 8:00 - 12:00
Centre d'information de la ville de Choceň (Choceň)
(Choceňské trhy)
(Adventní jarmark) Ven 26.11.2021
Sa 27.11.2021
Château de Choceň (Choceň)
(Adventní jarmark)
(Vánoce v muzeu) Di 28.11.2021 - Jeu 23.12.2021
Musée municipal de Letohrad (Letohrad)
(Vánoce v muzeu)
(Farmářské trhy) Ven 22.10.2021 8:00 - 16:00
Ven 5.11.2021 8:00 - 16:00
Ven 19.11.2021 8:00 - 16:00
Ven 3.12.2021 8:00 - 16:00
Lanškroun
(Farmářské trhy)
(Farmářské trhy na Mírovém náměstí - každý sudý čtvrtek) Jeu 21.10.2021
Jeu 4.11.2021
Jeu 18.11.2021
Jeu 2.12.2021
Jeu 16.12.2021
Ústí nad Orlicí
(Farmářské trhy na Mírovém náměstí - každý sudý čtvrtek)
(Vánoční trhy) Di 19.12.2021 8:00 - 13:00
Václavské náměstí (Letohrad)
(Vánoční trhy)
(Vajíčka z přírody) Lun 17.1.2022 - Sa 23.4.2022
Musée municipal de Letohrad (Letohrad)
(Vajíčka z přírody)
(Jaro v muzeu) Jeu 31.3.2022 - Di 17.4.2022
Musée municipal de Letohrad (Letohrad)
(Jaro v muzeu)
(Malá hospodyňka a M. D. Rettigová) Jeu 7.4.2022 - Di 15.5.2022
Château Letohrad (Letohrad)
(Malá hospodyňka a M. D. Rettigová)
(Výstava dortů) Sa 23.4.2022
Château Letohrad (Letohrad)
(Výstava dortů)
(Skaut Letohrad) Mar 10.5.2022 - Sa 17.9.2022
Musée municipal de Letohrad (Letohrad)
(Skaut Letohrad)
(Výstava hub) Jeu 15.9.2022 - Di 18.9.2022
Château Letohrad (Letohrad)
(Výstava hub)
(Výstava exotického ptactva) Sa 24.9.2022 - Di 25.9.2022
Château Letohrad (Letohrad)
(Výstava exotického ptactva)
(Výstava k výročí místních osobností) Jeu 29.9.2022 - Mer 9.11.2022
Musée municipal de Letohrad (Letohrad)
(Výstava k výročí místních osobností)
(Vánoce v muzeum) Di 27.11.2022 - Ven 23.12.2022
Musée municipal de Letohrad (Letohrad)
(Vánoce v muzeum)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů) Jeu 1.4.2021 - Di 31.10.2021
Château Opočno (Opočno)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů)
(Zvěřinové hody v Chaplinu) Ven 15.10.2021 - Di 17.10.2021
Chaplin Restaurant (Ústí nad Orlicí)
(Zvěřinové hody v Chaplinu)
(Dlouhotřebovská zabíjačka) Sa 16.10.2021 10:00
(Dlouhá Třebová)
(Dlouhotřebovská zabíjačka)
(Zvěřinové hody) Sa 16.10.2021 11:00
(Lukavice)
(Zvěřinové hody)
(BecheroBraní) Sa 16.10.2021 19:19
Salle u Coufalů (Přívrat)
(BecheroBraní)
(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu) Ven 15.10.2021 - Di 17.10.2021
Mer 20.10.2021 - Di 24.10.2021
Mer 27.10.2021 - Di 31.10.2021
(Ústí nad Orlicí)
(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu)
(Svatomartinské husy na Andrlově chlumu) Jeu 11.11.2021 - Di 14.11.2021
Mar 16.11.2021 - Di 21.11.2021
(Ústí nad Orlicí)
(Svatomartinské husy na Andrlově chlumu)
(Vínokošt) Sa 21.5.2022
Château Letohrad (Letohrad)
(Vínokošt)
(Honění kohouta) Di 17.10.2021 13:30
(Letohrad - Kunčice)
(Honění kohouta)
(Mikulášská jízda...aneb plnou parou přijížďí Mikuláš) Sa 27.11.2021
Letohrad (Letohrad)
(Mikulášská jízda...aneb plnou parou přijížďí Mikuláš)
(Pálení čarodějnic) Sa 30.4.2022
Pavillon de chasse Bažantnice (Letohrad)
(Pálení čarodějnic)
(Rok life - Rokytnický lidový festival) Ven 15.10.2021 - Sa 16.10.2021
(Rokytnice v Orlických horách)
(Rok life - Rokytnický lidový festival)
(Zdeněk Pololáník jubilejní) Sa 16.10.2021 19:00
Église de Saint Jacques plus vieux, apôtre (Česká Třebová)
(Zdeněk Pololáník jubilejní)
(Walda Gang, Alkehol) Ven 5.11.2021
Maison de culture (Ústí nad Orlicí)
(Walda Gang, Alkehol)
(Horkýže Slíže, Miagra, Existence nové doby) Sa 13.11.2021
Maison de culture (Ústí nad Orlicí)
(Horkýže Slíže, Miagra, Existence nové doby)
(Visaci zamek, E!e, Upside Down!cz) Ven 19.11.2021
Maison de culture (Ústí nad Orlicí)
(Visaci zamek, E!e, Upside Down!cz)
(Katapult - Nostalgia Tour) Possibilité de commander des billets d’entrée Sa 20.11.2021 20:00
Club municipal Sokolovna (Vamberk)
(Katapult - Nostalgia Tour)
(Kantoři) Mer 8.12.2021 19:00
Centre social, Cinéma (Rychnov nad Kněžnou)
(Kantoři)
(Koncert Barocco sempre giovane, G. Beláček - bas, J. Lábus, V. Cibulková, V. Udatný - recitace) Jeu 3.3.2022 18:00
Église Saint Venceslas (Dobruška)
(Koncert Barocco sempre giovane, G. Beláček - bas, J. Lábus, V. Cibulková, V. Udatný - recitace)
(JamRock) Jeu 9.6.2022 - Sa 11.6.2022
Letohrad
(JamRock)
(Festival duchovní hudby svaté Cecílie) Sa 16.10.2021 12:30
Eglise de l'Assomption de la Vierge (Ústí nad Orlicí)
(Festival duchovní hudby svaté Cecílie)
(Koncert aneb Viola je zpět...) Sa 16.10.2021 18:00
Église décanale Saint Venceslas (Žamberk)
(Koncert aneb Viola je zpět...)
