Vacances en République tchèque:CZeCOTTourmapsLa Bohême de l‘EstUNESCOVacances activesHorairesGEOFUN
loading...
Navigateur touristique
Viki
Portail touristique officiel de la Région de Pardubice
République tchèque
Couvert 6°C
Météo

Météo - Pardubice

16.10. (10:00)
aujourd‘hui
Couvert
6°C
17.10.
demain
Nébulosité
13°C/4°C
18.10.
lundiSemi-clair
14°C/7°C
19.10.
mardiCouvert
15°C/7°C
Source: Météo Meteocentrum

Calendrier des actions

Recherche des actions:
Régions: Frontière tchéco-morave. Région frontalière de Kladsko. . Les Monts de l’Aigle (Orlické) et leur piémont. Frontière tchéco-morave. Région de Hradec Králové. Région de Pardubice. Région de Chrudim-Hlinsko.
Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions.








début: fin:
Autres paramètres de recherche

Plan

cinéma - film (nombre: 6)

(Addamsova rodina 2) Sa 30.10.2021 17:00
Cinéma L'Univers (Svitavy)
(Addamsova rodina 2)
(Kurz manželské touhy) Sa 30.10.2021 19:30
Cinéma L'Univers (Svitavy)
(Kurz manželské touhy)
(Halloween zabíjí) Sa 30.10.2021 19:30
Cinéma Sokol (Litomyšl )
(Halloween zabíjí)
(Paroží) Sa 30.10.2021 22:00
Cinéma Sokol (Litomyšl )
(Paroží)
(Addamsova rodina 2) Sa 30.10.2021 17:00
Cinéma Sokol (Litomyšl )
(Addamsova rodina 2)
(Kurz manželské touhy) Sa 30.10.2021 19:00
Théâtre Šembera (Vysoké Mýto)
(Kurz manželské touhy)

de société (nombre: 3)

(Litomyšl jinak) Lun 20.9.2021 - Ven 31.12.2021
Musée régionale à Litomyšl (Litomyšl)
(Litomyšl jinak)
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move) Jeu 14.10.2021 - Ven 5.11.2021
Litomyšl
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move)
(Večírek a oslava 10. narozenin klubu Tyjátr + promítání dokumentu k výročí) Sa 30.10.2021 19:00
Club alternatif Tyjátr (Svitavy)
(Večírek a oslava 10. narozenin klubu Tyjátr + promítání dokumentu k výročí)

expositions, marchés et foires (nombre: 9)

(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) Di 13.6.2021 - Sa 27.11.2021
Galerie Miroslav Kubík (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková) Lun 6.9.2021 - Di 31.10.2021
Château Nové Hrady (Nové Hrady)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění) Mar 4.5.2021 - Di 29.5.2022
Portmoneum – Musée Josef Váchal (Litomyšl)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) Di 22.8.2021 - Di 2.1.2022
Musée régionale à Litomyšl (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku) Di 26.9.2021 - Di 6.2.2022
Musée régionale à Litomyšl (Litomyšl)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku)
(Knihy) Ven 1.10.2021 - Mar 30.11.2021
(Vysoké Mýto)
(Knihy)
(Stále sa to deje / It´s still happening) Sa 16.10.2021 - Ven 26.11.2021
Maison Aux chevaliers – Galerie municipale de Litomyšl (Litomyšl)
(Stále sa to deje / It´s still happening)
(Variace VM) Lun 18.10.2021 - Di 14.11.2021
Centre d'information touristique de Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
(Variace VM)
(Jan Rusňák: Obrazy) Mer 27.10.2021 - Di 28.11.2021
Galerie municipale (Vysoké Mýto)
(Jan Rusňák: Obrazy)

musiques (nombre: 1)

(Jelen) Sa 30.10.2021 19:00
Music club Kotelna (Litomyšl)
(Jelen)

sport, programme d'activités (nombre: 6)

