Vacances en République tchèque:CZeCOTTourmapsLa Bohême de l‘EstUNESCOVacances activesHorairesGEOFUN
loading...
Navigateur touristique
Viki
Portail touristique officiel de la Région de Pardubice
République tchèque
Couvert 4°C
Météo

Météo - Pardubice

1.12. (02:00)
aujourd‘hui
Couvert
4°C
2.12.
demain
Partiellement nuageux
5°C/2°C
3.12.
vendrediNébulosité
2°C/-2°C
4.12.
samediPluie occasionnelle avec de la neige
3°C/-1°C
Source: Météo Meteocentrum

Calendrier des actions

Recherche des actions:
Régions: Frontière tchéco-morave. Région frontalière de Kladsko. . Les Monts de l’Aigle (Orlické) et leur piémont. Frontière tchéco-morave. Région de Hradec Králové. Région de Pardubice. Région de Chrudim-Hlinsko.
Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions.








début: fin:
Autres paramètres de recherche

Plan

cinéma - film (nombre: 2)

(Zátopek) Jeu 21.10.2021 19:00
Théâtre Šembera (Vysoké Mýto)
(Zátopek)
(Duna) Jeu 21.10.2021 19:30
Cinéma L'Univers (Svitavy)
(Duna)

de société (nombre: 3)

(Litomyšl jinak) Lun 20.9.2021 - Ven 31.12.2021
Musée régionale à Litomyšl (Litomyšl)
(Litomyšl jinak)
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move) Jeu 14.10.2021 - Ven 5.11.2021
Litomyšl
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move)
(Beseda s Alešem Palánem) Jeu 21.10.2021 17:00
(Bystré)
(Beseda s Alešem Palánem)

expositions, marchés et foires (nombre: 10)

(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) Di 13.6.2021 - Sa 27.11.2021
Galerie Miroslav Kubík (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) Di 22.8.2021 - Di 2.1.2022
Musée régionale à Litomyšl (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Jaromír Krosch: The Best Of 1981 - 2021) Sa 18.9.2021 - Ven 29.10.2021
Galerie Kroupa (Litomyšl)
(Jaromír Krosch: The Best Of 1981 - 2021)
(Veronika Bílková: Na cestách) Ven 24.9.2021 - Di 24.10.2021
Galerie municipale (Vysoké Mýto)
(Veronika Bílková: Na cestách)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku) Di 26.9.2021 - Di 6.2.2022
Musée régionale à Litomyšl (Litomyšl)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku)
(Knihy) Ven 1.10.2021 - Mar 30.11.2021
(Vysoké Mýto)
(Knihy)
(Ze života dobrovolníků) Jeu 14.10.2021 - Jeu 21.10.2021
Bělidla (Litomyšl)
(Ze života dobrovolníků)
(Ovoce k nakousnutí) Ven 15.10.2021 - Di 24.10.2021
(Litomyšl)
(Ovoce k nakousnutí)
(Stále sa to deje / It´s still happening) Sa 16.10.2021 - Ven 26.11.2021
Maison Aux chevaliers – Galerie municipale de Litomyšl (Litomyšl)
(Stále sa to deje / It´s still happening)
(Variace VM) Lun 18.10.2021 - Di 14.11.2021
Centre d'information touristique de Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
(Variace VM)

musiques (nombre: 2)

(Lenka Slabá & Triolla + Pětník) Jeu 21.10.2021 19:00
Club alternatif Tyjátr (Svitavy)
(Lenka Slabá & Triolla + Pětník)
(Písně Bulata Okudžavy a Vladimíra Vysockého) Jeu 21.10.2021 19:00
Eglise hussite tchécoslovaque (Litomyšl)
(Písně Bulata Okudžavy a Vladimíra Vysockého)

spécialisé (nombre: 2)

(Tvůrčí workshop – z recyklátů vyrábíme originální strašidelné rekvizity) Jeu 21.10.2021 15:00
Centre maternel et familial Les Petits pas (Svitavy)
(Tvůrčí workshop – z recyklátů vyrábíme originální strašidelné rekvizity)
(Barevný svět Ondřeje Sekory) Jeu 21.10.2021 17:00
Musée et galerie municipale de Svitavy (Svitavy)
(Barevný svět Ondřeje Sekory)

sport, programme d'activités (nombre: 1)

