Vacances en République tchèque:CZeCOTTourmapsLa Bohême de l‘EstUNESCOVacances activesHorairesGEOFUN
loading...
Navigateur touristique
Viki
Portail touristique officiel de la Région de Pardubice
République tchèque
Belles éclaircies 8°C
Météo

Météo - Pardubice

1.12. (19:30)
aujourd‘hui
Belles éclaircies
8°C
2.12.
demain
Partiellement nuageux
5°C/2°C
3.12.
vendrediSemi-clair
2°C/-2°C
4.12.
samediPluie mêlée de neige
2°C/-2°C
Source: Météo Meteocentrum

Calendrier des actions

Recherche des actions:
Régions: Frontière tchéco-morave. Région frontalière de Kladsko. . Les Monts de l’Aigle (Orlické) et leur piémont. Frontière tchéco-morave. Région de Hradec Králové. Région de Pardubice. Région de Chrudim-Hlinsko.
Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions.








début: fin:
Autres paramètres de recherche

Plan

cinéma - film (nombre: 3)

(Přání Ježíškovi) Jeu 25.11.2021 19:00
Cinéma municipal (Moravská Třebová)
(Přání Ježíškovi)
(Posledni noc v Soho) Jeu 25.11.2021 19:30
Cinéma Sokol (Litomyšl )
(Posledni noc v Soho)
(Klan Gucci) Jeu 25.11.2021 19:30
Cinéma L'Univers (Svitavy)
(Klan Gucci)

de société (nombre: 3)

(Litomyšl jinak) Lun 20.9.2021 - Ven 31.12.2021
Musée régionale à Litomyšl (Litomyšl)
(Litomyšl jinak)
(Krabice od bot) Lun 22.11.2021 - Mar 7.12.2021
Mikado - établissement scolaire de formation continue (Vysoké Mýto)
(Krabice od bot)
(Listování: Soběstačný (Zuzana Dostálová)) Jeu 25.11.2021 20:00
Club alternatif Tyjátr (Svitavy)
(Listování: Soběstačný (Zuzana Dostálová))

expositions, marchés et foires (nombre: 12)

(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) Di 13.6.2021 - Sa 27.11.2021
Galerie Miroslav Kubík (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) Di 22.8.2021 - Di 2.1.2022
Musée régionale à Litomyšl (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku) Di 26.9.2021 - Di 6.2.2022
Musée régionale à Litomyšl (Litomyšl)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku)
(Knihy) Ven 1.10.2021 - Mar 30.11.2021
(Vysoké Mýto)
(Knihy)
(Stále sa to deje / It´s still happening) Sa 16.10.2021 - Ven 26.11.2021
Maison Aux chevaliers – Galerie municipale de Litomyšl (Litomyšl)
(Stále sa to deje / It´s still happening)
(Jan Rusňák: Obrazy) Mer 27.10.2021 - Di 28.11.2021
Galerie municipale (Vysoké Mýto)
(Jan Rusňák: Obrazy)
(Výstava fotografií Stanislava Maděry) Mar 2.11.2021 - Mar 30.11.2021
Théâtre Trám (Svitavy)
(Výstava fotografií Stanislava Maděry)
(Renata Vaculová – Ženský půvab) Mar 2.11.2021 - Mar 30.11.2021
Fondation Josef Plíva (Svitavy)
(Renata Vaculová – Ženský půvab)
(Cesty za štěstím II.) Mar 2.11.2021 - Di 9.1.2022
Mur Vivant (Svitavy)
(Cesty za štěstím II.)
(...a spali a spali a spali) Sa 6.11.2021 - Di 19.12.2021
Souterrain du château Litomyšl (Litomyšl)
(...a spali a spali a spali)
(Zdeňka Kudrnová: Misie Premonstrátů) Di 21.11.2021 - Di 9.1.2022
Galerie Pakosta (StreetGallery) (Litomyšl)
(Zdeňka Kudrnová: Misie Premonstrátů)
(Vernisáž výstavy fotografií) Jeu 25.11.2021 17:00
Café Bonviván (Vysoké Mýto)
(Vernisáž výstavy fotografií)

musiques (nombre: 3)

