Vacances en République tchèque:CZeCOTTourmapsLa Bohême de l‘EstUNESCOVacances activesHorairesGEOFUN
loading...
Navigateur touristique
Viki
Portail touristique officiel de la Région de Pardubice
République tchèque
Couvert 4°C
Météo

Météo - Pardubice

1.12. (00:00)
aujourd‘hui
Couvert
4°C
2.12.
demain
Partiellement nuageux
5°C/2°C
3.12.
vendrediNébulosité
2°C/-2°C
4.12.
samediPluie occasionnelle avec de la neige
3°C/-1°C
Source: Météo Meteocentrum

Calendrier des actions

Recherche des actions:
Régions: Frontière tchéco-morave. Région frontalière de Kladsko. . Les Monts de l’Aigle (Orlické) et leur piémont. Frontière tchéco-morave. Région de Hradec Králové. Région de Pardubice. Région de Chrudim-Hlinsko.
Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions.








début: fin:
Autres paramètres de recherche

Plan

cinéma - film (nombre: 4)

(Rozbitý robot Ron 3D) Sa 23.10.2021 17:00
Cinéma L'Univers (Svitavy)
(Rozbitý robot Ron 3D)
(Rozbitý robot Ron) Sa 23.10.2021 17:00
Cinéma Sokol (Litomyšl )
(Rozbitý robot Ron)
(Duna) Sa 23.10.2021 19:00
Théâtre Šembera (Vysoké Mýto)
(Duna)
(Duna 3D) Sa 23.10.2021 19:30
Cinéma L'Univers (Svitavy)
(Duna 3D)

de société (nombre: 4)

(Litomyšl jinak) Lun 20.9.2021 - Ven 31.12.2021
Musée régionale à Litomyšl (Litomyšl)
(Litomyšl jinak)
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move) Jeu 14.10.2021 - Ven 5.11.2021
Litomyšl
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move)
(ZUŠ slaví 75 let) Sa 23.10.2021 10:00 - 17:00
Ecole primaire artistique Bedřich Smetana (Litomyšl)
(ZUŠ slaví 75 let)
(Posed – téma Božena Němcová) Sa 23.10.2021 16:00
Théâtre Trám (Svitavy)
(Posed – téma Božena Němcová)

expositions, marchés et foires (nombre: 11)

(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) Di 13.6.2021 - Sa 27.11.2021
Galerie Miroslav Kubík (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková) Lun 6.9.2021 - Di 31.10.2021
Château Nové Hrady (Nové Hrady)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění) Mar 4.5.2021 - Di 29.5.2022
Portmoneum – Musée Josef Váchal (Litomyšl)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) Di 22.8.2021 - Di 2.1.2022
Musée régionale à Litomyšl (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Veronika Bílková: Na cestách) Ven 24.9.2021 - Di 24.10.2021
Galerie municipale (Vysoké Mýto)
(Veronika Bílková: Na cestách)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku) Di 26.9.2021 - Di 6.2.2022
Musée régionale à Litomyšl (Litomyšl)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku)
(Knihy) Ven 1.10.2021 - Mar 30.11.2021
(Vysoké Mýto)
(Knihy)
(Ovoce k nakousnutí) Ven 15.10.2021 - Di 24.10.2021
(Litomyšl)
(Ovoce k nakousnutí)
(Stále sa to deje / It´s still happening) Sa 16.10.2021 - Ven 26.11.2021
Maison Aux chevaliers – Galerie municipale de Litomyšl (Litomyšl)
(Stále sa to deje / It´s still happening)
(Variace VM) Lun 18.10.2021 - Di 14.11.2021
Centre d'information touristique de Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
(Variace VM)
(Podzimní prodejní výstava) Sa 23.10.2021 14:00 - 17:00
(Budislav)
(Podzimní prodejní výstava)

gastronomie (nombre: 2)

(Vepřové koleno) Ven 22.10.2021 - Di 24.10.2021
(Proseč)
(Vepřové koleno)
(Zvěřinový víkend) Sa 23.10.2021 15:00
(Opatov)
(Zvěřinový víkend)

musiques (nombre: 3)

(Bubenický festival) Sa 23.10.2021 13:00
Club municipal Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
(Bubenický festival)
(Taneční zábava se skupinou SaMo) Sa 23.10.2021 18:00
Panorama Chez les Mareš (Proseč)
(Taneční zábava se skupinou SaMo)
(World Music Párty) Sa 23.10.2021 21:00
Music club Kotelna (Litomyšl)
(World Music Párty)

spécialisé (nombre: 1)