(Tanec probouzení) Jeu 21.10.2021 7:00
Centre Spontanea (Litomyšl)
(Tanec probouzení)

temps libre (nombre: 1)

(RC Mikeš: Dýňová lucernička) Jeu 21.10.2021 8:30 - 12:30
Centre familial Mikeš (Proseč)
(RC Mikeš: Dýňová lucernička)

théâtre (nombre: 1)

(Partička) Possibilité de commander des billets d’entrée Jeu 21.10.2021 20:00
Maison de Smetana (Litomyšl)
(Partička)

théâtre (nombre: 1)

(Labyrint světa) Jeu 21.10.2021 19:00
Club Au Champ de Tir (Králíky)
(Labyrint světa)

cinéma - film (nombre: 5)

(Klícka) Jeu 21.10.2021 18:00
Cinéma Mai (Choceň)
(Klícka)
(Oroslan) Jeu 21.10.2021 19:00
Petite Scene (Ústí nad Orlicí)
(Oroslan)
(Nová šichta) Jeu 21.10.2021 19:30
Théâtre Roškot, cinéma Máj, Club théâtral (Ústí nad Orlicí)
(Nová šichta)
(Duna) Jeu 21.10.2021 19:30
Cinéma Lanškroun (Lanškroun)
(Duna)
(Láska na špičkách) Jeu 21.10.2021 19:30
Cinéma municipal (Jablonné nad Orlicí )
(Láska na špičkách)

de société (nombre: 2)

(Bookstart) Jeu 21.10.2021
(Lanškroun)
(Bookstart)
(Robert Šlachta - autorské čtení) Jeu 21.10.2021 18:00
Bibliothèque de la ville d'Ústí nad Orlici (Ústí nad Orlicí)
(Robert Šlachta - autorské čtení)

expositions, marchés et foires (nombre: 15)

(Výstava: Třikrát jinak) Mer 1.9.2021 - Di 31.10.2021
(Česká Třebová)
(Výstava: Třikrát jinak)
(Knihaři z Lanškrouna) Jeu 2.9.2021 - Di 14.11.2021
Château de Lanškroun - Musée municipal (Lanškroun)
(Knihaři z Lanškrouna)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové) Jeu 2.9.2021 - Di 31.10.2021
Bibliothèque de la ville d'Ústí nad Orlici (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) Jeu 9.9.2021 - Ven 31.12.2021
Musée municipal (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Výstava z historie Divišova divadla) Mar 14.9.2021 - Lun 1.11.2021
Fidiko (Žamberk)
(Výstava z historie Divišova divadla)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989) Jeu 30.9.2021 - Di 14.11.2021
Musée municipal (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu OKO a Klubem Obiektyw) Ven 1.10.2021 - Sa 30.10.2021
La Croix rouge tchèque (Ústí nad Orlicí)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu OKO a Klubem Obiektyw)
(Josef Kovář obrazy) Ven 1.10.2021 - Di 24.10.2021
Château de Choceň (Choceň)
(Josef Kovář obrazy)
(Samizdat) Lun 4.10.2021 - Mar 30.11.2021
(Lanškroun)
(Samizdat)
(Jiří Netík - Bronzy) Mar 5.10.2021 - Di 31.10.2021
Centro cultural (Česká Třebová)
(Jiří Netík - Bronzy)
(Salón fotografie, členů Fotoklubu Oko) Mar 5.10.2021 - Mer 27.10.2021
Petite Scene (Ústí nad Orlicí)
(Salón fotografie, členů Fotoklubu Oko)
(Obhajoba pastelky) Jeu 7.10.2021 - Mar 30.11.2021
(Žamberk)
(Obhajoba pastelky)
(Výstava - Pod křídly Orla) Jeu 14.10.2021 - Di 14.11.2021
Musée municipal (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Pod křídly Orla)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové) Ven 15.10.2021 - Jeu 18.11.2021
(Opočno)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové)
(Farmářské trhy na Mírovém náměstí - každý sudý čtvrtek) Jeu 21.10.2021
Ústí nad Orlicí
(Farmářské trhy na Mírovém náměstí - každý sudý čtvrtek)

gastronomie (nombre: 1)

