Vacances en République tchèque:CZeCOTTourmapsLa Bohême de l‘EstUNESCOVacances activesHorairesGEOFUN
loading...
Navigateur touristique
Viki
Portail touristique officiel de la Région de Pardubice
République tchèque
Couvert 6°C
Météo

Météo - Pardubice

16.10. (09:00)
aujourd‘hui
Couvert
6°C
17.10.
demain
Nébulosité
13°C/4°C
18.10.
lundiSemi-clair
14°C/6°C
19.10.
mardiPartiellement nuageux
16°C/7°C
Source: Météo Meteocentrum

Calendrier des actions

Recherche des actions:
Régions: Frontière tchéco-morave. Région frontalière de Kladsko. . Les Monts de l’Aigle (Orlické) et leur piémont. Frontière tchéco-morave. Région de Hradec Králové. Région de Pardubice. Région de Chrudim-Hlinsko.
Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions.








début: fin:
Autres paramètres de recherche

Plan

cinéma - film (nombre: 5)

(Venom 2: Carnage přichází (3D)) Sa 16.10.2021 17:00
Cinéma L'Univers (Svitavy)
(Venom 2: Carnage přichází (3D))
(Venom 2: Carnage přichází) Sa 16.10.2021 19:00
Théâtre Šembera (Vysoké Mýto)
(Venom 2: Carnage přichází)
(Venom 2: Carnage přichází) Sa 16.10.2021 19:30
Cinéma L'Univers (Svitavy)
(Venom 2: Carnage přichází)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství) Sa 16.10.2021 17:00
Cinéma Sokol (Litomyšl )
(Vlk a lev: Nečekané přátelství)
(Venom 2: Carnage přichází) Sa 16.10.2021 19:30
Cinéma Sokol (Litomyšl )
(Venom 2: Carnage přichází)

de société (nombre: 3)

(Litomyšl jinak) Lun 20.9.2021 - Ven 31.12.2021
Musée régionale à Litomyšl (Litomyšl)
(Litomyšl jinak)
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move) Jeu 14.10.2021 - Ven 5.11.2021
Litomyšl
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move)
(Vandráci Vagamundos) Sa 16.10.2021 18:00
Music club Kotelna (Litomyšl)
(Vandráci Vagamundos)

expositions, marchés et foires (nombre: 10)

(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) Di 13.6.2021 - Sa 27.11.2021
Galerie Miroslav Kubík (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková) Lun 6.9.2021 - Di 31.10.2021
Château Nové Hrady (Nové Hrady)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění) Mar 4.5.2021 - Di 29.5.2022
Portmoneum – Musée Josef Váchal (Litomyšl)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) Di 22.8.2021 - Di 2.1.2022
Musée régionale à Litomyšl (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Veronika Bílková: Na cestách) Ven 24.9.2021 - Di 24.10.2021
Galerie municipale (Vysoké Mýto)
(Veronika Bílková: Na cestách)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku) Di 26.9.2021 - Di 6.2.2022
Musée régionale à Litomyšl (Litomyšl)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku)
(Knihy) Ven 1.10.2021 - Mar 30.11.2021
(Vysoké Mýto)
(Knihy)
(Ze života dobrovolníků) Jeu 14.10.2021 - Jeu 21.10.2021
Bělidla (Litomyšl)
(Ze života dobrovolníků)
(Ovoce k nakousnutí) Ven 15.10.2021 - Di 24.10.2021
(Litomyšl)
(Ovoce k nakousnutí)
(Stále sa to deje / It´s still happening) Sa 16.10.2021 - Ven 26.11.2021
Maison Aux chevaliers – Galerie municipale de Litomyšl (Litomyšl)
(Stále sa to deje / It´s still happening)

musiques (nombre: 4)