(Výjimečné bratrské trio) Jeu 25.11.2021 19:00
Théâtre Šembera (Vysoké Mýto)
(Výjimečné bratrské trio)
(Benefiční koncert) Jeu 25.11.2021 18:00
Église de la Visitation de la Vierge Marie (Svitavy)
(Benefiční koncert)
(Olympic - druhý koncert) Possibilité de commander des billets d’entrée Jeu 25.11.2021 19:00
Maison de Smetana (Litomyšl)
(Olympic - druhý koncert)

spécialisé (nombre: 1)

(Michal Tyl a Jana Tylová Výpravy na sever) Jeu 25.11.2021 18:00
Musée régionale à Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
(Michal Tyl a Jana Tylová Výpravy na sever)

temps libre (nombre: 2)

(RC Mikeš: Adventní věnec) Jeu 25.11.2021 8:30 - 12:30
Centre familial Mikeš (Proseč)
(RC Mikeš: Adventní věnec)
(Tvořivá dílna – vyrábíme adventní věnce) Jeu 25.11.2021 15:30
Centre maternel et familial Les Petits pas (Svitavy)
(Tvořivá dílna – vyrábíme adventní věnce)

expositions, marchés et foires (nombre: 1)

(Vzdělání pro všechny) Lun 1.11.2021 - Ven 17.12.2021
(Králíky)
(Vzdělání pro všechny)

spécialisé (nombre: 1)

(Slovinsko – s jedním a půl dítětem na krku) Jeu 25.11.2021 18:00
(Králíky)
(Slovinsko – s jedním a půl dítětem na krku)

cinéma - film (nombre: 7)

(Karel (ČR) 2D BIO SENIOR) Jeu 25.11.2021 17:00
Centro cultural (Česká Třebová)
(Karel (ČR) 2D BIO SENIOR)
(Křupaví mazlíčci) Jeu 25.11.2021 17:00
Cinéma municipal (Jablonné nad Orlicí )
(Křupaví mazlíčci)
(O čertovi a jiné vánoční povídky) Jeu 25.11.2021 17:00
Fidiko (Žamberk)
(O čertovi a jiné vánoční povídky)
(Víkend na chatě) Jeu 25.11.2021 19:00
Petite Scene (Ústí nad Orlicí)
(Víkend na chatě)
(Král Richard: Zrození šampiónek) Jeu 25.11.2021 19:30
Théâtre Roškot, cinéma Máj, Club théâtral (Ústí nad Orlicí)
(Král Richard: Zrození šampiónek)
(Milenci) Jeu 25.11.2021 20:00
Fidiko (Žamberk)
(Milenci)
(Vánoční příběh) Jeu 25.11.2021 18:00
Cinéma Mai (Choceň)
(Vánoční příběh)

de société (nombre: 3)

(Nakresli svého knihožrouta) Mer 10.11.2021 - Ven 17.12.2021
(Česká Třebová)
(Nakresli svého knihožrouta)
(Den otevřených dveří a adventní jarmark) Jeu 25.11.2021 9:00 - 17:00
(Žamberk)
(Den otevřených dveří a adventní jarmark)
(Třídní hudební besídka žáků hudebního oboru p. uč. Kamily Šejnohové – klavír) Jeu 25.11.2021 17:30
(Ústí nad Orlicí)
(Třídní hudební besídka žáků hudebního oboru p. uč. Kamily Šejnohové – klavír)

expositions, marchés et foires (nombre: 11)