(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu) Mer 20.10.2021 - Di 24.10.2021
(Ústí nad Orlicí)
(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu)

spécialisé (nombre: 3)

(Keramika snadno a hravě) Jeu 21.10.2021 15:00 - 17:30
Maison d'enfants et de jeunesse Kamarád (Česká Třebová)
(Keramika snadno a hravě)
(Vánoční focení s Petrou Kmecovou) Jeu 21.10.2021
Centre familial Jablíčko (Jablonné nad Orlicí)
(Vánoční focení s Petrou Kmecovou)
(Mateřské kruhy) Jeu 21.10.2021 15:30 - 18:30
Voie familiale et groupe d'enfants Viola (Žamberk)
(Mateřské kruhy)

sport, programme d'activités (nombre: 3)

(Benefiční běh Pomáhám během) Ven 1.10.2021 - Di 31.10.2021
Letohrad, Ústí nad Orlicí
(Benefiční běh Pomáhám během)
(Pomáhám během) Ven 1.10.2021 - Di 31.10.2021
Auberge touristique Cakle (Ústí nad Orlicí), (Letohrad)
(Pomáhám během)
(Karate team KCK - nábor nových členů) Ven 1.10.2021 - Di 31.10.2021
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)

temps libre (nombre: 6)

(Čtenářská soutěž Lovci perel) Lun 1.3.2021 - Di 31.10.2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) Mer 24.3.2021 - Jeu 18.11.2021
(Choceň)
(Lovci perel)
(Podzimní burza) Mar 19.10.2021 - Ven 22.10.2021
(Klášterec nad Orlicí)
(Podzimní burza)
(Zájezd se ZO SPCCH - do Polska – tržnice Kudowa Zdr.) Jeu 21.10.2021
Ústí nad Orlicí
(Zájezd se ZO SPCCH - do Polska – tržnice Kudowa Zdr.)
(Keramika snadno a hravě) Jeu 21.10.2021 15:00 - 17:30
Maison d'enfants et de jeunesse Kamarád (Česká Třebová)
(Keramika snadno a hravě)
(Podzimní burza) Jeu 21.10.2021 10:00 - 17:00
(Klášterec nad Orlicí)
(Podzimní burza)

cinéma - film (nombre: 4)

(Zátopek - pro seniory) Jeu 21.10.2021 10:00
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Zátopek  - pro seniory)
(Minuta věčnosti) Jeu 21.10.2021 19:00
Centre multifoncitonnel (Hlinsko)
(Minuta věčnosti)
(Corpus Christi - filmový klub) Jeu 21.10.2021 20:00
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Corpus Christi - filmový klub)
(Karel) Jeu 21.10.2021 17:00
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Karel)

de l'Eglise (nombre: 3)

(Bohoslužba) Jeu 21.10.2021 18:00
(Studnice)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Jeu 21.10.2021 18:00
Chapelle de Saint Vaclav (Jeníkov)
(Bohoslužba)
(Studentská mše sv.) Jeu 21.10.2021 7:00
Eglise de l'Assomption de la Vierge (Skuteč)
(Studentská mše sv.)

de société (nombre: 3)

(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina) Ven 1.10.2021 - Jeu 14.4.2022
(Hlinsko)
(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina)
(Nachlazení - nutné zlo?) Jeu 21.10.2021 10:00
Centre familial Radovánek (Heřmanův Městec)
(Nachlazení - nutné zlo?)
(Z pohledu hvězd - PhDr. Milan Hanuš) Jeu 21.10.2021 18:00
Théâtre Karel Pippich (Chrudim)
(Z pohledu hvězd - PhDr. Milan Hanuš)

expositions, marchés et foires (nombre: 4)

(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) Ven 9.7.2021 - Di 31.10.2021
Château Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Kouzlo patchworku) Mar 5.10.2021 - Di 31.10.2021
Château Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kouzlo patchworku)
(Kristýna Hamáková - obrazy) Di 5.9.2021 - Di 31.10.2021
Centre multifoncitonnel (Hlinsko)
(Kristýna Hamáková - obrazy)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová) Sa 11.9.2021 - Mer 10.11.2021
Trou d'exposition (Chrudim)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová)

musiques (nombre: 1)