(Massacre in VM vol. 8) Sa 16.10.2021 19:00
Club municipal Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
(Massacre in VM vol. 8)
(AC/CZ - (top AC/DC tribute show) + host: G.O.C) Sa 16.10.2021 20:00
Club alternatif Tyjátr (Svitavy)
(AC/CZ - (top AC/DC tribute show) + host: G.O.C)
(The Night´s Joy) Sa 16.10.2021 20:00
(Litomyšl)
(The Night´s Joy)
(Diskotéka 70.-90. let) Sa 16.10.2021 21:00
Music club Kotelna (Litomyšl)
(Diskotéka 70.-90. let)

sport, programme d'activités (nombre: 10)

(Pivnice) Sa 16.10.2021 8:30
Polička
(Pivnice)
(KK Svitavy C – TJ Jiskra Hylváty C) Sa 16.10.2021 9:00
(Svitavy)
(KK Svitavy C – TJ Jiskra Hylváty C)
(TJ Svitavy – Královští Sokoli) Sa 16.10.2021 9:00
École élémentaire de Svitavy (Svitavy)
(TJ Svitavy – Královští Sokoli)
(Fotbal: Mistrovský turnaj okresní soutěže mladších přípravek) Sa 16.10.2021 10:00
(Litomyšl-Město)
(Fotbal: Mistrovský turnaj okresní soutěže mladších přípravek)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. BK Vysoká nad Labem) Sa 16.10.2021 9:00
Sa 16.10.2021 10:45
(Litomyšl)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. BK Vysoká nad Labem)
(TJ Svitavy – Sokol Nová Paka) Sa 16.10.2021 11:00
Střelnice (Svitavy)
(TJ Svitavy – Sokol Nová Paka)
(TJ Svitavy – Náchod) Sa 16.10.2021 10:00
Sa 16.10.2021 12:15
Svitavský stadion (Svitavy)
(TJ Svitavy – Náchod)
(TJ Svitavy B – Lázně Bohdaneč) Sa 16.10.2021 14:30
Svitavský stadion (Svitavy)
(TJ Svitavy B – Lázně Bohdaneč)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. TJ Mladá Boleslav) Sa 16.10.2021 14:00
Sa 16.10.2021 15:45
(Litomyšl)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. TJ Mladá Boleslav)
(FbK TJ Svitavy – Spartak Pelhřimov) Sa 16.10.2021 18:00
Střelnice (Svitavy)
(FbK TJ Svitavy – Spartak Pelhřimov)

temps libre (nombre: 1)

(Dětská herna) Mar 4.5.2021 - Ven 31.12.2021
Musée régionale à Litomyšl (Litomyšl)
(Dětská herna)

gastronomie (nombre: 2)

(Posvícenská zábava) Sa 16.10.2021 14:00
Salle de municipalité (Lichkov)
(Posvícenská zábava)
(Vínečka obě...) Sa 16.10.2021 19:30
Club Au Champ de Tir (Králíky)
(Vínečka obě...)

musiques (nombre: 2)

(Posvícenská zábava) Sa 16.10.2021 14:00
Salle de municipalité (Lichkov)
(Posvícenská zábava)
(Koncert skupiny Kapky) Sa 16.10.2021 19:00
(Červená Voda)
(Koncert skupiny Kapky)

sport, programme d'activités (nombre: 3)

(Mizuno Trail Running Cup 2021) Sa 16.10.2021
Resort Dolní Morava (Králíky)
(Mizuno Trail Running Cup 2021)
(Pochod finanční stráže RČS - V. ročník) Sa 16.10.2021 8:00
(Králíky)
(Pochod finanční stráže RČS - V. ročník)
(Fotbalový zápas) Sa 16.10.2021 14:30
(Lichkov)
(Fotbalový zápas)

cinéma - film (nombre: 8)

