Vacances en République tchèque:CZeCOTTourmapsLa Bohême de l‘EstUNESCOVacances activesHorairesGEOFUN
loading...
Navigateur touristique
Viki
Portail touristique officiel de la Région de Pardubice
République tchèque
Nébulosité 4°C
Météo

Météo - Pardubice

1.12. (00:30)
aujourd‘hui
Nébulosité
4°C
2.12.
demain
Partiellement nuageux
5°C/2°C
3.12.
vendrediNébulosité
2°C/-2°C
4.12.
samediPluie occasionnelle avec de la neige
3°C/-1°C
Source: Météo Meteocentrum

Calendrier des actions

Recherche des actions:
Régions: Frontière tchéco-morave. Région frontalière de Kladsko. . Les Monts de l’Aigle (Orlické) et leur piémont. Frontière tchéco-morave. Région de Hradec Králové. Région de Pardubice. Région de Chrudim-Hlinsko.
Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions.








début: fin:
Autres paramètres de recherche

Plan

cinéma - film (nombre: 4)

(Addamsova rodina 2) Di 31.10.2021 17:00
Cinéma Sokol (Litomyšl )
(Addamsova rodina 2)
(Zpráva) Di 31.10.2021 19:30
Cinéma Sokol (Litomyšl )
(Zpráva)
(Addamsova rodina 2) Di 31.10.2021
Théâtre Šembera (Vysoké Mýto)
(Addamsova rodina 2)
(Kurz manželské touhy) Di 31.10.2021 19:00
Théâtre Šembera (Vysoké Mýto)
(Kurz manželské touhy)

de l'Eglise (nombre: 1)

(Setkání křesťanského společenství) Di 31.10.2021 17:00
Centre chrétien (Svitavy)
(Setkání křesťanského společenství)

de société (nombre: 4)

(Litomyšl jinak) Lun 20.9.2021 - Ven 31.12.2021
Musée régionale à Litomyšl (Litomyšl)
(Litomyšl jinak)
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move) Jeu 14.10.2021 - Ven 5.11.2021
Litomyšl
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move)
(Chlebíčkový víkend v kavárně) Sa 30.10.2021 - Di 31.10.2021
Wake up Coffee (Proseč)
(Chlebíčkový víkend v kavárně)
(Den IC v Muzeu dýmek) Di 31.10.2021 10:00 - 16:00
Musée de la pipe (Proseč u Skutče)
(Den IC v Muzeu dýmek)

expositions, marchés et foires (nombre: 9)

(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) Di 13.6.2021 - Sa 27.11.2021
Galerie Miroslav Kubík (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková) Lun 6.9.2021 - Di 31.10.2021
Château Nové Hrady (Nové Hrady)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění) Mar 4.5.2021 - Di 29.5.2022
Portmoneum – Musée Josef Váchal (Litomyšl)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) Di 22.8.2021 - Di 2.1.2022
Musée régionale à Litomyšl (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku) Di 26.9.2021 - Di 6.2.2022
Musée régionale à Litomyšl (Litomyšl)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku)
(Knihy) Ven 1.10.2021 - Mar 30.11.2021
(Vysoké Mýto)
(Knihy)
(Stále sa to deje / It´s still happening) Sa 16.10.2021 - Ven 26.11.2021
Maison Aux chevaliers – Galerie municipale de Litomyšl (Litomyšl)
(Stále sa to deje / It´s still happening)
(Variace VM) Lun 18.10.2021 - Di 14.11.2021
Centre d'information touristique de Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
(Variace VM)
(Jan Rusňák: Obrazy) Mer 27.10.2021 - Di 28.11.2021
Galerie municipale (Vysoké Mýto)
(Jan Rusňák: Obrazy)

gastronomie (nombre: 2)

(Chlebíčkový víkend v kavárně) Sa 30.10.2021 - Di 31.10.2021
Wake up Coffee (Proseč)
(Chlebíčkový víkend v kavárně)
(Brunch) Di 31.10.2021
(Litomyšl)
(Brunch)

sport, programme d'activités (nombre: 2)

(TJ Svitavy A – Heřmanův Městec) Di 31.10.2021 14:30
Svitavský stadion (Svitavy)
(TJ Svitavy A – Heřmanův Městec)
(Tuři Svitavy – Snakes Ostrava) Di 31.10.2021 16:00
Střelnice (Svitavy)
(Tuři Svitavy – Snakes Ostrava)

théâtre (nombre: 1)