(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) Jeu 9.9.2021 - Ven 31.12.2021
Musée municipal (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Samizdat) Lun 4.10.2021 - Mar 30.11.2021
(Lanškroun)
(Samizdat)
(Obhajoba pastelky) Jeu 7.10.2021 - Mar 30.11.2021
(Žamberk)
(Obhajoba pastelky)
(Výstava výtvarných prací dětí ze Speciální základní školy v ÚO) Lun 1.11.2021 - Ven 31.12.2021
Bibliothèque de la ville d'Ústí nad Orlici (Ústí nad Orlicí)
(Výstava výtvarných prací dětí ze Speciální základní školy v ÚO)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně) Lun 1.11.2021 - Ven 26.11.2021
(Letohrad)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně)
(Výstava: Knihožrouti) Lun 1.11.2021 - Ven 31.12.2021
(Česká Třebová)
(Výstava: Knihožrouti)
(Výstava - Vyšívané dekorace) Mar 2.11.2021 - Mar 30.11.2021
La Croix rouge tchèque (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Vyšívané dekorace)
(Krajiny Orlických hor a Podorlicka) Mar 9.11.2021 - Mar 30.11.2021
Centro cultural (Česká Třebová)
(Krajiny Orlických hor a Podorlicka)
(Vánoce v Ateliéru U Potoka) Jeu 11.11.2021 - Sa 18.12.2021
Atelier Au ruisseau (Nekoř)
(Vánoce v Ateliéru U Potoka)
(Paloučky) Sa 20.11.2021 - Di 30.1.2022
Centre polyvalent LArt (Lanškroun)
(Paloučky)
(Den otevřených dveří a adventní jarmark) Jeu 25.11.2021 9:00 - 17:00
(Žamberk)
(Den otevřených dveří a adventní jarmark)

spécialisé (nombre: 2)

(Mgr. Jan Veselý - Nekonečný příběh počítání planet Sluneční soustavy) Jeu 25.11.2021 17:00
(Letohrad)
(Mgr. Jan Veselý - Nekonečný příběh počítání planet Sluneční soustavy)
(Kurz výroby loutek) Jeu 25.11.2021 15:00 - 18:00
Maison d´enfants et de jeunesse (Choceň)
(Kurz výroby loutek)

sport, programme d'activités (nombre: 2)

(Cvičení s kojenci) Jeu 25.11.2021
Centre familial Jablíčko (Jablonné nad Orlicí)
(Cvičení s kojenci)
(Veřejné bruslení) Jeu 25.11.2021 13:00 - 15:00
Le stade d'hiver (Choceň)
(Veřejné bruslení)

temps libre (nombre: 2)

(Společný výjezd do Skipi Funparku) Jeu 25.11.2021
Centre maternel Kamínek (Choceň)
(Společný výjezd do Skipi Funparku)
(Adventní věnce a dekorace) Jeu 25.11.2021 9:00 - 15:30
Centre familial Rosa (Česká Třebová)
(Adventní věnce a dekorace)

théâtre (nombre: 1)

(Frankie & Johnny) Jeu 25.11.2021 19:00
Orlovna (Letohrad)
(Frankie & Johnny)

cinéma - film (nombre: 2)

(Král Richard: Zrození šampionek) Jeu 25.11.2021 19:30
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Král Richard: Zrození šampionek)
(Přání Ježíškovi) Jeu 25.11.2021 19:30
Cinéma Paix (Heřmanův Městec)
(Přání Ježíškovi)

de l'Eglise (nombre: 2)

(Bohoslužba) Jeu 25.11.2021 18:00
(Studnice)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Jeu 25.11.2021 17:00
Chapelle de Saint Vaclav (Jeníkov)
(Bohoslužba)

de société (nombre: 4)

(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina) Ven 1.10.2021 - Jeu 14.4.2022
(Hlinsko)
(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina)
(Hlinecký hrneček) Lun 1.11.2021 - Lun 31.1.2022
(Hlinsko)
(Hlinecký hrneček)
(Soutěž O Hliníkové království) Lun 1.11.2021 - Lun 14.2.2022
(Třemošnice)
(Soutěž O Hliníkové království)
(Den otevřených dveří) Jeu 25.11.2021
(Skuteč)
(Den otevřených dveří)

expositions, marchés et foires (nombre: 4)