(Florbal - Starší žáci: přebor) Sa 30.10.2021 9:00
Střelnice (Svitavy)
(Florbal - Starší žáci: přebor)
(KK Svitavy C – TJ Tesla Pardubice C) Sa 30.10.2021 9:00
(Svitavy)
(KK Svitavy C – TJ Tesla Pardubice C)
(Fotbal: Litomyšl vs. TJ Jaroměřice) Sa 30.10.2021 10:00
(Litomyšl-Město)
(Fotbal: Litomyšl vs. TJ Jaroměřice)
(TJ Svitavy – Viktoria Žižkov B) Sa 30.10.2021 10:30
Sa 30.10.2021 12:45
Svitavský stadion (Svitavy)
(TJ Svitavy – Viktoria Žižkov B)
(Lední hokej: HC Litomyšl vs. HC Náchod) Sa 30.10.2021 17:00
Le stade d'hiver (Litomyšl)
(Lední hokej: HC Litomyšl vs. HC Náchod)
(FbK TJ Svitavy – FbK Horní Suchá) Sa 30.10.2021 18:00
Střelnice (Svitavy)
(FbK TJ Svitavy – FbK Horní Suchá)

temps libre (nombre: 3)

(Strašidelná prohlídka pro dospělé) Sa 30.10.2021 18:00
Sa 30.10.2021 19:30
Portmoneum – Musée Josef Váchal (Litomyšl)
(Strašidelná prohlídka pro dospělé)
(Dětská herna) Mar 4.5.2021 - Ven 31.12.2021
Musée régionale à Litomyšl (Litomyšl)
(Dětská herna)
(Interaktivní prohlídka pro děti s detektivní hrou) Sa 30.10.2021 13:00
Sa 30.10.2021 14:30
Sa 30.10.2021 16:00
Portmoneum – Musée Josef Váchal (Litomyšl)
(Interaktivní prohlídka pro děti s detektivní hrou)

théâtre (nombre: 1)

(Sněhová královna v ledovém království) Sa 30.10.2021 15:00
Théâtre Šembera (Vysoké Mýto)
(Sněhová královna v ledovém království)

de société (nombre: 1)

(14. Setkání celníků 2021) Ven 29.10.2021 - Di 31.10.2021
(Králíky)
(14. Setkání celníků 2021)

cinéma - film (nombre: 4)

(Addamsova rodina) Sa 30.10.2021 15:30
Cinéma Mai (Choceň)
(Addamsova rodina)
(Myši patří do nebe) Sa 30.10.2021 17:00
Théâtre Roškot, cinéma Máj, Club théâtral (Ústí nad Orlicí)
(Myši patří do nebe)
(Halloween zabíjí) Sa 30.10.2021 19:30
Théâtre Roškot, cinéma Máj, Club théâtral (Ústí nad Orlicí)
(Halloween zabíjí)
(Kurz manželské touhy) Sa 30.10.2021 18:00
Cinéma Mai (Choceň)
(Kurz manželské touhy)

de société (nombre: 1)

(Dvorní čtení Anežky a Ivy) Sa 30.10.2021 16:00
(Letohrad)
(Dvorní čtení Anežky a Ivy)

expositions, marchés et foires (nombre: 15)

(Soubor výstav Ruce vzhůru!) Lun 3.5.2021 - Di 31.10.2021
Château Kolowratský à Rychnov nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
(Soubor výstav Ruce vzhůru!)
(Výstava: Třikrát jinak) Mer 1.9.2021 - Di 31.10.2021
(Česká Třebová)
(Výstava: Třikrát jinak)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové) Jeu 2.9.2021 - Di 31.10.2021
Bibliothèque de la ville d'Ústí nad Orlici (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové)
(Knihaři z Lanškrouna) Jeu 2.9.2021 - Di 14.11.2021
Château de Lanškroun - Musée municipal (Lanškroun)
(Knihaři z Lanškrouna)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) Jeu 9.9.2021 - Ven 31.12.2021
Musée municipal (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Výstava z historie Divišova divadla) Mar 14.9.2021 - Lun 1.11.2021
Fidiko (Žamberk)
(Výstava z historie Divišova divadla)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989) Jeu 30.9.2021 - Di 14.11.2021
Musée municipal (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu OKO a Klubem Obiektyw) Ven 1.10.2021 - Sa 30.10.2021
La Croix rouge tchèque (Ústí nad Orlicí)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu OKO a Klubem Obiektyw)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně) Ven 1.10.2021 - Mar 30.11.2021
(Letohrad)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně)
(Samizdat) Lun 4.10.2021 - Mar 30.11.2021
(Lanškroun)
(Samizdat)
(Jiří Netík - Bronzy) Mar 5.10.2021 - Di 31.10.2021
Centro cultural (Česká Třebová)
(Jiří Netík - Bronzy)
(Obhajoba pastelky) Jeu 7.10.2021 - Mar 30.11.2021
(Žamberk)
(Obhajoba pastelky)
(Výstava - Pod křídly Orla) Jeu 14.10.2021 - Di 14.11.2021
Musée municipal (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Pod křídly Orla)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové) Ven 15.10.2021 - Jeu 18.11.2021
(Opočno)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů) Jeu 1.4.2021 - Di 31.10.2021
Château Opočno (Opočno)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů)