(Smolíček Pacholíček) Di 31.10.2021 14:00
Di 31.10.2021 16:00
Théâtre de marionnettes Srdíčko (Vysoké Mýto)
(Smolíček Pacholíček)

de société (nombre: 1)

(14. Setkání celníků 2021) Ven 29.10.2021 - Di 31.10.2021
(Králíky)
(14. Setkání celníků 2021)

sport, programme d'activités (nombre: 1)

(FC Jiskra 2008 A – Svitavy B) Di 31.10.2021 14:30
(Králíky)
(FC Jiskra 2008 A – Svitavy B)

temps libre (nombre: 1)

(Podzimní prázdniny na tvrzi Hůrka) Di 31.10.2021
Bastion d'artillerie Hůrka (Králíky)
(Podzimní prázdniny na tvrzi Hůrka)

cinéma - film (nombre: 7)

(Addamsova rodina 2) Di 31.10.2021 14:00
Fidiko (Žamberk)
(Addamsova rodina 2)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství) Di 31.10.2021 17:00
Théâtre Roškot, cinéma Máj, Club théâtral (Ústí nad Orlicí)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství)
(Seal team: Pár správných tuleňů) Di 31.10.2021 17:00
Fidiko (Žamberk)
(Seal team: Pár správných tuleňů)
(Láska na špičkách) Di 31.10.2021 19:30
Cinéma municipal (Jablonné nad Orlicí )
(Láska na špičkách)
(Rozbitý robot Ron) Di 31.10.2021 17:30
Cinéma municipal (Jablonné nad Orlicí )
(Rozbitý robot Ron)
(Venom 2: Carnage přichází) Di 31.10.2021 19:30
Théâtre Roškot, cinéma Máj, Club théâtral (Ústí nad Orlicí)
(Venom 2: Carnage přichází)
(Kurz manželské touhy) Di 31.10.2021 17:30
Cinéma Mai (Choceň)
(Kurz manželské touhy)

de l'Eglise (nombre: 1)

(Slavnost výročí posvěcení kostela) Di 31.10.2021
Eglise de l'Assomption de la Vierge (Šedivec)
(Slavnost výročí posvěcení kostela)

de société (nombre: 1)

(Manželské večery) Di 31.10.2021 18:00
Centre familial Sluníčko (Ústí nad Orlicí)
(Manželské večery)

expositions, marchés et foires (nombre: 14)

(Soubor výstav Ruce vzhůru!) Lun 3.5.2021 - Di 31.10.2021
Château Kolowratský à Rychnov nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
(Soubor výstav Ruce vzhůru!)
(Výstava: Třikrát jinak) Mer 1.9.2021 - Di 31.10.2021
(Česká Třebová)
(Výstava: Třikrát jinak)
(Knihaři z Lanškrouna) Jeu 2.9.2021 - Di 14.11.2021
Château de Lanškroun - Musée municipal (Lanškroun)
(Knihaři z Lanškrouna)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové) Jeu 2.9.2021 - Di 31.10.2021
Bibliothèque de la ville d'Ústí nad Orlici (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) Jeu 9.9.2021 - Ven 31.12.2021
Musée municipal (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Výstava z historie Divišova divadla) Mar 14.9.2021 - Lun 1.11.2021
Fidiko (Žamberk)
(Výstava z historie Divišova divadla)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989) Jeu 30.9.2021 - Di 14.11.2021
Musée municipal (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989)
(Samizdat) Lun 4.10.2021 - Mar 30.11.2021
(Lanškroun)
(Samizdat)
(Jiří Netík - Bronzy) Mar 5.10.2021 - Di 31.10.2021
Centro cultural (Česká Třebová)
(Jiří Netík - Bronzy)
(Obhajoba pastelky) Jeu 7.10.2021 - Mar 30.11.2021
(Žamberk)
(Obhajoba pastelky)
(Výstava - Pod křídly Orla) Jeu 14.10.2021 - Di 14.11.2021
Musée municipal (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Pod křídly Orla)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové) Ven 15.10.2021 - Jeu 18.11.2021
(Opočno)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové)
(Výstava drobného zfířectva) Di 31.10.2021
Mistrovice
(Výstava drobného zfířectva)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů) Jeu 1.4.2021 - Di 31.10.2021
Château Opočno (Opočno)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů)

gastronomie (nombre: 1)