(Myši patří do nebe) Sa 16.10.2021 15:30
Cinéma Mai (Choceň)
(Myši patří do nebe)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství (FR) 2D) Sa 16.10.2021 17:00
Centro cultural (Česká Třebová)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství (FR) 2D)
(Zbožňovaný) Sa 16.10.2021 17:00
Fidiko (Žamberk)
(Zbožňovaný)
(Venom 2: Carnage přichází - 3D) Sa 16.10.2021 17:00
Théâtre Roškot, cinéma Máj, Club théâtral (Ústí nad Orlicí)
(Venom 2: Carnage přichází - 3D)
(Láska na špičkách) Sa 16.10.2021 18:00
Cinéma Mai (Choceň)
(Láska na špičkách)
(Cesta domů) Sa 16.10.2021 19:30
Théâtre Roškot, cinéma Máj, Club théâtral (Ústí nad Orlicí)
(Cesta domů)
(Venom 2: Carnage přichází 3D) Sa 16.10.2021 20:00
Fidiko (Žamberk)
(Venom 2: Carnage přichází 3D)
(Láska na špičkách) Sa 16.10.2021 19:30
Cinéma Lanškroun (Lanškroun)
(Láska na špičkách)

de société (nombre: 4)

(Dny otevřených dveří na SŠ uměleckoprůmyslové v ÚO) Sa 16.10.2021 9:00 - 13:00
(Ústí nad Orlicí)
(Dny otevřených dveří na SŠ uměleckoprůmyslové v ÚO)
(Slámožroutská zábava) Sa 16.10.2021 20:00
Gymnase des Sokols (Kunvald)
(Slámožroutská zábava)
(Dny otevřených dveří na SŠ automobilní ÚO) Sa 16.10.2021 9:00 - 13:00
(Ústí nad Orlicí)
(Dny otevřených dveří na SŠ automobilní ÚO)
(Dny otevřených dveří) Sa 16.10.2021 9:00 - 12:00
(Ústí nad Orlicí)
(Dny otevřených dveří)

expositions, marchés et foires (nombre: 20)

(Soubor výstav Ruce vzhůru!) Lun 3.5.2021 - Di 31.10.2021
Château Kolowratský à Rychnov nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
(Soubor výstav Ruce vzhůru!)
(Výstava: Třikrát jinak) Mer 1.9.2021 - Di 31.10.2021
(Česká Třebová)
(Výstava: Třikrát jinak)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové) Jeu 2.9.2021 - Di 31.10.2021
Bibliothèque de la ville d'Ústí nad Orlici (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové)
(Knihaři z Lanškrouna) Jeu 2.9.2021 - Di 14.11.2021
Château de Lanškroun - Musée municipal (Lanškroun)
(Knihaři z Lanškrouna)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) Jeu 9.9.2021 - Ven 31.12.2021
Musée municipal (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Výstava z historie Divišova divadla) Mar 14.9.2021 - Lun 1.11.2021
Fidiko (Žamberk)
(Výstava z historie Divišova divadla)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989) Jeu 30.9.2021 - Di 14.11.2021
Musée municipal (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně) Ven 1.10.2021 - Mar 30.11.2021
(Letohrad)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu OKO a Klubem Obiektyw) Ven 1.10.2021 - Sa 30.10.2021
La Croix rouge tchèque (Ústí nad Orlicí)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu OKO a Klubem Obiektyw)
(Josef Kovář obrazy) Ven 1.10.2021 - Di 24.10.2021
Château de Choceň (Choceň)
(Josef Kovář obrazy)
(Samizdat) Lun 4.10.2021 - Mar 30.11.2021
(Lanškroun)
(Samizdat)
(Salón fotografie, členů Fotoklubu Oko) Mar 5.10.2021 - Mer 27.10.2021
Petite Scene (Ústí nad Orlicí)
(Salón fotografie, členů Fotoklubu Oko)
(Jiří Netík - Bronzy) Mar 5.10.2021 - Di 31.10.2021
Centro cultural (Česká Třebová)
(Jiří Netík - Bronzy)
(Obhajoba pastelky) Jeu 7.10.2021 - Mar 30.11.2021
(Žamberk)
(Obhajoba pastelky)
(Výstava - Pod křídly Orla) Jeu 14.10.2021 - Di 14.11.2021
Musée municipal (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Pod křídly Orla)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové) Ven 15.10.2021 - Jeu 18.11.2021
(Opočno)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové)
(Oslavy 1. výročí Muzea Technických Zajímavostí Choceň) Sa 16.10.2021 10:00 - 17:00
Běstovice
(Oslavy 1. výročí Muzea Technických Zajímavostí Choceň)
(Výstava ovoce, zeleniny a květin) Sa 16.10.2021 9:00 - 16:00
(Záchlumí)
(Výstava ovoce, zeleniny a květin)
(Choceňské trhy) Sa 16.10.2021 8:00 - 12:00
Centre d'information de la ville de Choceň (Choceň)
(Choceňské trhy)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů) Jeu 1.4.2021 - Di 31.10.2021
Château Opočno (Opočno)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů)