(Vltava) Sa 16.10.2021 20:00
Club Nain bleu (Česká Třebová)
(Vltava)
(Slámožroutská zábava) Sa 16.10.2021 20:00
Gymnase des Sokols (Kunvald)
(Slámožroutská zábava)
(Prague Cello Quartet) Lun 18.10.2021 19:30
Théâtre Roškot, cinéma Máj, Club théâtral (Ústí nad Orlicí)
(Prague Cello Quartet)
(Poutníci - koncert 50 let v country) Mer 20.10.2021 19:00
Fidiko (Žamberk)
(Poutníci - koncert 50 let v country)
(Vzpomínka na Zdeňka Černého) Sa 23.10.2021 19:00
Théâtre Roškot, cinéma Máj, Club théâtral (Ústí nad Orlicí)
(Vzpomínka na Zdeňka Černého)
(20. ročník festivalu Jazz a Little Otherwise) Sa 23.10.2021 19:00
Centre polyvalent LArt (Lanškroun)
(20. ročník festivalu Jazz a Little Otherwise)
(Kantorský dixieland - 15 let) Lun 25.10.2021 18:00
Château de Choceň (Choceň)
(Kantorský dixieland - 15 let)
(Kaltenecker - Marko (HU)) Lun 25.10.2021 20:00
Club Nain bleu (Česká Třebová)
(Kaltenecker - Marko (HU))
(František Uhlíř 70 – Příběh mého života) Mar 26.10.2021 19:00
Théâtre Roškot, cinéma Máj, Club théâtral (Ústí nad Orlicí)
(František Uhlíř 70 – Příběh mého života)
(Michal Horák – Michalbum Tour v Divadelním klubu) Ven 29.10.2021 19:00
Théâtre Roškot, cinéma Máj, Club théâtral (Ústí nad Orlicí)
(Michal Horák – Michalbum Tour v Divadelním klubu)
(Hudební koktejl Felixe Slováčka) Mer 3.11.2021 19:30
Théâtre Roškot, cinéma Máj, Club théâtral (Ústí nad Orlicí)
(Hudební koktejl Felixe Slováčka)
(Slavic trio Barbora Trnčíková, Anna Sysová, Petr Sedlák) Mar 9.11.2021 19:00
Centro cultural (Česká Třebová)
(Slavic trio Barbora Trnčíková, Anna Sysová, Petr Sedlák)
(Koncert v Popráči - Clive Bunker) Mer 10.11.2021 20:00
Popráč (Ústí nad Orlicí)
(Koncert v Popráči - Clive Bunker)
(Bratři Ebenové) Jeu 11.11.2021 19:30
Théâtre Roškot, cinéma Máj, Club théâtral (Ústí nad Orlicí)
(Bratři Ebenové)
(Čechomor) Sa 13.11.2021 19:00
Centre polyvalent LArt (Lanškroun)
(Čechomor)
(Koncert Barocco sempre giovane, Matyáš Novák - klavír) Possibilité de commander des billets d’entrée Mer 17.11.2021 19:30
Nouveau château de Kostelec nad Orlicí (Kostelec nad Orlicí)
(Koncert Barocco sempre giovane, Matyáš Novák - klavír)
(Koncert pro Cecílii) Sa 20.11.2021 19:00
Choceň
(Koncert pro Cecílii)
(Vánoční koncert Věry Martinové) Sa 4.12.2021 19:00
Centre polyvalent LArt (Lanškroun)
(Vánoční koncert Věry Martinové)
(Vánoční koncert v kostele) Di 12.12.2021 18:00 - 19:00
(Opočno)
(Vánoční koncert v kostele)
(Vánoční koncert ZUŠ A. Muchy) Mar 14.12.2021 17:00
Mer 15.12.2021 17:00
Orlovna (Letohrad)
(Vánoční koncert ZUŠ A. Muchy)
(Pirate Swing Band Gala 2020) Jeu 16.12.2021 19:30
Théâtre Roškot, cinéma Máj, Club théâtral (Ústí nad Orlicí)
(Pirate Swing Band Gala 2020)
(Kalliopé Trio Prague a David Beveridge) Possibilité de commander des billets d’entrée Mar 21.12.2021 19:00
Centro cultural (Česká Třebová)
(Kalliopé Trio Prague a David Beveridge)
(Vánoční přehlídka harmonikářů) Di 26.12.2021 15:00
Orlovna (Letohrad)
(Vánoční přehlídka harmonikářů)
(Písničky bratří Nedvědů) Mar 11.1.2022 19:00
Orlovna (Letohrad)
(Písničky bratří Nedvědů)
(Štěpán Růžička, Rose Melody, Amadeus kvartet) Possibilité de commander des billets d’entrée Jeu 20.1.2022 19:00
Centro cultural (Česká Třebová)
(Štěpán Růžička, Rose Melody, Amadeus kvartet)
(Hasičský ples - SHDH Orlice) Sa 22.1.2022 20:00
Orlovna (Letohrad)
(Hasičský ples - SHDH Orlice)
(Leoš Čepický, Michal Kaňka, Ivan Klánský) Mar 8.2.2022 19:00
Centro cultural (Česká Třebová)
(Leoš Čepický, Michal Kaňka, Ivan Klánský)
(Carmen a jiné lásky) Mer 9.2.2022 19:00
Orlovna (Letohrad)
(Carmen a jiné lásky)