(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu) Mer 27.10.2021 - Di 31.10.2021
(Ústí nad Orlicí)
(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu)

spécialisé (nombre: 1)

(Manželské večery) Di 31.10.2021 18:00
Centre familial Sluníčko (Ústí nad Orlicí)
(Manželské večery)

sport, programme d'activités (nombre: 5)

(Benefiční běh Pomáhám během) Ven 1.10.2021 - Di 31.10.2021
Letohrad, Ústí nad Orlicí
(Benefiční běh Pomáhám během)
(Karate team KCK - nábor nových členů) Ven 1.10.2021 - Di 31.10.2021
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)
(Pomáhám během) Ven 1.10.2021 - Di 31.10.2021
Auberge touristique Cakle (Ústí nad Orlicí), (Letohrad)
(Pomáhám během)
(Fotbalový zápas Dlouhoňovice - Dolní Čermná) Di 31.10.2021 10:00
Terrain de football (Dlouhoňovice)
(Fotbalový zápas Dlouhoňovice - Dolní Čermná)
(Ženský kruh - Tanec srdce) Di 31.10.2021 18:00 - 20:00
(Česká Třebová)
(Ženský kruh - Tanec srdce)

temps libre (nombre: 4)

(Společný víkend muzeí v Králické pevnostní oblasti) Di 31.10.2021
Musée militaire Králíky (Králíky), Bastion d'artillerie Bouda (Těchonín), Musée des Fortifications tchécoslovaques de 1935-8 – Bastion d’infanterie K-S 14 « La briqueterie » (Králíky), Redoute d'infanterie K-S 5 U Potoka (Králíky), Musée militaire Lichkov (Lichkov), Bastion d'artillerie Hůrka (Králíky)
(Společný víkend muzeí v Králické pevnostní oblasti)
(Čtenářská soutěž Lovci perel) Lun 1.3.2021 - Di 31.10.2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) Mer 24.3.2021 - Jeu 18.11.2021
(Choceň)
(Lovci perel)
(Uspávání ježečků) Di 31.10.2021 15:00
(Dlouhá Třebová)
(Uspávání ježečků)

théâtre (nombre: 2)

(Divadlo D5 Praha - O klukovi z plakátu) Di 31.10.2021 15:00
Centro cultural (Česká Třebová)
(Divadlo D5 Praha - O klukovi z plakátu)
(Orlická Thálie - Promiňte, že rodím) Di 31.10.2021 19:00
Petite Scene (Ústí nad Orlicí)
(Orlická Thálie - Promiňte, že rodím)

cinéma - film (nombre: 4)

(Addamsova rodina 2) Di 31.10.2021 15:00
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Addamsova rodina 2)
(Addamsova rodina 2) Di 31.10.2021 16:00
Centre multifoncitonnel (Hlinsko)
(Addamsova rodina 2)
(Miluj svého robota) Di 31.10.2021 19:30
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Miluj svého robota)
(Kurz manželské touhy) Di 31.10.2021 17:00
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Kurz manželské touhy)

de l'Eglise (nombre: 15)

(Bohoslužba) Di 31.10.2021 10:30
Eglise évangélique (Svratouch )
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Di 31.10.2021 8:00
(Trhová Kamenice)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Di 31.10.2021 8:30
(Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Di 31.10.2021 9:00
(Studnice)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Di 31.10.2021 9:00
Forteresse (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Di 31.10.2021 9:00
Eglise évangélique (Krouna)
(Bohoslužba)
(Setkání apoštolské církve) Di 31.10.2021 10:00
Eglise apostolique (Hlinsko)
(Setkání apoštolské církve)
(Bohoslužba) Di 31.10.2021 10:30
(Hlinsko, Chlum)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Di 31.10.2021 10:30
Eglise de la Très Sainte Trinité (Kameničky)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Di 31.10.2021 9:00
Eglise de Nativité de Vierge Marie (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Di 31.10.2021 8:00
(Krouna)
(Bohoslužba)
(Mše svatá) Di 31.10.2021 8:00
(Žumberk)
(Mše svatá)
(Mše svatá) Di 31.10.2021 9:30
(Nasavrky)
(Mše svatá)
(Bohoslužby) Di 31.10.2021 9:30
Église évangélique (České Lhotice)
(Bohoslužby)
(Mše svatá) Di 31.10.2021 9:30
(Licibořice)
(Mše svatá)

de société (nombre: 2)