(Dialog vědy a víry na téma Uživí nás Země?) Sa 23.10.2021 10:00
Eglise hussite tchécoslovaque (Litomyšl)
(Dialog vědy a víry na téma Uživí nás Země?)

sport, programme d'activités (nombre: 8)

(Běh Černou horou) Sa 23.10.2021 9:30 - 11:00
(Litomyšl)
(Běh Černou horou)
(Fotbal: TJ Jiskra Litomyšl vs. Sokol Janov) Sa 23.10.2021 9:30
(Litomyšl-Město)
(Fotbal: TJ Jiskra Litomyšl vs. Sokol Janov)
(TJ Svitavy A – VK Prostějov B) Sa 23.10.2021 10:00
Střelnice (Svitavy)
(TJ Svitavy A – VK Prostějov B)
(TJ Svitavy C – Sokol Pardubice) Sa 23.10.2021 10:00
(Svitavy)
(TJ Svitavy C – Sokol Pardubice)
(TJ Svitavy A – Spartak Polička) Sa 23.10.2021 10:00
Střelnice (Svitavy)
(TJ Svitavy A – Spartak Polička)
(Fotbal: TJ Jiskra Litomyšl vs. Radiměř/Hradec nad Svitavou) Sa 23.10.2021 11:15
(Litomyšl-Město)
(Fotbal: TJ Jiskra Litomyšl vs. Radiměř/Hradec nad Svitavou)
(Fotbal: Litomyšl/Dolní Újezd vs. MFK Chrudim B) Sa 23.10.2021 12:00
Aire sportive (Dolní Újezd)
(Fotbal: Litomyšl/Dolní Újezd vs. MFK Chrudim B)
(Florbal: Florbal Litomyšl vs. Andone SK Jihlava) Sa 23.10.2021 19:00
(Litomyšl)
(Florbal: Florbal Litomyšl vs. Andone SK Jihlava)

temps libre (nombre: 2)

(Podzimní bazárek pro zdravější školu) Sa 23.10.2021 9:00 - 12:00
(Litomyšl)
(Podzimní bazárek pro zdravější školu)
(Burza vinylů a CD) Sa 23.10.2021 11:00 - 16:00
Music club Kotelna (Litomyšl)
(Burza vinylů a CD)

de l'Eglise (nombre: 1)

(Pouť rodičů, kteří přišli o dítě) Ven 22.10.2021 - Di 24.10.2021
Montagne de la Mère de Dieu (Hedeč) avec l'église de l'Assomption de la Vierge Marie - monastère et lieu de pèlerinage (Králíky)
(Pouť rodičů, kteří přišli o dítě)

musiques (nombre: 1)

(Kiss Forever Band + Guns N Roses Tribute) Sa 23.10.2021 19:00
Club Au Champ de Tir (Králíky)
(Kiss Forever Band + Guns N Roses Tribute)

sport, programme d'activités (nombre: 3)

(Spartan Race - Trifecta Weekend) Sa 23.10.2021
Resort Dolní Morava (Králíky)
(Spartan Race - Trifecta Weekend)
(Turnaj trojic v nohejbale - 1. ročník) Sa 23.10.2021 8:00
(Červená Voda)
(Turnaj trojic v nohejbale - 1. ročník)
(Sokol Boříkovice – Jiskra 2008 B) Sa 23.10.2021 14:30
Terrain de football Dolní Boříkovice (Dolní Boříkovice)
(Sokol Boříkovice – Jiskra 2008 B)

cinéma - film (nombre: 5)

(Duna) Sa 23.10.2021 16:00
Cinéma Mai (Choceň)
(Duna)
(Vernisáž výstavy, film Oroslan a beseda s odborníky) Sa 23.10.2021 17:00
Fidiko (Žamberk)
(Vernisáž výstavy, film Oroslan a beseda s odborníky)
(Karel) Sa 23.10.2021 19:00
Cinéma Mai (Choceň)
(Karel)
(Duna) Sa 23.10.2021 19:30
Cinéma Lanškroun (Lanškroun)
(Duna)
(Kryštof) Sa 23.10.2021 20:00
Fidiko (Žamberk)
(Kryštof)

expositions, marchés et foires (nombre: 17)