(Dominika Weiss Hošková a Jiří Hošek) Jeu 10.3.2022 19:00
Centro cultural (Česká Třebová)
(Dominika Weiss Hošková a Jiří Hošek)
(Jan Ostrý, Silvie Ježková, Libor Mašek) Mar 17.5.2022 19:00
Centro cultural (Česká Třebová)
(Jan Ostrý, Silvie Ježková, Libor Mašek)
(Mezinárodní hudební festival - Lenka Filipová) Sa 4.6.2022 19:30
Tour d’Orlice (Letohrad)
(Mezinárodní hudební festival - Lenka Filipová)
(Mezinárodní hudební festival) Di 5.6.2022 9:30
Eglise de l'Assomption de la Vierge (Letohrad, Orlice)
(Mezinárodní hudební festival)
(Mezinárodní hudební festival) Sa 11.6.2022 18:00
Église Saint Venceslas (Letohrad)
(Mezinárodní hudební festival)
(Mezinárodní hudební festival) Sa 11.6.2022 21:00
Eglise Saint Philippe et Saint Jacques (Lukavice)
(Mezinárodní hudební festival)
(Mezinárodní hudební festival) Di 12.6.2022 15:00
Église Saint Venceslas (Letohrad)
(Mezinárodní hudební festival)
(Michal Horák - koncert) Sa 17.9.2022
Eglise de l'Assomption de la Vierge (Letohrad, Orlice)
(Michal Horák - koncert)
(Posezení při muzice s oslavencem – Hudba Letohrad slaví 100. výročí vzniku…“) Lun 21.11.2022 18:00
Orlovna (Letohrad)
(Posezení při muzice s oslavencem – Hudba Letohrad slaví 100. výročí vzniku…“)
(Rudolf II. Habsburský) Lun 18.10.2021 18:30
Maison bourgeoise (Choceň)
(Rudolf II. Habsburský)
(Zdravotní přednáška) Mar 19.10.2021 17:00
Třebovice
(Zdravotní přednáška)
(Petr Rybář - Norskou vysočinou Setesdalsheiene) Mar 19.10.2021 18:00 - 19:30
Maison nationale Kodym (Opočno)
(Petr Rybář - Norskou vysočinou Setesdalsheiene)
(Povídání o mašinkách) Mer 20.10.2021
(Letohrad)
(Povídání o mašinkách)
(Setkání podnikavých žen) Mer 20.10.2021 16:00 - 17:30
Centre maternel Kamínek (Choceň)
(Setkání podnikavých žen)
(Od krasu k pseudokrasu doma i v cizině) Mer 20.10.2021 17:00
Ecole élémentaire de Česká Třebová (Česká Třebová)
(Od krasu k pseudokrasu doma i v cizině)
(Horní Dolpo – utajená země Himaláje) Mer 20.10.2021 19:00
Théâtre Roškot, cinéma Máj, Club théâtral (Ústí nad Orlicí)
(Horní Dolpo – utajená země Himaláje)
(Keramika snadno a hravě) Jeu 21.10.2021 15:00 - 17:30
Maison d'enfants et de jeunesse Kamarád (Česká Třebová)
(Keramika snadno a hravě)
(Sloužím tajnému ohni) Ven 22.10.2021 19:00
Eglise évangélique (Letohrad)
(Sloužím tajnému ohni)
(Sobota s úpletem) Sa 23.10.2021 9:00 - 12:00
Centre de loisirs Animo (Žamberk)
(Sobota s úpletem)
(Vánoční focení s Petrou Kmecovou) Jeu 21.10.2021
Ven 22.10.2021
Lun 25.10.2021
Centre familial Jablíčko (Jablonné nad Orlicí)
(Vánoční focení s Petrou Kmecovou)
(Posílení imunity) Lun 25.10.2021 10:00
Centre familial Sluníčko (Ústí nad Orlicí)
(Posílení imunity)
(Den turistických informačních center) Mar 26.10.2021 8:00 - 16:00
Centre d'information de Letohrad (Letohrad)
(Den turistických informačních center)
(E-knihu? Ano, prosím!) Mar 26.10.2021 9:00
Bibliothèque de la ville d'Ústí nad Orlici (Ústí nad Orlicí)
(E-knihu? Ano, prosím!)
(Dvě cesty do hor – Chorvatsko a Rumunsko) Mar 26.10.2021 19:00
Petite Scene (Ústí nad Orlicí)
(Dvě cesty do hor – Chorvatsko a Rumunsko)
(Šití na stroji) Mer 27.10.2021
Centre familial Jablíčko (Jablonné nad Orlicí)
(Šití na stroji)
(Jak zdravě oživit podzim v kuchyni) Mer 27.10.2021 14:00 - 16:00
Ecole élémentaire de Česká Třebová (Česká Třebová)
(Jak zdravě oživit podzim v kuchyni)
(Knihařská dílna) Ven 29.10.2021 8:00
Maison d'enfants et de jeunesse Kamarád (Česká Třebová)
(Knihařská dílna)
(Na cestě od knihkupeckého pultu k doprovázení umírajících...) Sa 30.10.2021 19:00
Eglise évangélique (Letohrad)
(Na cestě od knihkupeckého pultu k doprovázení umírajících...)