(Výstava obrazů amatérských heřmanoměsteckých umělců) Lun 25.10.2021 - Mar 30.11.2021
Centre Pohůdka (Heřmanův Městec)
(Výstava obrazů amatérských heřmanoměsteckých umělců)
(Několik tváří Ireny Budweiserové) Mer 3.11.2021 - Jeu 25.11.2021
Centre multifoncitonnel (Hlinsko)
(Několik tváří Ireny Budweiserové)
(Erika Hajzoková: O nekonečnosti) Ven 12.11.2021 - Jeu 6.1.2022
Trou d'exposition (Chrudim)
(Erika Hajzoková: O nekonečnosti)
(Výstava CHKO Železné hory) Lun 22.11.2021 - Di 28.11.2021
Maison de société (Slatiňany)
(Výstava CHKO Železné hory)

gastronomie (nombre: 1)

(Kateřinské posvícení) Jeu 25.11.2021 10:00 - 15:00
(Chrudim)
(Kateřinské posvícení)

musiques (nombre: 1)

(Irena Budweiserová - koncert) Jeu 25.11.2021 19:00
Centre multifoncitonnel (Hlinsko)
(Irena Budweiserová - koncert)

spécialisé (nombre: 4)

(Cítím, slyším, vidím...............rozvíjím se) Jeu 25.11.2021 10:00
Centre familial Radovánek (Heřmanův Městec)
(Cítím, slyším, vidím...............rozvíjím se)
(Malování na kamínky) Jeu 25.11.2021 15:00 - 17:00
Centre des activités quotidiennes du Foyer En chemin (Skuteč)
(Malování na kamínky)
(Tvorba adventních věnců a svícnů) Jeu 25.11.2021 16:00 - 19:00
Centre Pohůdka (Heřmanův Městec)
(Tvorba adventních věnců a svícnů)
(Malá technická univerzita) Jeu 25.11.2021 16:30
Centre mere Hlinečánek (Hlinsko)
(Malá technická univerzita)

sport, programme d'activités (nombre: 5)

(Pravidelné lekce Nordic Walking) Jeu 25.11.2021 17:00 - 19:00
Belvédère Bára sur Čertova skalka (Chrudim)
(Pravidelné lekce Nordic Walking)
(Aquaaerobik) Jeu 25.11.2021 18:00
La piscine de la ville (Hlinsko)
(Aquaaerobik)
(Bodybosu) Jeu 25.11.2021 19:00
(Hlinsko)
(Bodybosu)
(Cvičení pilates) Jeu 25.11.2021 17:15
Centre Jean XXIII (Hlinsko)
(Cvičení pilates)
(Cvičení na trampolínkách) Jeu 25.11.2021 18:15
Centre multifoncitonnel (Hlinsko)
(Cvičení na trampolínkách)

temps libre (nombre: 2)

(Herna pro rodiče s dětmi) Jeu 25.11.2021 9:30 - 12:00
Centre familial Radovánek (Heřmanův Městec)
(Herna pro rodiče s dětmi)
(Tvoříme spolu) Jeu 25.11.2021 14:45 - 16:15
Centre familial Radovánek (Heřmanův Městec)
(Tvoříme spolu)

cinéma - film (nombre: 3)

(Anishort: Nejlepší krátké animované filmy) Possibilité de commander des billets d’entrée Jeu 25.11.2021 17:30
Bio Central (Hradec Králové)
(Anishort: Nejlepší krátké animované filmy)
(Země nomádů) Possibilité de commander des billets d’entrée Jeu 25.11.2021 20:30
Bio Central (Hradec Králové)
(Země nomádů)
(Klan Gucci) Possibilité de commander des billets d’entrée Jeu 25.11.2021 20:00
Bio Central (Hradec Králové)
(Klan Gucci)

de société (nombre: 3)