(Orchestrální koncert) Jeu 21.10.2021 19:00
Association de Chrudim (Chrudim)
(Orchestrální koncert)

spécialisé (nombre: 1)

(Maroko a Mauretánie cestovatelský večer) Jeu 21.10.2021 18:00
Cinéma Paix (Heřmanův Městec)
(Maroko a Mauretánie cestovatelský večer)

sport, programme d'activités (nombre: 3)

(Cvičení pilates) Jeu 21.10.2021 18:00
Centre Jean XXIII (Hlinsko)
(Cvičení pilates)
(Pravidelné lekce Nordic Walking) Jeu 21.10.2021 17:00 - 19:00
Belvédère Bára sur Čertova skalka (Chrudim)
(Pravidelné lekce Nordic Walking)
(Aquaaerobik) Jeu 21.10.2021 18:00
La piscine de la ville (Hlinsko)
(Aquaaerobik)

temps libre (nombre: 1)

(Burza oblečení, hraček a sportovních potřeb) Ven 1.10.2021 - Lun 25.10.2021
Galerie municipale de Třemošnice (Třemošnice)
(Burza oblečení, hraček a sportovních potřeb)

cinéma - film (nombre: 2)

(Zátopek) Possibilité de commander des billets d’entrée Jeu 21.10.2021 18:00
Bio Central (Hradec Králové)
(Zátopek)
(Není čas zemřít - James Bond) Possibilité de commander des billets d’entrée Jeu 21.10.2021 20:30
Bio Central (Hradec Králové)
(Není čas zemřít - James Bond)

expositions, marchés et foires (nombre: 1)

(ZUŠka z Habrmanky vystavuje) Ven 3.9.2021 - Mar 26.10.2021
(Hradec Králové)
(ZUŠka z Habrmanky vystavuje)

musiques (nombre: 2)

(Olympic tour 2021) Possibilité de commander des billets d’entrée Jeu 21.10.2021 19:00
Centre de congrès Aldis (Hradec Králové)
(Olympic tour 2021)
(Dvořákovo klavírní kvarteto) Possibilité de commander des billets d’entrée Jeu 21.10.2021 19:30 - 21:00
Rudolfinum (Hradec Králové)
(Dvořákovo klavírní kvarteto)

spécialisé (nombre: 1)

(Real woman fashion show přední české návrhářky Aleny Wilson) Possibilité de commander des billets d’entrée Jeu 21.10.2021 19:00
Petrof Gallery (Hradec Králové)
(Real woman fashion show přední české návrhářky Aleny Wilson)

théâtre (nombre: 2)

(Lakomec) Possibilité de commander des billets d’entrée Jeu 21.10.2021 17:30 - 19:10
Théâtre Klicpera (Hradec Králové)
(Lakomec)
(Zámek na Loiře) Possibilité de commander des billets d’entrée Jeu 21.10.2021 19:00 - 20:30
Théâtre de Klicpera – Studio Beseda (Hradec Králové)
(Zámek na Loiře)

de société (nombre: 1)

(Hospodský kvíz) Jeu 21.10.2021 19:00
Centre Kosatec (Pardubice)
(Hospodský kvíz)

expositions, marchés et foires (nombre: 6)

(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) Mer 23.6.2021 - Di 7.11.2021
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - château (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) Ven 1.1.2021 - Ven 31.12.2021
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - château (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Filip Hortenský - Skleněné plastiky a obrazy) Mar 7.9.2021 - Di 21.11.2021
(Pardubice)
(Filip Hortenský - Skleněné plastiky a obrazy)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči) Lun 13.9.2021 - Sa 18.12.2021
Centre culturel et d'information de la ville de Přelouč (Přelouč)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004)) Mar 5.10.2021 - Mar 2.11.2021
(Pardubice)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004))
(Výstava Humor) Jeu 21.10.2021 15:00 - 17:30
(Pardubice)
(Výstava Humor)

gastronomie (nombre: 1)

(Ochutnávka vín vinařství Lahofer s kapelou Jazz Time) Jeu 21.10.2021 19:00
Arnošt - débarcadère Pardubice (Pardubice)
(Ochutnávka vín vinařství Lahofer s kapelou Jazz Time)

musiques (nombre: 2)