(Manželské večery) Di 17.10.2021 18:00
Di 24.10.2021 18:00
Di 31.10.2021 18:00
Centre familial Sluníčko (Ústí nad Orlicí)
(Manželské večery)
(Jak je snadné nechat se podvést) Lun 1.11.2021 16:00 - 17:30
Centro cultural (Česká Třebová)
(Jak je snadné nechat se podvést)
(Zdravá výživa v pohodě) Lun 1.11.2021 18:30
Maison bourgeoise (Choceň)
(Zdravá výživa v pohodě)
(Barevná Guatemala) Mar 2.11.2021 19:00
Petite Scene (Ústí nad Orlicí)
(Barevná Guatemala)
(Plavby ledovým oceánem) Mer 3.11.2021 18:00
(Choceň)
(Plavby ledovým oceánem)
(Mateřské kruhy) Jeu 21.10.2021 15:30 - 18:30
Jeu 4.11.2021 9:00 - 12:00
Voie familiale et groupe d'enfants Viola (Žamberk)
(Mateřské kruhy)
(Podpora imunity bez chemie) Jeu 4.11.2021 16:00 - 18:00
Voie familiale et groupe d'enfants Viola (Žamberk)
(Podpora imunity bez chemie)
(František Čuňas Stárek: Plastic People prolog Charty 77) Jeu 4.11.2021 19:00
Eglise évangélique (Letohrad)
(František Čuňas Stárek: Plastic People prolog Charty 77)
(Vánoční focení) Jeu 4.11.2021 9:00
Ven 5.11.2021 9:00
Centre maternel Kamínek (Choceň)
(Vánoční focení)
(Počítačový kurz v Městské knihovně) Ven 5.11.2021 15:30 - 17:30
(Česká Třebová)
(Počítačový kurz v Městské knihovně)
(Ženský kruh - Muzikoterapie) Di 7.11.2021 18:00 - 20:00
(Česká Třebová)
(Ženský kruh - Muzikoterapie)
(Mozkový jogging) Mar 9.11.2021 17:00
(Jablonné nad Orlicí)
(Mozkový jogging)
(Prožitkové bubnování) Mar 19.10.2021 18:00
Mar 26.10.2021 18:00
Mar 2.11.2021 18:00
Mar 9.11.2021 18:00
Centre maternel Kamínek (Choceň)
(Prožitkové bubnování)
(Kurz krasopsaní) Mer 10.11.2021 17:00
(Choceň)
(Kurz krasopsaní)
(Finanční gramotnost pro podnikající ženy) Mer 10.11.2021 18:00
Centre maternel Kamínek (Choceň)
(Finanční gramotnost pro podnikající ženy)
(Íránské dobrodružství) Mer 10.11.2021 19:00
Théâtre Roškot, cinéma Máj, Club théâtral (Ústí nad Orlicí)
(Íránské dobrodružství)
(Kurz výroby mýdla) Jeu 11.11.2021 17:00 - 19:00
Maison d´enfants et de jeunesse (Choceň)
(Kurz výroby mýdla)
(Ženský kruh - Aktivní meditace) Di 14.11.2021 18:00 - 20:00
(Česká Třebová)
(Ženský kruh - Aktivní meditace)
(Dinosauří Armagedon) Lun 15.11.2021 18:30
Maison bourgeoise (Choceň)
(Dinosauří Armagedon)
(Předporodní příprava) Mar 19.10.2021 16:00 - 17:30
Mar 26.10.2021 16:00 - 17:30
Mar 2.11.2021 16:00 - 17:30
Mar 9.11.2021 16:00 - 17:30
Mar 16.11.2021 16:00 - 17:30
Voie familiale et groupe d'enfants Viola (Žamberk)
(Předporodní příprava)
(Manga) Jeu 18.11.2021 17:00
(Choceň)
(Manga)
(Petra Procházková - Afghánistán dnes a co dál?) Ven 19.11.2021 19:00
Eglise évangélique (Letohrad)
(Petra Procházková - Afghánistán dnes a co dál?)
(Ženský kruh - Jin jóga a úplňková meditace) Di 21.11.2021 18:00 - 20:00
(Česká Třebová)
(Ženský kruh - Jin jóga a úplňková meditace)
(Mozkový jogging) Mar 19.10.2021 17:00
Mar 23.11.2021 17:00
(Letohrad)
(Mozkový jogging)
(Povídání o mašinkách) Mer 24.11.2021
(Letohrad)
(Povídání o mašinkách)
(Fenomén ženy v krajině Orlice) Mer 20.10.2021 17:00
Mer 3.11.2021 17:00
Mer 10.11.2021 17:00
Mer 24.11.2021 17:30
Musée municipal (Ústí nad Orlicí)
(Fenomén ženy v krajině Orlice)
(Individuální zvukolázně) Ven 5.11.2021 17:00
Ven 12.11.2021 17:00
Ven 19.11.2021 17:00
Ven 26.11.2021 17:00
Centre maternel Kamínek (Choceň)
(Individuální zvukolázně)
(Znovuzrození zámečku v Brandýse nad Orlicí) Lun 29.11.2021 18:30
Maison bourgeoise (Choceň)
(Znovuzrození zámečku v Brandýse nad Orlicí)
(Zvukolázně) Lun 1.11.2021 19:30
Lun 8.11.2021 19:30
Lun 15.11.2021 19:30
Lun 22.11.2021 19:30
Lun 29.11.2021 19:30
Centre maternel Kamínek (Choceň)
(Zvukolázně)
(Severní Vietnam, Kambodža a Laos v sedle skútru) Mar 30.11.2021 17:00
(Letohrad)
(Severní Vietnam, Kambodža a Laos v sedle skútru)
(Jiří Kolbaba: Sedm divů Islandu) Mer 1.12.2021 19:00
Théâtre Roškot, cinéma Máj, Club théâtral (Ústí nad Orlicí)
(Jiří Kolbaba: Sedm divů Islandu)
(Barokní architektura v Čechách) Lun 25.10.2021 16:00
Lun 8.11.2021 16:00
Lun 22.11.2021 16:00
Lun 6.12.2021 16:00
(Choceň)
(Barokní architektura v Čechách)
(Radek Jaroš - poslední klenot koruny Himálaje) Mar 7.12.2021
Maison bourgeoise (Choceň), Cafe59 (Choceň)
(Radek Jaroš - poslední klenot koruny Himálaje)
(Kurz výroby loutek) Jeu 25.11.2021 15:00 - 18:00
Jeu 2.12.2021 15:00 - 18:00
Jeu 9.12.2021 15:00 - 18:00
Maison d´enfants et de jeunesse (Choceň)
(Kurz výroby loutek)
(Taneční pro mládež) Sa 16.10.2021
Sa 23.10.2021
Sa 30.10.2021
Sa 6.11.2021
Sa 13.11.2021
Sa 20.11.2021
Sa 27.11.2021
Sa 4.12.2021
Sa 11.12.2021
Maison bourgeoise (Choceň)
(Taneční pro mládež)
(Kurz Ženské Sebeobrany) Sa 13.11.2021 9:00 - 12:00
Sa 11.12.2021 9:00 - 12:00
(Ústí nad Orlicí)
(Kurz Ženské Sebeobrany)
(Dějiny oděvní kultury III.) Lun 18.10.2021 16:00
Lun 1.11.2021 16:00
Lun 15.11.2021 16:00
Lun 29.11.2021 16:00
Lun 13.12.2021 16:00
(Choceň)
(Dějiny oděvní kultury III.)