(Soubor výstav Ruce vzhůru!) Lun 3.5.2021 - Di 31.10.2021
Château Kolowratský à Rychnov nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
(Soubor výstav Ruce vzhůru!)
(Výstava: Třikrát jinak) Mer 1.9.2021 - Di 31.10.2021
(Česká Třebová)
(Výstava: Třikrát jinak)
(Knihaři z Lanškrouna) Jeu 2.9.2021 - Di 14.11.2021
Château de Lanškroun - Musée municipal (Lanškroun)
(Knihaři z Lanškrouna)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové) Jeu 2.9.2021 - Di 31.10.2021
Bibliothèque de la ville d'Ústí nad Orlici (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) Jeu 9.9.2021 - Ven 31.12.2021
Musée municipal (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Výstava z historie Divišova divadla) Mar 14.9.2021 - Lun 1.11.2021
Fidiko (Žamberk)
(Výstava z historie Divišova divadla)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989) Jeu 30.9.2021 - Di 14.11.2021
Musée municipal (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989)
(Josef Kovář obrazy) Ven 1.10.2021 - Di 24.10.2021
Château de Choceň (Choceň)
(Josef Kovář obrazy)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu OKO a Klubem Obiektyw) Ven 1.10.2021 - Sa 30.10.2021
La Croix rouge tchèque (Ústí nad Orlicí)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu OKO a Klubem Obiektyw)
(Samizdat) Lun 4.10.2021 - Mar 30.11.2021
(Lanškroun)
(Samizdat)
(Jiří Netík - Bronzy) Mar 5.10.2021 - Di 31.10.2021
Centro cultural (Česká Třebová)
(Jiří Netík - Bronzy)
(Salón fotografie, členů Fotoklubu Oko) Mar 5.10.2021 - Mer 27.10.2021
Petite Scene (Ústí nad Orlicí)
(Salón fotografie, členů Fotoklubu Oko)
(Obhajoba pastelky) Jeu 7.10.2021 - Mar 30.11.2021
(Žamberk)
(Obhajoba pastelky)
(Výstava - Pod křídly Orla) Jeu 14.10.2021 - Di 14.11.2021
Musée municipal (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Pod křídly Orla)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové) Ven 15.10.2021 - Jeu 18.11.2021
(Opočno)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové)
(Vernisáž výstavy, film Oroslan a beseda s odborníky) Sa 23.10.2021 17:00
Fidiko (Žamberk)
(Vernisáž výstavy, film Oroslan a beseda s odborníky)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů) Jeu 1.4.2021 - Di 31.10.2021
Château Opočno (Opočno)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů)

gastronomie (nombre: 1)

(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu) Mer 20.10.2021 - Di 24.10.2021
(Ústí nad Orlicí)
(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu)

musiques (nombre: 2)

(20. ročník festivalu Jazz a Little Otherwise) Sa 23.10.2021 19:00
Centre polyvalent LArt (Lanškroun)
(20. ročník festivalu Jazz a Little Otherwise)
(Vzpomínka na Zdeňka Černého) Sa 23.10.2021 19:00
Théâtre Roškot, cinéma Máj, Club théâtral (Ústí nad Orlicí)
(Vzpomínka na Zdeňka Černého)

spécialisé (nombre: 2)

(Sobota s úpletem) Sa 23.10.2021 9:00 - 12:00
Centre de loisirs Animo (Žamberk)
(Sobota s úpletem)
(Taneční pro mládež) Sa 23.10.2021
Maison bourgeoise (Choceň)
(Taneční pro mládež)

sport, programme d'activités (nombre: 7)

(Benefiční běh Pomáhám během) Ven 1.10.2021 - Di 31.10.2021
Letohrad, Ústí nad Orlicí
(Benefiční běh Pomáhám během)
(Karate team KCK - nábor nových členů) Ven 1.10.2021 - Di 31.10.2021
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)
(Pomáhám během) Ven 1.10.2021 - Di 31.10.2021
Auberge touristique Cakle (Ústí nad Orlicí), (Letohrad)
(Pomáhám během)
(Sokolský půlmaraton) Sa 23.10.2021 10:30
Kunvald
(Sokolský půlmaraton)
(Fotbalový zápas Kunvald - Libchavy B) Sa 23.10.2021 14:30
Resort d'été Au Buron (Kunvald)
(Fotbalový zápas Kunvald - Libchavy B)
(TJ Spartak Opočno - TJ Spartak Kosičky) Sa 23.10.2021 14:30 - 16:30
(Opočno)
(TJ Spartak Opočno - TJ Spartak Kosičky)
(Taneční kurzy pro začátečníky) Sa 23.10.2021 19:00 - 22:00
Maison nationale Kodym (Opočno)
(Taneční kurzy pro začátečníky)

temps libre (nombre: 4)