gastronomie (nombre: 5)

(Zvěřinové hody v Chaplinu) Ven 15.10.2021 - Di 17.10.2021
Chaplin Restaurant (Ústí nad Orlicí)
(Zvěřinové hody v Chaplinu)
(Dlouhotřebovská zabíjačka) Sa 16.10.2021 10:00
(Dlouhá Třebová)
(Dlouhotřebovská zabíjačka)
(Zvěřinové hody) Sa 16.10.2021 11:00
(Lukavice)
(Zvěřinové hody)
(BecheroBraní) Sa 16.10.2021 19:19
Salle u Coufalů (Přívrat)
(BecheroBraní)
(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu) Ven 15.10.2021 - Di 17.10.2021
(Ústí nad Orlicí)
(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu)

musiques (nombre: 6)

(Rok life - Rokytnický lidový festival) Ven 15.10.2021 - Sa 16.10.2021
(Rokytnice v Orlických horách)
(Rok life - Rokytnický lidový festival)
(Zdeněk Pololáník jubilejní) Sa 16.10.2021 19:00
Église de Saint Jacques plus vieux, apôtre (Česká Třebová)
(Zdeněk Pololáník jubilejní)
(Festival duchovní hudby svaté Cecílie) Sa 16.10.2021 12:30
Eglise de l'Assomption de la Vierge (Ústí nad Orlicí)
(Festival duchovní hudby svaté Cecílie)
(Koncert aneb Viola je zpět...) Sa 16.10.2021 18:00
Église décanale Saint Venceslas (Žamberk)
(Koncert aneb Viola je zpět...)
(Vltava) Sa 16.10.2021 20:00
Club Nain bleu (Česká Třebová)
(Vltava)
(Slámožroutská zábava) Sa 16.10.2021 20:00
Gymnase des Sokols (Kunvald)
(Slámožroutská zábava)

spécialisé (nombre: 1)

(Taneční pro mládež) Sa 16.10.2021
Maison bourgeoise (Choceň)
(Taneční pro mládež)

sport, programme d'activités (nombre: 7)

(Benefiční běh Pomáhám během) Ven 1.10.2021 - Di 31.10.2021
Letohrad, Ústí nad Orlicí
(Benefiční běh Pomáhám během)
(Karate team KCK - nábor nových členů) Ven 1.10.2021 - Di 31.10.2021
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)
(Pomáhám během) Ven 1.10.2021 - Di 31.10.2021
Auberge touristique Cakle (Ústí nad Orlicí), (Letohrad)
(Pomáhám během)
(Běh do vrchu na Andrlův Chlum) Sa 16.10.2021
Ústí nad Orlicí
(Běh do vrchu na Andrlův Chlum)
(Bowlingový turnaj seniorů) Sa 16.10.2021 9:00
(Ústí nad Orlicí )
(Bowlingový turnaj seniorů)
(Fotbalový zápas 1. FC Žamberk - Boříkovice) Sa 16.10.2021 14:30
Stade de football (Žamberk)
(Fotbalový zápas 1. FC Žamberk - Boříkovice)
(Taneční kurzy pro začátečníky) Sa 16.10.2021 19:00 - 22:00
Maison nationale Kodym (Opočno)
(Taneční kurzy pro začátečníky)

temps libre (nombre: 5)