(Zastupitelstvo města) Mer 15.12.2021 17:00
(Letohrad)
(Zastupitelstvo města)
(Trénování paměti nejen pro seniory) Lun 1.11.2021 13:00
Lun 8.11.2021 13:00
Lun 15.11.2021 13:00
Lun 22.11.2021 13:00
Lun 29.11.2021 13:00
Lun 6.12.2021 13:00
Lun 13.12.2021 13:00
Lun 20.12.2021 13:00
(Choceň)
(Trénování paměti nejen pro seniory)
(Zastupitelstvo města) Mer 9.3.2022 17:00
Mer 8.6.2022 17:00
Mer 31.8.2022 17:00
(Letohrad)
(Zastupitelstvo města)
(Základní kurz tance a společenského chování pro mládež) Ven 9.9.2022
Sa 10.9.2022
Orlovna (Letohrad)
(Základní kurz tance a společenského chování pro mládež)
(Benefiční běh Pomáhám během) Ven 1.10.2021 - Di 31.10.2021
Letohrad, Ústí nad Orlicí
(Benefiční běh Pomáhám během)
(Pomáhám během) Ven 1.10.2021 - Di 31.10.2021
Auberge touristique Cakle (Ústí nad Orlicí), (Letohrad)
(Pomáhám během)
(Karate team KCK - nábor nových členů) Ven 1.10.2021 - Di 31.10.2021
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)
(Běh do vrchu na Andrlův Chlum) Sa 16.10.2021
Ústí nad Orlicí
(Běh do vrchu na Andrlův Chlum)
(Bowlingový turnaj seniorů) Sa 16.10.2021 9:00
(Ústí nad Orlicí )
(Bowlingový turnaj seniorů)
(Fotbalový zápas 1. FC Žamberk - Boříkovice) Sa 16.10.2021 14:30
Stade de football (Žamberk)
(Fotbalový zápas 1. FC Žamberk - Boříkovice)
(Rodina na stezce) Di 17.10.2021
Sentier des perceptions « La Vallée du ruisseau Skuhrovský » (Rybník)
(Rodina na stezce)
(Fotbalový zápas Dlouhoňovice - Česká Třebová B) Di 17.10.2021 10:00
Terrain de football (Dlouhoňovice)
(Fotbalový zápas Dlouhoňovice - Česká Třebová B)
(Už zase cvičíme!) Lun 18.10.2021 17:30 - 18:30
Gymnase de Ecole primaire (Česká Třebová)
(Už zase cvičíme!)
(Plavání pro těhotné ženy) Mer 20.10.2021 13:30 - 15:00
La piscine couverte (Ústí nad Orlicí)
(Plavání pro těhotné ženy)
(Fotbalový zápas Kunvald - Libchavy B) Sa 23.10.2021 14:30
Resort d'été Au Buron (Kunvald)
(Fotbalový zápas Kunvald - Libchavy B)
(TJ Spartak Opočno - TJ Spartak Kosičky) Sa 23.10.2021 14:30 - 16:30
(Opočno)
(TJ Spartak Opočno - TJ Spartak Kosičky)
(Jablonné nad Orlicí - Rudoltice) Di 24.10.2021 9:00
Stade de football (Jablonné nad Orlicí)
(Jablonné nad Orlicí - Rudoltice)
(Jablonné nad Orlicí - Chrast) Di 24.10.2021 12:00
Stade de football (Jablonné nad Orlicí)
(Jablonné nad Orlicí - Chrast)
(Jablonné nad Orlicí - Kunčina) Di 24.10.2021 14:30
Stade de football (Jablonné nad Orlicí)
(Jablonné nad Orlicí - Kunčina)
(Ženský kruh - Mohendžodáro) Di 24.10.2021 18:00 - 20:00
(Česká Třebová)
(Ženský kruh - Mohendžodáro)
(Jóga pro děti v Medvídku) Lun 18.10.2021 9:00
Lun 25.10.2021 9:00
Centre mere Medvídek (Ústí nad Orlicí)
(Jóga pro děti v Medvídku)
(Jóga pro dospělé v Medvídku) Lun 18.10.2021 17:00
Lun 25.10.2021 17:00
Centre mere Medvídek (Ústí nad Orlicí)
(Jóga pro dospělé v Medvídku)
(Kondiční plavání s trenérem) Mar 19.10.2021 20:00 - 21:00
Mar 26.10.2021 20:00 - 21:00
La piscine couverte (Ústí nad Orlicí)
(Kondiční plavání s trenérem)
(Jablonné nad Orlicí - Žichlínek) Jeu 28.10.2021 10:00
Stade de football (Jablonné nad Orlicí)
(Jablonné nad Orlicí - Žichlínek)
(Sokolský běh republiky) Jeu 28.10.2021 14:00
Choceň
(Sokolský běh republiky)
(Podzimníé prázdniny s VZP ČR) Ven 29.10.2021 15:00 - 17:00
La piscine couverte (Ústí nad Orlicí)
(Podzimníé prázdniny s VZP ČR)
(TJ Spartak Opočno - TJ Sokol Třebeš B) Sa 30.10.2021 14:00 - 16:00
(Opočno)