(7. ročník sbírky ke Dni válečných veteránů 2021) Lun 1.11.2021 - Mar 30.11.2021
Bibliothèque d'étude et scientifique de Hradec Králové (Hradec Králové)
(7. ročník sbírky ke Dni válečných veteránů 2021)
(Povídání o adventu a vánočních zvycích) Jeu 25.11.2021 16:30 - 18:00
(Hradec Králové)
(Povídání o adventu a vánočních zvycích)
(Párty za soumraku) Jeu 25.11.2021 20:00
AC club (Hradec Králové)
(Párty za soumraku)

expositions, marchés et foires (nombre: 5)

(Výstava Salon východočeských fotografů) Sa 20.11.2021 - Ven 14.1.2022
L'impulsion HK, centre de soutien aux activités artistiques (Hradec Králové)
(Výstava Salon východočeských fotografů)
(Jan Venzara - Krajina v olejomalbě) Lun 1.11.2021 - Mar 21.12.2021
(Hradec Králové)
(Jan Venzara - Krajina v olejomalbě)
(Podzimní a adventní čas se Spolkem lidové tvorby) Lun 1.11.2021 - Mer 22.12.2021
(Hradec Králové)
(Podzimní a adventní čas se Spolkem lidové tvorby)
(Orchestr Berg - Karel Šuster) Mar 2.11.2021 - Lun 29.11.2021
(Hradec Králové)
(Orchestr Berg - Karel Šuster)
(Výstava Premiéra 2021) Sa 20.11.2021 - Ven 14.1.2022
L'impulsion HK, centre de soutien aux activités artistiques (Hradec Králové)
(Výstava Premiéra 2021)

musiques (nombre: 1)

(Rocksymphony II (M1) Cyklus Mezi proudy) Possibilité de commander des billets d’entrée Jeu 25.11.2021 19:30 - 21:30
Philharmonie Hradec Králové (Hradec Králové)
(Rocksymphony II (M1) Cyklus Mezi proudy)

spécialisé (nombre: 3)

(Vánoční workshop pro děti) Jeu 25.11.2021 16:00 - 17:30
Galerie Artichaut (Hradec Králové)
(Vánoční workshop pro děti)
(Povídání o adventu a vánočních zvycích) Jeu 25.11.2021 16:30 - 18:00
(Hradec Králové)
(Povídání o adventu a vánočních zvycích)
(Jan Kotěra v Americe) Jeu 25.11.2021 17:00
Bibliothèque d'étude et scientifique de Hradec Králové (Hradec Králové)
(Jan Kotěra v Americe)

cinéma - film (nombre: 1)

(Projekce pro seniory - Zátopek) Jeu 25.11.2021 10:00
CineStar (Pardubice)
(Projekce pro seniory - Zátopek)

de société (nombre: 3)

(Beseda o úpravách ulice 17. listopadu) Jeu 25.11.2021 17:00
Salle de musique de Mairie (Pardubice)
(Beseda o úpravách ulice 17. listopadu)
(Cesta na konec světa - Antarktida) Jeu 25.11.2021 18:00
Ekocentrum Paleta (Pardubice)
(Cesta na konec světa - Antarktida)
(Hospodský kvíz) Jeu 25.11.2021 19:00
Centre Kosatec (Pardubice)
(Hospodský kvíz)

expositions, marchés et foires (nombre: 12)