(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina) Ven 1.10.2021 - Jeu 14.4.2022
(Hlinsko)
(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina)
(Kouzelné dýně) Di 31.10.2021 10:00 - 16:00
Couvent capucin et l’église Saint Joseph – Musée de statues baroques (Chrudim)
(Kouzelné dýně)

expositions, marchés et foires (nombre: 5)

(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) Ven 9.7.2021 - Di 31.10.2021
Château Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Kouzlo patchworku) Mar 5.10.2021 - Di 31.10.2021
Château Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kouzlo patchworku)
(Kristýna Hamáková - obrazy) Di 5.9.2021 - Di 31.10.2021
Centre multifoncitonnel (Hlinsko)
(Kristýna Hamáková - obrazy)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová) Sa 11.9.2021 - Mer 10.11.2021
Trou d'exposition (Chrudim)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová)
(Výstava obrazů amatérských heřmanoměsteckých umělců) Lun 25.10.2021 - Mar 30.11.2021
Centre Pohůdka (Heřmanův Městec)
(Výstava obrazů amatérských heřmanoměsteckých umělců)

musiques (nombre: 1)

(Via vitae Comenius) Di 31.10.2021 17:00
Château Nasavrky (Nasavrky)
(Via vitae Comenius)

sport, programme d'activités (nombre: 2)

(FC Hlinsko - Trutnov) Di 31.10.2021 14:30
(Hlinsko)
(FC Hlinsko - Trutnov)
(HC Hlinsko - Moravská Třebová) Di 31.10.2021 17:30
Le stade d'hiver (Hlinsko)
(HC Hlinsko - Moravská Třebová)

temps libre (nombre: 1)

(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od semínka ke košili) Di 31.10.2021 10:30 - 15:00
Musée en plein air Vysočina - Veselý Kopec (Veselý kopec)
(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od semínka ke košili)

théâtre (nombre: 1)

(Kouzelná školka Michala Nesvadby) Di 31.10.2021 16:00
Gymnase des Sokols (Heřmanův Městec), Heřmanův Městec
(Kouzelná školka Michala Nesvadby)

cinéma - film (nombre: 3)

(Halloween zabíjí) Possibilité de commander des billets d’entrée Di 31.10.2021 20:00
Bio Central (Hradec Králové)
(Halloween zabíjí)
(Miluj svého robota) Possibilité de commander des billets d’entrée Di 31.10.2021 20:30
Bio Central (Hradec Králové)
(Miluj svého robota)
(Addamsova rodina 2) Possibilité de commander des billets d’entrée Di 31.10.2021 13:00
Di 31.10.2021 15:00
Bio Central (Hradec Králové)
(Addamsova rodina 2)

expositions, marchés et foires (nombre: 1)

(Lego Výstava Důmlega.cz) Lun 25.10.2021 - Di 31.10.2021
(Hradec Králové)
(Lego Výstava Důmlega.cz)

temps libre (nombre: 1)

(Nábleší - otevřený bleší trh v centru Hradce Králové) Di 31.10.2021 9:00 - 12:00
Tylovo nábřeží (Hradec Králové)
(Nábleší - otevřený bleší trh v centru Hradce Králové)

théâtre (nombre: 3)

(O zlaté rybce) Possibilité de commander des billets d’entrée Di 31.10.2021 10:00 - 10:45
Adalbertinum (Hradec Králové)
(O zlaté rybce)
(Cirk La Putyka: Kaleidoscope) Possibilité de commander des billets d’entrée Di 31.10.2021 19:00 - 20:30
Philharmonie Hradec Králové (Hradec Králové)
(Cirk La Putyka: Kaleidoscope)
(Žena v černém) Possibilité de commander des billets d’entrée Di 31.10.2021 19:00 - 20:30
Théâtre de Klicpera – Studio Beseda (Hradec Králové)
(Žena v černém)

expositions, marchés et foires (nombre: 10)