gastronomie (nombre: 1)

(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu) Mer 27.10.2021 - Di 31.10.2021
(Ústí nad Orlicí)
(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu)

spécialisé (nombre: 2)

(Na cestě od knihkupeckého pultu k doprovázení umírajících...) Sa 30.10.2021 19:00
Eglise évangélique (Letohrad)
(Na cestě od knihkupeckého pultu k doprovázení umírajících...)
(Taneční pro mládež) Sa 30.10.2021
Maison bourgeoise (Choceň)
(Taneční pro mládež)

sport, programme d'activités (nombre: 6)

(Benefiční běh Pomáhám během) Ven 1.10.2021 - Di 31.10.2021
Letohrad, Ústí nad Orlicí
(Benefiční běh Pomáhám během)
(Pomáhám během) Ven 1.10.2021 - Di 31.10.2021
Auberge touristique Cakle (Ústí nad Orlicí), (Letohrad)
(Pomáhám během)
(Karate team KCK - nábor nových členů) Ven 1.10.2021 - Di 31.10.2021
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)
(TJ Spartak Opočno - TJ Sokol Třebeš B) Sa 30.10.2021 14:00 - 16:00
(Opočno)
(TJ Spartak Opočno - TJ Sokol Třebeš B)
(Halloweenská vodní noc - krytý plavecký bazén) Sa 30.10.2021 21:00 - 23:00
La piscine couverte (Ústí nad Orlicí)
(Halloweenská vodní noc - krytý plavecký bazén)
(Taneční kurzy pro začátečníky) Sa 30.10.2021 19:00 - 22:00
Maison nationale Kodym (Opočno)
(Taneční kurzy pro začátečníky)

temps libre (nombre: 4)

(Společný víkend muzeí v Králické pevnostní oblasti) Sa 30.10.2021
Musée militaire Králíky (Králíky), Bastion d'artillerie Bouda (Těchonín), Musée des Fortifications tchécoslovaques de 1935-8 – Bastion d’infanterie K-S 14 « La briqueterie » (Králíky), Redoute d'infanterie K-S 5 U Potoka (Králíky), Musée militaire Lichkov (Lichkov), Bastion d'artillerie Hůrka (Králíky)
(Společný víkend muzeí v Králické pevnostní oblasti)
(Čtenářská soutěž Lovci perel) Lun 1.3.2021 - Di 31.10.2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) Mer 24.3.2021 - Jeu 18.11.2021
(Choceň)
(Lovci perel)
(Halloweenské odpoledne pro děti - krytý plavecký bazén) Sa 30.10.2021 14:00 - 17:00
La piscine couverte (Ústí nad Orlicí)
(Halloweenské odpoledne pro děti - krytý plavecký bazén)

théâtre (nombre: 1)

(Divadlo Rokoko - V. Mašková, P. Khek: Čapek) Sa 30.10.2021 19:00
Centro cultural (Česká Třebová)
(Divadlo Rokoko - V. Mašková, P. Khek: Čapek)

cinéma - film (nombre: 7)