(Jedno místo prázdné – České umění 2. poloviny 20. století) Mer 27.10.2021 - Sa 31.12.2022
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - Maison U Jonáše (Pardubice)
(Jedno místo prázdné – České umění 2. poloviny 20. století)
(Výstava: Zdenek Seydl: Abeceda) Mer 27.10.2021 - Di 6.2.2022
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - Maison U Jonáše (Pardubice)
(Výstava: Zdenek Seydl: Abeceda)
(Výstava: 10 let RurArtMap) Mer 27.10.2021 - Di 6.2.2022
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - Maison U Jonáše (Pardubice)
(Výstava: 10 let RurArtMap)
(Výstava: Libor Krejcar. Skelety paměti) Mer 27.10.2021 - Di 6.2.2022
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - Maison U Jonáše (Pardubice)
(Výstava: Libor Krejcar. Skelety paměti)
(Akvizice Jedné Galerie. Vybraná díla z depozitářů Alšovy jihočeské galerie) Mar 16.11.2021 - Di 6.3.2022
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - château (Pardubice)
(Akvizice Jedné Galerie. Vybraná díla z depozitářů Alšovy jihočeské galerie)
(Dny zdraví (6. ročník)) Jeu 25.11.2021 10:00 - 18:00
Maison de technique (Pardubice)
(Dny zdraví (6. ročník))
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) Ven 1.1.2021 - Ven 31.12.2021
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - château (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči) Lun 13.9.2021 - Sa 18.12.2021
Centre culturel et d'information de la ville de Přelouč (Přelouč)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči)
(Masaryk a Svatá země) Mar 26.10.2021 - Mar 30.11.2021
Centre d'information touristique de Pardubice (Pardubice)
(Masaryk a Svatá země)
(...a další barvy) Mar 2.11.2021 - Mar 30.11.2021
Centre Kosatec (Pardubice)
(...a další barvy)
(Šťastný bezdomovec - Evropan a světoobčan Jiří Gruša) Mar 23.11.2021 - Di 27.3.2022
(Pardubice)
(Šťastný bezdomovec - Evropan a světoobčan Jiří Gruša)
(Výstava Humor) Jeu 25.11.2021 15:00 - 17:30
(Pardubice)
(Výstava Humor)

musiques (nombre: 3)

(Big beat pro Charlieho) Jeu 25.11.2021 19:00
Théâtre de la Bohème de l’Est de Pardubice – Petite scène dans la cour (Pardubice)
(Big beat pro Charlieho)
(F-Klub) Possibilité de commander des billets d’entrée Jeu 25.11.2021 19:00
Doli Klub (Pardubice)
(F-Klub)
(Žákovský večírek) Jeu 25.11.2021 18:00
Galerie Chodba (Pardubice)
(Žákovský večírek)

spécialisé (nombre: 5)

(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Jeu 9.9.2021 - Mer 22.12.2021
Atelier créatif de la Galerie de Bohême de l'Est (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Abeceda) Ven 29.10.2021 - Di 6.2.2022
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - Maison U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Abeceda)
(Hezky česky - Příběhy žítkovských bohyní) Jeu 25.11.2021 17:00
(Pardubice)
(Hezky česky - Příběhy žítkovských bohyní)
(Pavla Bičíková: Kyrgyzstán – země vysokých hor a šťastných lidí) Jeu 25.11.2021 18:00
Le château Pardubice - Musée de Est de Bohême (Pardubice)
(Pavla Bičíková: Kyrgyzstán – země vysokých hor a šťastných lidí)
(Cesta na konec světa - Antarktida) Jeu 25.11.2021 18:00
Ekocentrum Paleta (Pardubice)
(Cesta na konec světa - Antarktida)

temps libre (nombre: 6)

(Museum virtualis) Jeu 29.4.2021 - Ven 31.12.2021
Le château Pardubice - Musée de Est de Bohême (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) Jeu 9.9.2021 - Mer 22.12.2021
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - château (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) Jeu 9.9.2021 - Mer 22.12.2021
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - Maison U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Jeu 9.9.2021 - Mer 22.12.2021
Atelier créatif de la Galerie de Bohême de l'Est (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) Jeu 9.9.2021 - Mer 22.12.2021
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - Maison U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) Jeu 9.9.2021 - Mer 22.12.2021
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - château (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)

expositions, marchés et foires (nombre: 1)

(Příběhy z Indie na plotě) Mar 5.10.2021 - Mar 30.11.2021
Nové Město nad Metují
(Příběhy z Indie na plotě)

Nombre total d’enregistrements recherchés: 121

Trouves ton activité