(Čtenářská soutěž Lovci perel) Lun 1.3.2021 - Di 31.10.2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) Mer 24.3.2021 - Jeu 18.11.2021
(Choceň)
(Lovci perel)
(Sochařská dílna s Petrou Zeidlerovou) Sa 23.10.2021 10:00 - 17:00
Musée municipal (Ústí nad Orlicí)
(Sochařská dílna s Petrou Zeidlerovou)
(Opočno opačně... (co obvykle uzamčeno, odemkneme)) Sa 23.10.2021 - Di 24.10.2021
Château Opočno (Opočno)
(Opočno opačně... (co obvykle uzamčeno, odemkneme))

théâtre (nombre: 1)

(Metropolitní divadlo Praha: Sněhová královna v ledovém království) Sa 23.10.2021 15:00
Centro cultural (Česká Třebová)
(Metropolitní divadlo Praha: Sněhová královna v ledovém království)

sport, programme d'activités (nombre: 1)

(Pojďte s námi) Sa 23.10.2021 7:00 - 17:00
Trutnov
(Pojďte s námi)

cinéma - film (nombre: 6)

(Za kamarády z TV) Sa 23.10.2021 16:00
Cinéma Paix (Heřmanův Městec)
(Za kamarády z TV)
(Shoky a Morthy: poslední velká akce) Sa 23.10.2021 17:00
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Shoky a Morthy: poslední velká akce)
(Duna) Sa 23.10.2021 19:30
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Duna)
(Rozbitý robot Ron) Sa 23.10.2021 15:00
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Rozbitý robot Ron)
(Rozbitý robot Ron) Sa 23.10.2021 17:30
Cinéma Paix (Heřmanův Městec)
(Rozbitý robot Ron)
(Karel) Sa 23.10.2021 19:30
Cinéma Paix (Heřmanův Městec)
(Karel)

de l'Eglise (nombre: 4)

(Mše sv.) Sa 23.10.2021 18:00
Église Saint Venceslas (Skuteč - Lažany)
(Mše sv.)
(Bohoslužba) Sa 23.10.2021 16:30
Centre Jean XXIII (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sa 23.10.2021 7:30
Eglise de la Très Sainte Trinité (Kameničky)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sa 23.10.2021 17:00
Eglise de Nativité de Vierge Marie (Hlinsko)
(Bohoslužba)

de société (nombre: 4)

(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina) Ven 1.10.2021 - Jeu 14.4.2022
(Hlinsko)
(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina)
(Nasavrcké Kaštanobraní) Sa 23.10.2021 12:00 - 17:00
Kaštanka - monument naturel
(Nasavrcké Kaštanobraní)
(Doubrava bez odpadků) Sa 23.10.2021 13:30
Ronov nad Doubravou
(Doubrava bez odpadků)
(Taneční zábava) Sa 23.10.2021 20:00
(Orel)
(Taneční zábava)

expositions, marchés et foires (nombre: 5)

(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) Ven 9.7.2021 - Di 31.10.2021
Château Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Kouzlo patchworku) Mar 5.10.2021 - Di 31.10.2021
Château Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kouzlo patchworku)
(Kristýna Hamáková - obrazy) Di 5.9.2021 - Di 31.10.2021
Centre multifoncitonnel (Hlinsko)
(Kristýna Hamáková - obrazy)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová) Sa 11.9.2021 - Mer 10.11.2021
Trou d'exposition (Chrudim)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová)
(Nasavrcké Kaštanobraní) Sa 23.10.2021 12:00 - 17:00
Kaštanka - monument naturel
(Nasavrcké Kaštanobraní)

gastronomie (nombre: 1)

(Nasavrcké Kaštanobraní) Sa 23.10.2021 12:00 - 17:00
Kaštanka - monument naturel
(Nasavrcké Kaštanobraní)

musiques (nombre: 4)

(Slavnostní pěvecký galakoncert Gabriela Beňačková) Sa 23.10.2021 16:00
Eglise évangélique (Dvakačovice)
(Slavnostní pěvecký galakoncert Gabriela Beňačková)
(Nasavrcké Kaštanobraní) Sa 23.10.2021 12:00 - 17:00
Kaštanka - monument naturel
(Nasavrcké Kaštanobraní)
(Koncert) Sa 23.10.2021 20:00
Gymnase des Sokols (Slatiňany)
(Koncert)
(Taneční zábava) Sa 23.10.2021 20:00
(Orel)
(Taneční zábava)

spécialisé (nombre: 1)