(Seal team: Pár správných tuleňů) Sa 30.10.2021 15:00
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Seal team: Pár správných tuleňů)
(Addamsova rodina 2) Sa 30.10.2021 15:30
Cinéma Paix (Heřmanův Městec)
(Addamsova rodina 2)
(Jedině Tereza) Sa 30.10.2021 17:00
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Jedině Tereza)
(Kurz manželské touhy) Sa 30.10.2021 17:30
Cinéma Paix (Heřmanův Městec)
(Kurz manželské touhy)
(Kurz manželské touhy) Sa 30.10.2021 19:00
Centre multifoncitonnel (Hlinsko)
(Kurz manželské touhy)
(Paroží) Sa 30.10.2021 19:30
Cinéma Paix (Heřmanův Městec)
(Paroží)
(Duna) Sa 30.10.2021 19:30
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Duna)

de l'Eglise (nombre: 3)

(Bohoslužba) Sa 30.10.2021 16:30
Centre Jean XXIII (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sa 30.10.2021 17:00
Eglise de Nativité de Vierge Marie (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sa 30.10.2021 7:30
Eglise de la Très Sainte Trinité (Kameničky)
(Bohoslužba)

de société (nombre: 1)

(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina) Ven 1.10.2021 - Jeu 14.4.2022
(Hlinsko)
(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina)

expositions, marchés et foires (nombre: 4)

(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) Ven 9.7.2021 - Di 31.10.2021
Château Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Kouzlo patchworku) Mar 5.10.2021 - Di 31.10.2021
Château Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kouzlo patchworku)
(Kristýna Hamáková - obrazy) Di 5.9.2021 - Di 31.10.2021
Centre multifoncitonnel (Hlinsko)
(Kristýna Hamáková - obrazy)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová) Sa 11.9.2021 - Mer 10.11.2021
Trou d'exposition (Chrudim)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová)

sport, programme d'activités (nombre: 4)

(XX. ročník Zamykání Doubravy 2021) Sa 30.10.2021
Pařížov - réservoir d'eau
(XX. ročník Zamykání Doubravy 2021)
(Rozloučení s cyklosezónou) Sa 30.10.2021 10:00
Heřmanův Městec
(Rozloučení s cyklosezónou)
(HC Hlinsko - Pardubice) Sa 30.10.2021 9:30
Sa 30.10.2021 11:30
Le stade d'hiver (Hlinsko)
(HC Hlinsko - Pardubice)
(Krajský přebor mužů - podzim 2021) Sa 30.10.2021 14:00
(Třemošnice)
(Krajský přebor mužů - podzim 2021)

temps libre (nombre: 3)

(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od semínka ke košili) Sa 30.10.2021 10:30 - 15:00
Musée en plein air Vysočina - Veselý Kopec (Veselý kopec)
(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od semínka ke košili)
(Halloweenská stezka a karneval pro děti) Sa 30.10.2021
Konopáč (Heřmanův Městec)
(Halloweenská stezka a karneval pro děti)
(Turnaj ve hře Člověče, nezlob se) Sa 30.10.2021 9:00
Centre Jean XXIII (Hlinsko)
(Turnaj ve hře Člověče, nezlob se)

théâtre (nombre: 1)

(Jazz Dance Open - 2021) Sa 30.10.2021 18:00
Théâtre Karel Pippich (Chrudim)
(Jazz Dance Open - 2021)

de société (nombre: 1)

(Zvon Augustin 2021) Possibilité de commander des billets d’entrée Sa 30.10.2021 18:00 - 18:15
Tour Blanche (Hradec Králové)
(Zvon Augustin 2021)

théâtre (nombre: 2)

(Bílý tesák) Possibilité de commander des billets d’entrée Sa 30.10.2021 16:00 - 17:00
Théâtre Dragon (Hradec Králové)
(Bílý tesák)
(Po konci světa) Possibilité de commander des billets d’entrée Sa 30.10.2021 19:00 - 20:30
Théâtre Klicpera (Hradec Králové)
(Po konci světa)

de société (nombre: 1)

(Suchý autorský čtení vol. 25) Sa 30.10.2021 19:00
Théâtre 29 (Pardubice)
(Suchý autorský čtení vol. 25)

expositions, marchés et foires (nombre: 6)