(TJ Spartak Opočno - TJ Sokol Třebeš B)
(Halloweenská vodní noc - krytý plavecký bazén) Sa 30.10.2021 21:00 - 23:00
La piscine couverte (Ústí nad Orlicí)
(Halloweenská vodní noc - krytý plavecký bazén)
(Fotbalový zápas Dlouhoňovice - Dolní Čermná) Di 31.10.2021 10:00
Terrain de football (Dlouhoňovice)
(Fotbalový zápas Dlouhoňovice - Dolní Čermná)
(Ženský kruh - Tanec srdce) Di 31.10.2021 18:00 - 20:00
(Česká Třebová)
(Ženský kruh - Tanec srdce)
(Velká cena města Ústí nad Orlicí - Generali Cup) Sa 6.11.2021
(Ústí nad Orlicí)
(Velká cena města Ústí nad Orlicí - Generali Cup)
(Plavání nejen pro členy SK) Ven 22.10.2021 14:00 - 15:30
Ven 5.11.2021 14:00 - 15:30
Ven 19.11.2021 14:00 - 15:30
La piscine couverte (Ústí nad Orlicí)
(Plavání nejen pro členy SK)
(Taneční kurzy pro začátečníky) Sa 16.10.2021 19:00 - 22:00
Sa 23.10.2021 19:00 - 22:00
Sa 30.10.2021 19:00 - 22:00
Sa 6.11.2021 19:00 - 22:00
Sa 13.11.2021 19:00 - 22:00
Sa 20.11.2021 19:00 - 22:00
Maison nationale Kodym (Opočno)
(Taneční kurzy pro začátečníky)
(Ženský kruh - Jin jóga a úplňková meditace) Di 21.11.2021 18:00 - 20:00
(Česká Třebová)
(Ženský kruh - Jin jóga a úplňková meditace)
(Plavání pro občany Třebovice) Ven 22.10.2021 19:30 - 21:00
Ven 29.10.2021 19:30 - 21:00
Ven 5.11.2021 19:30 - 21:00
Ven 12.11.2021 19:30 - 21:00
Ven 19.11.2021 19:30 - 21:00
Ven 26.11.2021 19:30 - 21:00
La piscine couverte (Česká Třebová)
(Plavání pro občany Třebovice)
(Ženský kruh - Kundalíni jóga a ajurvéda) Di 17.10.2021 18:00 - 20:00
Di 28.11.2021 18:00 - 20:00
(Česká Třebová)
(Ženský kruh - Kundalíni jóga a ajurvéda)
(Podorlické putování 2021) Sa 4.12.2021 7:00
Ústí nad Orlicí
(Podorlické putování 2021)
(Společný víkend muzeí v Králické pevnostní oblasti) Sa 30.10.2021
Di 31.10.2021
Musée militaire Králíky (Králíky), Bastion d'artillerie Bouda (Těchonín), Musée des Fortifications tchécoslovaques de 1935-8 – Bastion d’infanterie K-S 14 « La briqueterie » (Králíky), Redoute d'infanterie K-S 5 U Potoka (Králíky), Musée militaire Lichkov (Lichkov), Bastion d'artillerie Hůrka (Králíky)
(Společný víkend muzeí v Králické pevnostní oblasti)
(Pohádka, buzení strašidel, muzejní noc) Ven 27.5.2022
Musée municipal de Letohrad (Letohrad)
(Pohádka, buzení strašidel, muzejní noc)
(Noční strašidelná prohlídka) Ven 8.7.2022 20:00
Ven 22.7.2022 20:00
Ven 5.8.2022 20:00
Ven 19.8.2022 20:00
Château Letohrad (Letohrad)
(Noční strašidelná prohlídka)
(Čtenářská soutěž Lovci perel) Lun 1.3.2021 - Di 31.10.2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) Mer 24.3.2021 - Jeu 18.11.2021
(Choceň)
(Lovci perel)
(Výlov rybníka) Sa 16.10.2021
Bošín
(Výlov rybníka)
(Výlov rybníku Broumar) Sa 16.10.2021 8:00 - 16:00
(Opočno)
(Výlov rybníku Broumar)
(Zavírání Zlaté Mařenčiny studánky) Sa 16.10.2021 10:00
Česká Třebová
(Zavírání Zlaté Mařenčiny studánky)
(Klára Smolíková a vynálezce Alva) Lun 18.10.2021 16:00
(Choceň)
(Klára Smolíková a vynálezce Alva)
(Podzimní burza) Mar 19.10.2021 - Ven 22.10.2021
(Klášterec nad Orlicí)
(Podzimní burza)
(Enkaustika – malba horkým voskem) Mer 20.10.2021 10:00
Centre familial Sluníčko (Ústí nad Orlicí)
(Enkaustika – malba horkým voskem)
(Šikovné ručičky) Mer 20.10.2021 15:30
Club pour séniors (Ústí nad Orlicí)
(Šikovné ručičky)
(Zájezd se ZO SPCCH - do Polska – tržnice Kudowa Zdr.) Jeu 21.10.2021
Ústí nad Orlicí
(Zájezd se ZO SPCCH - do Polska – tržnice Kudowa Zdr.)