(Střípky Snů - křest CD Andělíček) Possibilité de commander des billets d’entrée Jeu 21.10.2021 19:00
Doli Klub (Pardubice)
(Střípky Snů - křest CD Andělíček)
(Magda Malá a Bohuš Matuš) Jeu 21.10.2021 19:00
Maison de culture Hronovická (Pardubice)
(Magda Malá a Bohuš Matuš)

spécialisé (nombre: 6)

(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Jeu 9.9.2021 - Mer 22.12.2021
Atelier créatif de la Galerie de Bohême de l'Est (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Sociocon 2021 – Cestou necestou) Jeu 21.10.2021 13:00
Théâtre 29 (Pardubice)
(Sociocon 2021 – Cestou necestou)
(Hezky česky) Jeu 21.10.2021 17:00
(Pardubice)
(Hezky česky)
(Rudolf Bruner - Dvořák (1864-1921) velký fotograf z Přelouče) Jeu 21.10.2021 18:00
Centre culturel et d'information de la ville de Přelouč (Přelouč)
(Rudolf Bruner - Dvořák (1864-1921) velký fotograf z Přelouče)
(Jiří Unger: 3D počítačové rekonstrukce a virtuální realita v archeologii) Jeu 21.10.2021 18:00
Le château Pardubice - Musée de Est de Bohême (Pardubice)
(Jiří Unger: 3D počítačové rekonstrukce a virtuální realita v archeologii)
(Sbor Družstva Život: Workshop radikálního dýchání a kolektivního zpěvu - 1. část) Jeu 21.10.2021 18:30
Galerie de la Ville de Pardubice (Pardubice)
(Sbor Družstva Život: Workshop radikálního dýchání a kolektivního zpěvu - 1. část)

temps libre (nombre: 9)

(Střípky Snů - křest CD Andělíček) Possibilité de commander des billets d’entrée Jeu 21.10.2021 19:00
Doli Klub (Pardubice)
(Střípky Snů - křest CD Andělíček)
(Ochutnávka vín vinařství Lahofer s kapelou Jazz Time) Jeu 21.10.2021 19:00
Arnošt - débarcadère Pardubice (Pardubice)
(Ochutnávka vín vinařství Lahofer s kapelou Jazz Time)
(Museum virtualis) Jeu 29.4.2021 - Ven 31.12.2021
Le château Pardubice - Musée de Est de Bohême (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) Jeu 9.9.2021 - Mer 22.12.2021
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - château (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) Jeu 9.9.2021 - Mer 22.12.2021
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - château (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) Jeu 9.9.2021 - Mer 22.12.2021
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - Maison U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) Jeu 9.9.2021 - Mer 22.12.2021
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - Maison U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Jeu 9.9.2021 - Mer 22.12.2021
Atelier créatif de la Galerie de Bohême de l'Est (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Dračí doupě) Jeu 21.10.2021 16:00 - 19:00
(Pardubice)
(Dračí doupě)

théâtre (nombre: 1)

(Žítkovské bohyně) Jeu 21.10.2021 19:00
Théâtre d'Est de Boheme (Pardubice)
(Žítkovské bohyně)

expositions, marchés et foires (nombre: 5)

(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sa 18.9.2021 - Di 7.11.2021
Galerie de l´art plastique à Náchod (Náchod)
(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Veronika Psotková - Esence) Jeu 23.9.2021 - Di 7.11.2021
Galerie de l´art plastique à Náchod (Náchod)
(Veronika Psotková - Esence)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sa 18.9.2021 - Di 7.11.2021
Galerie de l´art plastique à Náchod (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) Jeu 23.9.2021 - Di 7.11.2021
Galerie de l´art plastique à Náchod (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)
(Příběhy z Indie na plotě) Mar 5.10.2021 - Mar 30.11.2021
Nové Město nad Metují
(Příběhy z Indie na plotě)

temps libre (nombre: 2)

(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sa 18.9.2021 - Di 7.11.2021
Galerie de l´art plastique à Náchod (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) Jeu 23.9.2021 - Di 7.11.2021
Galerie de l´art plastique à Náchod (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)

Nombre total d’enregistrements recherchés: 113

Trouves ton activité