(Čtenářská soutěž Lovci perel) Lun 1.3.2021 - Di 31.10.2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) Mer 24.3.2021 - Jeu 18.11.2021
(Choceň)
(Lovci perel)
(Výlov rybníka) Sa 16.10.2021
Bošín
(Výlov rybníka)
(Výlov rybníku Broumar) Sa 16.10.2021 8:00 - 16:00
(Opočno)
(Výlov rybníku Broumar)
(Zavírání Zlaté Mařenčiny studánky) Sa 16.10.2021 10:00
Česká Třebová
(Zavírání Zlaté Mařenčiny studánky)

théâtre (nombre: 1)

(Divadlo KK: O Smolíčkovi) Sa 16.10.2021 15:00
Centre polyvalent LArt (Lanškroun)
(Divadlo KK: O Smolíčkovi)

sport, programme d'activités (nombre: 1)

(Memoriál Miroslava Petiry) Sa 16.10.2021 8:30 - 14:00
Hostinné, Trutnov
(Memoriál Miroslava Petiry)

cinéma - film (nombre: 7)

(Vlk a lev: Nečekané přátelství) Sa 16.10.2021 15:00
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství)
(Tlapková patrola ve filmu) Sa 16.10.2021 15:30
Cinéma Paix (Heřmanův Městec), náměstí Míru (Heřmanův Městec)
(Tlapková patrola ve filmu)
(Zátopek) Sa 16.10.2021 17:00
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Zátopek)
(Venom 2: Carnage přichází) Sa 16.10.2021 17:30
Cinéma Paix (Heřmanův Městec)
(Venom 2: Carnage přichází)
(Není čas zemřít) Sa 16.10.2021 19:00
Centre multifoncitonnel (Hlinsko)
(Není čas zemřít)
(Láska na špičkách) Sa 16.10.2021 19:30
Cinéma Paix (Heřmanův Městec)
(Láska na špičkách)
(Není čas zemřít) Sa 16.10.2021 19:30
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Není čas zemřít)

de l'Eglise (nombre: 3)

(Bohoslužba) Sa 16.10.2021 16:30
Centre Jean XXIII (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sa 16.10.2021 17:00
Eglise de Nativité de Vierge Marie (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sa 16.10.2021 7:30
Eglise de la Très Sainte Trinité (Kameničky)
(Bohoslužba)

de société (nombre: 5)

(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina) Ven 1.10.2021 - Jeu 14.4.2022
(Hlinsko)
(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina)
(Aktivní útočník v budově) Sa 16.10.2021 10:00 - 17:00
(Chrudim)
(Aktivní útočník  v budově)
(Den za obnovu lesa) Sa 16.10.2021 10:00
Švýcárna - musée (Slatiňany)
(Den za obnovu lesa)
(Rojení světlušek) Sa 16.10.2021 14:00 - 19:00
La petite cour de Grand-mère (Licibořice)
(Rojení světlušek)
(Koncert) Sa 16.10.2021 20:00
Gymnase des Sokols (Slatiňany)
(Koncert)

expositions, marchés et foires (nombre: 5)

(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) Ven 9.7.2021 - Di 31.10.2021
Château Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Kouzlo patchworku) Mar 5.10.2021 - Di 31.10.2021
Château Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kouzlo patchworku)
(Kristýna Hamáková - obrazy) Di 5.9.2021 - Di 31.10.2021
Centre multifoncitonnel (Hlinsko)
(Kristýna Hamáková - obrazy)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová) Sa 11.9.2021 - Mer 10.11.2021
Trou d'exposition (Chrudim)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová)
(Rybí jarmark) Sa 16.10.2021 9:00 - 12:00
Resselovo náměstí (Chrudim)
(Rybí jarmark)

gastronomie (nombre: 2)