(Keramika snadno a hravě) Jeu 21.10.2021 15:00 - 17:30
Maison d'enfants et de jeunesse Kamarád (Česká Třebová)
(Keramika snadno a hravě)
(Hraji si a skotačím) Ven 22.10.2021 9:00 - 11:30
Centre familial Jablíčko (Jablonné nad Orlicí)
(Hraji si a skotačím)
(Sochařská dílna s Petrou Zeidlerovou) Sa 23.10.2021 10:00 - 16:30
Musée municipal (Ústí nad Orlicí)
(Sochařská dílna s Petrou Zeidlerovou)
((Za)Žijte knihovnu) Di 24.10.2021 13:00 - 18:00
(Česká Třebová), Česká Třebová
((Za)Žijte knihovnu)
(Komentovaná prohlídka výstavy s Martinem Šebelou) Di 24.10.2021 17:00
Musée municipal (Česká Třebová)
(Komentovaná prohlídka výstavy s Martinem Šebelou)
(Podzimní burza dětského oblečení, hraček a sportovních potřeb) Lun 25.10.2021 - Mer 27.10.2021
Centre Sous le toit (Letohrad)
(Podzimní burza dětského oblečení, hraček a sportovních potřeb)
(Zájezd se Senior klubem - Oslava MDS v Bystřici Kladské) Mar 26.10.2021
Ústí nad Orlicí
(Zájezd se Senior klubem - Oslava MDS v Bystřici Kladské)
(Hrátky s batolátky) Mar 19.10.2021 9:00 - 10:00
Mar 26.10.2021 9:00 - 10:00
Centre familial Jablíčko (Jablonné nad Orlicí)
(Hrátky s batolátky)
(Deskovky) Lun 25.10.2021 12:30 - 18:00
Mar 26.10.2021 12:30 - 18:00
(Česká Třebová)
(Deskovky)
(Kroužek pro děti Pestrá Česká Třebová) Mar 19.10.2021 15:00
Mar 26.10.2021 15:00
Musée municipal (Česká Třebová)
(Kroužek pro děti Pestrá Česká Třebová)
(Sovičky z papíru, lampiony) Mar 26.10.2021 16:00 - 17:30
Centre familial Jablíčko (Jablonné nad Orlicí)
(Sovičky z papíru, lampiony)
(Výlet s DDM Duha - Laser Game Pardubice) Mer 27.10.2021
Ústí nad Orlicí
(Výlet s DDM Duha - Laser Game Pardubice)
(Podzimní prázdniny - Výlet do svíčkárny Olomouc) Mer 27.10.2021
Maison d'enfants et de jeunesse Kamarád (Česká Třebová)
(Podzimní prázdniny - Výlet do svíčkárny Olomouc)
(Herna, výtvarná dílna (především) pro dospělé) Mer 20.10.2021 8:30 - 12:30
Mer 27.10.2021 8:30 - 12:30
Centre familial Sluníčko (Ústí nad Orlicí)
(Herna, výtvarná dílna (především) pro dospělé)
(Měňárna) Mer 27.10.2021 10:00
Centre familial Sluníčko (Ústí nad Orlicí)
(Měňárna)
(Knižní klubíčko) Mer 27.10.2021 10:00
(Česká Třebová)
(Knižní klubíčko)
(Galerijně muzejní kroužek - Jak se dělá máslo?) Mer 27.10.2021 15:00 - 17:15
Musée municipal (Ústí nad Orlicí)
(Galerijně muzejní kroužek - Jak se dělá máslo?)
(Mimořádné prohlídky opočenského zámeckého depozitáře zbraní) Jeu 28.10.2021
Château Opočno (Opočno)
(Mimořádné prohlídky opočenského zámeckého depozitáře zbraní)
(Výlet s ČČK - Chrudim) Jeu 28.10.2021 9:00
Ústí nad Orlicí
(Výlet s ČČK - Chrudim)
(Slavnostní žehnání Lipové aleje v Českých Libchavách) Jeu 28.10.2021 14:30
České Libchavy
(Slavnostní žehnání Lipové aleje v Českých Libchavách)
(Halloweenské odpoledne pro děti - krytý plavecký bazén) Sa 30.10.2021 14:00 - 17:00
La piscine couverte (Ústí nad Orlicí)
(Halloweenské odpoledne pro děti - krytý plavecký bazén)
(Bookstart Mini - Podzimní setkání nad knihami) Lun 1.11.2021 10:00
Bibliothèque de la ville d'Ústí nad Orlici (Ústí nad Orlicí)
(Bookstart Mini - Podzimní setkání nad knihami)
(Bookstart Junior - Halloween a strašidla v dětské literatuře) Lun 1.11.2021 16:00
Bibliothèque de la ville d'Ústí nad Orlici (Ústí nad Orlicí)
(Bookstart Junior - Halloween a strašidla v dětské literatuře)
(Broučkiáda) Mar 2.11.2021 16:00 - 19:00
Centre Sous le toit (Letohrad)
(Broučkiáda)
(Světýlkování) Jeu 4.11.2021
Choceň
(Světýlkování)
(Pelíšky pro zvířátka na zimu) Jeu 11.11.2021 9:00
Centre maternel Kamínek (Choceň)
(Pelíšky pro zvířátka na zimu)
(Společný výjezd do Skipi Funparku) Jeu 25.11.2021
Centre maternel Kamínek (Choceň)
(Společný výjezd do Skipi Funparku)
(Herna, prográmek pro děti, tvoření (i) pro prcky) Jeu 18.11.2021 8:30 - 12:30
Jeu 25.11.2021 8:30 - 12:30
Centre familial Sluníčko (Ústí nad Orlicí)
(Herna, prográmek pro děti, tvoření (i) pro prcky)
(Brány památek dokořán) Sa 23.4.2022
Musée municipal de Letohrad (Letohrad)
(Brány památek dokořán)
(Opočno opačně... (co obvykle uzamčeno, odemkneme)) Sa 23.10.2021 - Di 24.10.2021
Château Opočno (Opočno)
(Opočno opačně... (co obvykle uzamčeno, odemkneme))
(Velké lásky v malém hotelu) Possibilité de commander des billets d’entrée Mar 26.10.2021 19:00
Maison bourgeoise (Choceň)
(Velké lásky v malém hotelu)
(Kafe u Osmanyho) Possibilité de commander des billets d’entrée Mer 2.2.2022 19:00
Club municipal Sokolovna (Vamberk)
(Kafe u Osmanyho)
(Kafe u Osmanyho) Possibilité de commander des billets d’entrée Mar 29.3.2022 19:00
Maison bourgeoise (Choceň)
(Kafe u Osmanyho)
(Divadlo KK: O Smolíčkovi) Sa 16.10.2021 15:00
Centre polyvalent LArt (Lanškroun)
(Divadlo KK: O Smolíčkovi)
(Carmen Y Carmen) Di 17.10.2021 19:00