(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) Mer 23.6.2021 - Di 7.11.2021
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - château (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(Výstava: 10 let RurArtMap) Mer 27.10.2021 - Di 6.2.2022
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - Maison U Jonáše (Pardubice)
(Výstava: 10 let RurArtMap)
(Výstava: Zdenek Seydl: Abeceda) Mer 27.10.2021 - Di 6.2.2022
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - Maison U Jonáše (Pardubice)
(Výstava: Zdenek Seydl: Abeceda)
(Jedno místo prázdné – České umění 2. poloviny 20. století) Mer 27.10.2021 - Sa 31.12.2022
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - Maison U Jonáše (Pardubice)
(Jedno místo prázdné – České umění 2. poloviny 20. století)
(Výstava: Libor Krejcar. Skelety paměti) Mer 27.10.2021 - Di 6.2.2022
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - Maison U Jonáše (Pardubice)
(Výstava: Libor Krejcar. Skelety paměti)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) Ven 1.1.2021 - Ven 31.12.2021
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - château (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Filip Hortenský - Skleněné plastiky a obrazy) Mar 7.9.2021 - Di 21.11.2021
(Pardubice)
(Filip Hortenský - Skleněné plastiky a obrazy)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči) Lun 13.9.2021 - Sa 18.12.2021
Centre culturel et d'information de la ville de Přelouč (Přelouč)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004)) Mar 5.10.2021 - Mar 2.11.2021
(Pardubice)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004))
(Masaryk a Svatá země) Mar 26.10.2021 - Mar 30.11.2021
Centre d'information touristique de Pardubice (Pardubice)
(Masaryk a Svatá země)

musiques (nombre: 2)

(Lolipopz) Possibilité de commander des billets d’entrée Di 31.10.2021 15:00
Maison de culture Hronovická (Pardubice)
(Lolipopz)
(Jazz Dance Open 2021 - Galavečer) Di 31.10.2021 18:00
Théâtre d'Est de Boheme (Pardubice)
(Jazz Dance Open 2021 - Galavečer)

spécialisé (nombre: 2)

(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Jeu 9.9.2021 - Mer 22.12.2021
Atelier créatif de la Galerie de Bohême de l'Est (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Abeceda) Ven 29.10.2021 - Di 6.2.2022
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - Maison U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Abeceda)

sport, programme d'activités (nombre: 1)

(FK Pardubice B - FK Mladá Boleslav B) Di 31.10.2021 10:15
(Pardubice)
(FK Pardubice B - FK Mladá Boleslav B)

temps libre (nombre: 8)

(Otevření pancéřových dveří na pozorovatelně) Jeu 28.10.2021 - Di 31.10.2021
Observatoire de la défense civile près de Mikulovice (Mikulovice)
(Otevření pancéřových dveří na pozorovatelně)
(Lolipopz) Possibilité de commander des billets d’entrée Di 31.10.2021 15:00
Maison de culture Hronovická (Pardubice)
(Lolipopz)
(Museum virtualis) Jeu 29.4.2021 - Ven 31.12.2021
Le château Pardubice - Musée de Est de Bohême (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) Jeu 9.9.2021 - Mer 22.12.2021
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - château (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Jeu 9.9.2021 - Mer 22.12.2021
Atelier créatif de la Galerie de Bohême de l'Est (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) Jeu 9.9.2021 - Mer 22.12.2021
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - château (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) Jeu 9.9.2021 - Mer 22.12.2021
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - Maison U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) Jeu 9.9.2021 - Mer 22.12.2021
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - Maison U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)

théâtre (nombre: 1)

(Jazz Dance Open 2021 - Galavečer) Di 31.10.2021 18:00
Théâtre d'Est de Boheme (Pardubice)
(Jazz Dance Open 2021 - Galavečer)

expositions, marchés et foires (nombre: 5)

(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sa 18.9.2021 - Di 7.11.2021
Galerie de l´art plastique à Náchod (Náchod)
(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Veronika Psotková - Esence) Jeu 23.9.2021 - Di 7.11.2021
Galerie de l´art plastique à Náchod (Náchod)
(Veronika Psotková - Esence)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sa 18.9.2021 - Di 7.11.2021
Galerie de l´art plastique à Náchod (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) Jeu 23.9.2021 - Di 7.11.2021
Galerie de l´art plastique à Náchod (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)
(Příběhy z Indie na plotě) Mar 5.10.2021 - Mar 30.11.2021
Nové Město nad Metují
(Příběhy z Indie na plotě)

temps libre (nombre: 2)

(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sa 18.9.2021 - Di 7.11.2021
Galerie de l´art plastique à Náchod (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) Jeu 23.9.2021 - Di 7.11.2021
Galerie de l´art plastique à Náchod (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)

Nombre total d’enregistrements recherchés: 125

Trouves ton activité