(Zvěřinové hody) Ven 15.10.2021 - Di 17.10.2021
Konopáč (Heřmanův Městec)
(Zvěřinové hody)
(Tatarák Na Majlantě) Sa 16.10.2021 16:00
Pension Na Majlantě (Miřetice)
(Tatarák Na Majlantě)

musiques (nombre: 1)

(Koncert) Sa 16.10.2021 20:00
Gymnase des Sokols (Slatiňany)
(Koncert)

spécialisé (nombre: 4)

(Den archeologie) Sa 16.10.2021 9:00
Musée régional à Chrudim (Chrudim)
(Den archeologie)
(Aktivní útočník v budově) Sa 16.10.2021 10:00 - 17:00
(Chrudim)
(Aktivní útočník  v budově)
(Dětské sochání) Sa 16.10.2021 10:00
(Slatiňany)
(Dětské sochání)
(Den za obnovu lesa) Sa 16.10.2021 10:00
Švýcárna - musée (Slatiňany)
(Den za obnovu lesa)

sport, programme d'activités (nombre: 7)

(Lužické hory - Jířetín pod Jedlovou - autobusový zájezd) Sa 16.10.2021
Hlinsko
(Lužické hory - Jířetín pod Jedlovou - autobusový zájezd)
(Jdeme ze Dvora Králové na Betlém) Sa 16.10.2021 8:00
Heřmanův Městec
(Jdeme ze Dvora Králové na Betlém)
(FC Hlinsko - Česká Třebová) Sa 16.10.2021 9:30
Sa 16.10.2021 11:15
(Hlinsko)
(FC Hlinsko - Česká Třebová)
(HC Hlinsko - Skuteč) Sa 16.10.2021 9:30
Sa 16.10.2021 11:30
Le stade d'hiver (Hlinsko)
(HC Hlinsko - Skuteč)
(Motokrosové závody) Sa 16.10.2021 12:30
AMK Třemošnice (Třemošnice)
(Motokrosové závody)
(SKO Hlinsko - TJ Svitavy A) Sa 16.10.2021 10:00
Sa 16.10.2021 13:00
(Hlinsko)
(SKO Hlinsko - TJ Svitavy A)
(Krajský přebor mužů - podzim 2021) Sa 16.10.2021 14:30
(Třemošnice)
(Krajský přebor mužů - podzim 2021)

temps libre (nombre: 7)

(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od semínka ke košili) Sa 16.10.2021 10:30 - 15:00
Musée en plein air Vysočina - Veselý Kopec (Veselý kopec)
(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od semínka ke košili)
(Burza oblečení, hraček a sportovních potřeb) Ven 1.10.2021 - Lun 25.10.2021
Galerie municipale de Třemošnice (Třemošnice)
(Burza oblečení, hraček a sportovních potřeb)
(Lužické hory - Jířetín pod Jedlovou - autobusový zájezd) Sa 16.10.2021
Hlinsko
(Lužické hory - Jířetín pod Jedlovou - autobusový zájezd)
(Jdeme ze Dvora Králové na Betlém) Sa 16.10.2021 8:00
Heřmanův Městec
(Jdeme ze Dvora Králové na Betlém)
(Den plný retroher) Sa 16.10.2021 9:00
Centre Jean XXIII (Hlinsko)
(Den plný retroher)
(Dětské sochání) Sa 16.10.2021 10:00
(Slatiňany)
(Dětské sochání)
(Rojení světlušek) Sa 16.10.2021 14:00 - 19:00
La petite cour de Grand-mère (Licibořice)
(Rojení světlušek)

théâtre (nombre: 2)

(Divadelní pohádka pro nejmenší) Sa 16.10.2021 14:00
Maison de la culture (Třemošnice)
(Divadelní pohádka pro nejmenší)
(Sněhová královna v ledovém království) Sa 16.10.2021 16:00
Gymnase des Sokols (Heřmanův Městec), Heřmanův Městec
(Sněhová královna v ledovém království)

cinéma - film (nombre: 6)