(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) Mer 23.6.2021 - Di 7.11.2021
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - château (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) Ven 1.1.2021 - Ven 31.12.2021
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - château (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Výstava: Filip Hortenský) Mar 7.9.2021 - Di 21.11.2021
(Pardubice)
(Výstava: Filip Hortenský)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči) Lun 13.9.2021 - Sa 18.12.2021
Centre culturel et d'information de la ville de Přelouč (Přelouč)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004)) Mar 5.10.2021 - Mar 2.11.2021
(Pardubice)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004))
(Masaryk a Svatá země) Mar 26.10.2021 - Mar 30.11.2021
Centre d'information touristique de Pardubice (Pardubice)
(Masaryk a Svatá země)

musiques (nombre: 2)

(25 let Volant fest) Possibilité de commander des billets d’entrée Sa 30.10.2021 16:00
ABC Klub (Pardubice)
(25 let Volant fest)
(Petr Karas Band, Fousáč a Standa Štěp) Possibilité de commander des billets d’entrée Sa 30.10.2021 19:00
Doli Klub (Pardubice)
(Petr Karas Band, Fousáč a Standa Štěp)

spécialisé (nombre: 2)

(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Jeu 9.9.2021 - Mer 22.12.2021
Atelier créatif de la Galerie de Bohême de l'Est (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Abeceda) Ven 29.10.2021 - Di 6.2.2022
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - Maison U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Abeceda)

sport, programme d'activités (nombre: 1)

(Zakončení cyklosezóny) Sa 30.10.2021 13:00
Pardubice
(Zakončení cyklosezóny)

temps libre (nombre: 10)

(Otevření pancéřových dveří na pozorovatelně) Jeu 28.10.2021 - Di 31.10.2021
Observatoire de la défense civile près de Mikulovice (Mikulovice)
(Otevření pancéřových dveří na pozorovatelně)
(Czech Expo 2021) Possibilité de commander des billets d’entrée Sa 30.10.2021 9:00
Arène Enteria (Pardubice)
(Czech Expo 2021)
(Kouzelnické představení nejen pro děti) Sa 30.10.2021 13:00 - 14:00
Petit théâtre magique (Pardubice)
(Kouzelnické představení nejen pro děti)
(Museum virtualis) Jeu 29.4.2021 - Ven 31.12.2021
Le château Pardubice - Musée de Est de Bohême (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) Jeu 9.9.2021 - Mer 22.12.2021
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - château (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Jeu 9.9.2021 - Mer 22.12.2021
Atelier créatif de la Galerie de Bohême de l'Est (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) Jeu 9.9.2021 - Mer 22.12.2021
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - Maison U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) Jeu 9.9.2021 - Mer 22.12.2021
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - château (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) Jeu 9.9.2021 - Mer 22.12.2021
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - Maison U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Báje a pověsti) Sa 30.10.2021 15:00
Pardubice
(Báje a pověsti)

théâtre (nombre: 3)

(Men4Queen - Cesta kolem světa) Possibilité de commander des billets d’entrée Sa 30.10.2021 20:00
Centre de congrès Pardubice (Pardubice)
(Men4Queen - Cesta kolem světa)
(Audience u královny) Sa 30.10.2021 19:00
Théâtre d'Est de Boheme (Pardubice)
(Audience u královny)
(Pohádka perníková, šípková a červená) Sa 30.10.2021 10:00 - 15:00
Théâtre Exil (Pardubice)
(Pohádka perníková, šípková a červená)

expositions, marchés et foires (nombre: 5)

(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sa 18.9.2021 - Di 7.11.2021
Galerie de l´art plastique à Náchod (Náchod)
(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Veronika Psotková - Esence) Jeu 23.9.2021 - Di 7.11.2021
Galerie de l´art plastique à Náchod (Náchod)
(Veronika Psotková - Esence)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sa 18.9.2021 - Di 7.11.2021
Galerie de l´art plastique à Náchod (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) Jeu 23.9.2021 - Di 7.11.2021
Galerie de l´art plastique à Náchod (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)
(Příběhy z Indie na plotě) Mar 5.10.2021 - Mar 30.11.2021
Nové Město nad Metují
(Příběhy z Indie na plotě)

temps libre (nombre: 2)

(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sa 18.9.2021 - Di 7.11.2021
Galerie de l´art plastique à Náchod (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) Jeu 23.9.2021 - Di 7.11.2021
Galerie de l´art plastique à Náchod (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)

Nombre total d’enregistrements recherchés: 119

Trouves ton activité