(Výchova bez poražených - P. E. T. (Parent Effectiveness Training)) Sa 23.10.2021 14:00 - 17:30
Centre familial Radovánek (Heřmanův Městec)
(Výchova bez poražených - P. E. T. (Parent Effectiveness Training))

sport, programme d'activités (nombre: 3)

(FC Hlinsko - Moravská Třebová) Sa 23.10.2021 9:30
Sa 23.10.2021 11:15
(Hlinsko)
(FC Hlinsko - Moravská Třebová)
(Fotbalové utkání) Sa 23.10.2021 14:30
Terrain de football (Svídnice)
(Fotbalové utkání)
(HC Hlinsko - Ledeč nad Sázavou) Sa 23.10.2021 17:00
Le stade d'hiver (Hlinsko)
(HC Hlinsko - Ledeč nad Sázavou)

temps libre (nombre: 4)

(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od semínka ke košili) Sa 23.10.2021 10:30 - 15:00
Musée en plein air Vysočina - Veselý Kopec (Veselý kopec)
(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od semínka ke košili)
(Burza oblečení, hraček a sportovních potřeb) Ven 1.10.2021 - Lun 25.10.2021
Galerie municipale de Třemošnice (Třemošnice)
(Burza oblečení, hraček a sportovních potřeb)
(Nasavrcké Kaštanobraní) Sa 23.10.2021 12:00 - 17:00
Kaštanka - monument naturel
(Nasavrcké Kaštanobraní)
(Koulo proutí) Sa 23.10.2021 14:00
Maison d'enfants et de jeunesse (Hlinsko)
(Koulo proutí)

théâtre (nombre: 1)

(Únos v Neapoli) Sa 23.10.2021 18:00
Gymnase des Sokols (Svratouch)
(Únos v Neapoli)

cinéma - film (nombre: 4)

(Oheň v kostech) Possibilité de commander des billets d’entrée Sa 23.10.2021 18:45
Bio Central (Hradec Králové)
(Oheň v kostech)
(Rozbitý robot Ron) Possibilité de commander des billets d’entrée Sa 23.10.2021 13:00
Bio Central (Hradec Králové)
(Rozbitý robot Ron)
(Sen o létání) Possibilité de commander des billets d’entrée Sa 23.10.2021 19:00 - 20:30
Observatoire et planétarium Hradec Králové (Hradec Králové)
(Sen o létání)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství) Possibilité de commander des billets d’entrée Sa 23.10.2021 15:00
Bio Central (Hradec Králové)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství)

expositions, marchés et foires (nombre: 1)

(ZUŠka z Habrmanky vystavuje) Ven 3.9.2021 - Mar 26.10.2021
(Hradec Králové)
(ZUŠka z Habrmanky vystavuje)

spécialisé (nombre: 2)

(30 let amerických raketoplánů) Possibilité de commander des billets d’entrée Sa 23.10.2021 17:00 - 18:30
Observatoire et planétarium Hradec Králové (Hradec Králové)
(30 let amerických raketoplánů)
(Ptačí ostrov) Possibilité de commander des billets d’entrée Sa 23.10.2021 15:00 - 16:30
Observatoire et planétarium Hradec Králové (Hradec Králové)
(Ptačí ostrov)

sport, programme d'activités (nombre: 1)

(Galavečer boxu II.) Sa 23.10.2021 18:00 - 22:30
Petrof Gallery (Hradec Králové)
(Galavečer boxu II.)

théâtre (nombre: 4)

(Zvířátka a loupežníci) Possibilité de commander des billets d’entrée Sa 23.10.2021 10:00 - 10:45
Adalbertinum (Hradec Králové)
(Zvířátka  a loupežníci)
(Šípková Růženka) Possibilité de commander des billets d’entrée Sa 23.10.2021 16:00
Théâtre Dragon (Hradec Králové)
(Šípková Růženka)
(Oheň v kostech) Possibilité de commander des billets d’entrée Sa 23.10.2021 18:45
Bio Central (Hradec Králové)
(Oheň v kostech)
(Špinarka) Possibilité de commander des billets d’entrée Sa 23.10.2021 19:00 - 20:30
Théâtre Klicpera (Hradec Králové)
(Špinarka)

expositions, marchés et foires (nombre: 5)