Cinéma municipal (Jablonné nad Orlicí )
(Carmen Y Carmen)
(Partička) Possibilité de commander des billets d’entrée Lun 18.10.2021 20:00
Centre polyvalent LArt (Lanškroun)
(Partička)
(Můj báječný rozvod) Mar 19.10.2021 19:00
Centro cultural (Česká Třebová)
(Můj báječný rozvod)
(Lukáš Pavlásek - Stand-up comedy) Mer 20.10.2021 19:00
Orlovna (Letohrad)
(Lukáš Pavlásek - Stand-up comedy)
(Labyrint světa) Ven 22.10.2021 19:00
Petite Scene (Česká Třebová)
(Labyrint světa)
(Metropolitní divadlo Praha: Sněhová královna v ledovém království) Sa 23.10.2021 15:00
Centro cultural (Česká Třebová)
(Metropolitní divadlo Praha: Sněhová královna v ledovém království)
(Tisíc tuctů souboru Plata Company) Di 24.10.2021 17:00
École primaire artistique (Choceň)
(Tisíc tuctů souboru Plata Company)
(Listování: Špeky (Rob Grant)) Di 24.10.2021 18:00
(Česká Třebová)
(Listování: Špeky (Rob Grant))
(Listování.cz – Špeky) Di 24.10.2021 20:00
Petite Scene (Ústí nad Orlicí)
(Listování.cz – Špeky)
(Únos v Neapoli - Vicena) Lun 25.10.2021 19:30
Théâtre Roškot, cinéma Máj, Club théâtral (Ústí nad Orlicí)
(Únos v Neapoli - Vicena)
(Kočičí hra) Mer 27.10.2021 19:00
Maison bourgeoise (Choceň)
(Kočičí hra)
(Bezruký Frantík) Mar 26.10.2021 19:00
Mer 27.10.2021 19:00
Cinéma municipal (Jablonné nad Orlicí )
(Bezruký Frantík)
(O kocouru Mikešovi) Jeu 28.10.2021 16:00
Orlovna (Letohrad)
(O kocouru Mikešovi)
(Divadlo Rokoko - V. Mašková, P. Khek: Čapek) Sa 30.10.2021 19:00
Centro cultural (Česká Třebová)
(Divadlo Rokoko - V. Mašková, P. Khek: Čapek)
(Divadlo D5 Praha - O klukovi z plakátu) Di 31.10.2021 15:00
Centro cultural (Česká Třebová)
(Divadlo D5 Praha - O klukovi z plakátu)
(Orlická Thálie - Promiňte, že rodím) Di 31.10.2021 19:00
Petite Scene (Ústí nad Orlicí)
(Orlická Thálie - Promiňte, že rodím)
(Na ostro) Jeu 4.11.2021 19:30
Théâtre Roškot, cinéma Máj, Club théâtral (Ústí nad Orlicí)
(Na ostro)
(Pátá dohoda) Jeu 11.11.2021
Centre polyvalent LArt (Lanškroun)
(Pátá dohoda)
(Podvečer stínoherní: Paštika, Andrée) Di 14.11.2021 17:00
École primaire artistique (Choceň)
(Podvečer stínoherní: Paštika, Andrée)
(Skleněný zvěřinec) Di 14.11.2021 19:00
Orlovna (Letohrad)
(Skleněný zvěřinec)
(Vrátila se jednou v noci) Ven 22.10.2021
Mar 16.11.2021
Château de Lanškroun - Musée municipal (Lanškroun)
(Vrátila se jednou v noci)
(Elling a Kjell Bjarne aneb Chvála bláznovství) Jeu 18.11.2021 19:00
Maison bourgeoise (Choceň)
(Elling a Kjell Bjarne aneb Chvála bláznovství)
(Zelňačka) Ven 19.11.2021 19:00
Maison bourgeoise (Choceň)
(Zelňačka)
(Orlická Thálie - Příběhy obyčejného šílenství) Sa 20.11.2021 19:00
Petite Scene (Ústí nad Orlicí)
(Orlická Thálie - Příběhy obyčejného šílenství)
(Zdeněk Polách - Matýsek a jeho kamarádi II) Di 21.11.2021 16:00 - 17:30
Maison nationale Kodym (Opočno)
(Zdeněk Polách - Matýsek a jeho kamarádi II)
(Přesýpání) Di 21.11.2021 17:00
Di 21.11.2021 18:00
École primaire artistique (Choceň)
(Přesýpání)
(Postel, hospoda, kostel) Lun 22.11.2021 19:00
Orlovna (Letohrad)
(Postel, hospoda, kostel)
(Činoherní Studio Bouře - G. Bitton, M. Munz: Smím Prosit?...) Mar 23.11.2021 19:00
Centro cultural (Česká Třebová), Česká Třebová
(Činoherní Studio Bouře - G. Bitton, M. Munz: Smím Prosit?...)
(Frankie & Johnny) Jeu 25.11.2021 19:00
Orlovna (Letohrad)
(Frankie & Johnny)
(Minipárty s Karlem Šípem, host: J. A. Náhlovský) Mer 1.12.2021 19:00
Centre polyvalent LArt (Lanškroun)
(Minipárty s Karlem Šípem, host: J. A. Náhlovský)
(Minipárty s Karlem Šípem) Jeu 2.12.2021 19:30
Théâtre Roškot, cinéma Máj, Club théâtral (Ústí nad Orlicí)
(Minipárty s Karlem Šípem)
(Orlická Thálie - Andělika a laskavec) Ven 3.12.2021 19:00
Petite Scene (Ústí nad Orlicí)
(Orlická Thálie - Andělika a laskavec)
(Divadlo Ungelt - D. Hare: Skleněný Strop) Jeu 9.12.2021 19:00
Centro cultural (Česká Třebová), Česká Třebová
(Divadlo Ungelt - D. Hare: Skleněný Strop)
(Divadlo Kalich - Marie Jones: Plný kapsy šutrů) Possibilité de commander des billets d’entrée Jeu 16.12.2021 19:00
Centro cultural (Česká Třebová)
(Divadlo Kalich - Marie Jones: Plný kapsy šutrů)
(Můj nejlepší kamarád) Lun 20.12.2021
Théâtre Roškot, cinéma Máj, Club théâtral (Ústí nad Orlicí)
(Můj nejlepší kamarád)
(Divadlo v Řeznické - Mark St. Germain: Relativita) Mar 11.1.2022 19:00
Centro cultural (Česká Třebová)
(Divadlo v Řeznické - Mark St. Germain: Relativita)
(Fanny agentura - J. Zindulka: Manželský čtyřúhelník na horách) Mar 25.1.2022 19:00
Centro cultural (Česká Třebová)
(Fanny agentura - J. Zindulka: Manželský čtyřúhelník na horách)
(Benátky pod sněhem) Lun 31.1.2022 19:00
Orlovna (Letohrad)
(Benátky pod sněhem)

Nombre total d’enregistrements recherchés: 382

Trouves ton activité