(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) Mer 23.6.2021 - Di 7.11.2021
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - château (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) Ven 1.1.2021 - Ven 31.12.2021
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - château (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Filip Hortenský - Skleněné plastiky a obrazy) Mar 7.9.2021 - Di 21.11.2021
(Pardubice)
(Filip Hortenský - Skleněné plastiky a obrazy)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči) Lun 13.9.2021 - Sa 18.12.2021
Centre culturel et d'information de la ville de Přelouč (Přelouč)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004)) Mar 5.10.2021 - Mar 2.11.2021
(Pardubice)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004))

musiques (nombre: 1)

(Podzimní koncert pěveckého sboru Cantus amici) Sa 23.10.2021 17:00
Eglise Saint-Bartholomée (Pardubice)
(Podzimní koncert pěveckého sboru Cantus amici)

spécialisé (nombre: 3)

(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Jeu 9.9.2021 - Mer 22.12.2021
Atelier créatif de la Galerie de Bohême de l'Est (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Filipínské duchovní léčení - Josue Palitayan) Sa 23.10.2021 8:00 - 12:00
(Pardubice)
(Filipínské duchovní léčení - Josue Palitayan)
(Skupinový kurz techniky severské chůze) Sa 23.10.2021 10:00 - 13:00
Pardubice
(Skupinový kurz techniky severské chůze)

sport, programme d'activités (nombre: 4)

(BK JIP Pardubice - USK Praha) Possibilité de commander des billets d’entrée Sa 23.10.2021 17:30
(Pardubice)
(BK JIP Pardubice - USK Praha)
(Praha a okolí) Sa 23.10.2021
Pardubice
(Praha a okolí)
(Zamykání Opatovického kanálu) Sa 23.10.2021
Lázně Bohdaneč
(Zamykání Opatovického kanálu)
(Stezka Viléma z Pernštejna) Possibilité de commander des billets d’entrée Sa 23.10.2021 15:00
Pardubice
(Stezka Viléma z Pernštejna)

temps libre (nombre: 7)

(Kouzelnické představení nejen pro děti) Sa 23.10.2021 13:00 - 14:00
Petit théâtre magique (Pardubice)
(Kouzelnické představení nejen pro děti)
(Museum virtualis) Jeu 29.4.2021 - Ven 31.12.2021
Le château Pardubice - Musée de Est de Bohême (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) Jeu 9.9.2021 - Mer 22.12.2021
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - château (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) Jeu 9.9.2021 - Mer 22.12.2021
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - château (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) Jeu 9.9.2021 - Mer 22.12.2021
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - Maison U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) Jeu 9.9.2021 - Mer 22.12.2021
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - Maison U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Jeu 9.9.2021 - Mer 22.12.2021
Atelier créatif de la Galerie de Bohême de l'Est (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)

théâtre (nombre: 3)

(Normální debil 2) Sa 23.10.2021 19:00
Théâtre de la Bohème de l’Est de Pardubice – Petite scène dans la cour (Pardubice)
(Normální debil 2)
(O chytré kmotře lišce) Sa 23.10.2021 10:00
Maison des enfants et de la jeunesse Beta - service détaché Dubina (Pardubice)
(O chytré kmotře lišce)
(Improvizační zápas - Paleťáci vs. Paleťáci) Sa 23.10.2021 19:00
Théâtre Exil (Pardubice)
(Improvizační zápas - Paleťáci vs. Paleťáci)

expositions, marchés et foires (nombre: 5)

(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sa 18.9.2021 - Di 7.11.2021
Galerie de l´art plastique à Náchod (Náchod)
(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Veronika Psotková - Esence) Jeu 23.9.2021 - Di 7.11.2021
Galerie de l´art plastique à Náchod (Náchod)
(Veronika Psotková - Esence)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sa 18.9.2021 - Di 7.11.2021
Galerie de l´art plastique à Náchod (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) Jeu 23.9.2021 - Di 7.11.2021
Galerie de l´art plastique à Náchod (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)
(Příběhy z Indie na plotě) Mar 5.10.2021 - Mar 30.11.2021
Nové Město nad Metují
(Příběhy z Indie na plotě)

temps libre (nombre: 2)

(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sa 18.9.2021 - Di 7.11.2021
Galerie de l´art plastique à Náchod (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) Jeu 23.9.2021 - Di 7.11.2021
Galerie de l´art plastique à Náchod (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)

Nombre total d’enregistrements recherchés: 145

Trouves ton activité