(Myši patří do nebe) Possibilité de commander des billets d’entrée Sa 16.10.2021 13:30
Bio Central (Hradec Králové)
(Myši patří do nebe)
(Tlapková patrola ve filmu) Sa 16.10.2021 13:00
Sa 16.10.2021 15:30
Bio Central (Hradec Králové)
(Tlapková patrola ve filmu)
(Zrcadla ve tmě) Possibilité de commander des billets d’entrée Sa 16.10.2021 16:00
Bio Central (Hradec Králové)
(Zrcadla ve tmě)
(Zpráva) Possibilité de commander des billets d’entrée Sa 16.10.2021 20:30
Bio Central (Hradec Králové)
(Zpráva)
(Karel) Possibilité de commander des billets d’entrée Sa 16.10.2021 18:00
Bio Central (Hradec Králové)
(Karel)
(Není čas zemřít - James Bond) Possibilité de commander des billets d’entrée Sa 16.10.2021 17:00
Bio Central (Hradec Králové)
(Není čas zemřít - James Bond)

expositions, marchés et foires (nombre: 1)

(ZUŠka z Habrmanky vystavuje) Ven 3.9.2021 - Mar 26.10.2021
(Hradec Králové)
(ZUŠka z Habrmanky vystavuje)

historique (nombre: 1)

(Den s myslivci) Sa 16.10.2021 10:00
(Malšova Lhota)
(Den s myslivci)

musiques (nombre: 1)

(World of the Laser - Evolution) Possibilité de commander des billets d’entrée Sa 16.10.2021 19:00
Maison de culture Střelnice (Hradec Králové)
(World of the Laser - Evolution)

spécialisé (nombre: 1)

(Den s myslivci) Sa 16.10.2021 10:00
(Malšova Lhota)
(Den s myslivci)

sport, programme d'activités (nombre: 1)

(Den s myslivci) Sa 16.10.2021 10:00
(Malšova Lhota)
(Den s myslivci)

théâtre (nombre: 3)

(World of the Laser - Evolution) Possibilité de commander des billets d’entrée Sa 16.10.2021 19:00
Maison de culture Střelnice (Hradec Králové)
(World of the Laser - Evolution)
(Kašparův zvěřinec) Possibilité de commander des billets d’entrée Sa 16.10.2021 16:00 - 17:00
Théâtre Dragon (Hradec Králové)
(Kašparův zvěřinec)
(Maryša) Possibilité de commander des billets d’entrée Sa 16.10.2021 19:00 - 20:30
Théâtre Klicpera (Hradec Králové)
(Maryša)

de société (nombre: 1)

(Mezinárodní den archeologie) Sa 16.10.2021 10:00 - 17:00
Le château Pardubice - Musée de Est de Bohême (Pardubice)
(Mezinárodní den archeologie)

expositions, marchés et foires (nombre: 7)

(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) Mer 23.6.2021 - Di 7.11.2021
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - château (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) Ven 1.1.2021 - Ven 31.12.2021
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - château (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Výstava: Filip Hortenský) Mar 7.9.2021 - Di 21.11.2021
(Pardubice)
(Výstava: Filip Hortenský)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči) Lun 13.9.2021 - Sa 18.12.2021
Centre culturel et d'information de la ville de Přelouč (Přelouč)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči)
(Dodoismus) Lun 20.9.2021 - Mer 20.10.2021
Théâtre 29 (Pardubice)
(Dodoismus)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004)) Mar 5.10.2021 - Mar 2.11.2021
(Pardubice)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004))
(Interaktivní výstava Poznej lidské tělo) Sa 9.10.2021 - Mer 20.10.2021
Atrium Palác Pardubice (Pardubice)
(Interaktivní výstava Poznej lidské tělo)

musiques (nombre: 2)

(Mezinárodní hudební festival Pardubice 2021) Sa 16.10.2021 10:00
Maison de musique (Pardubice)
(Mezinárodní hudební festival Pardubice 2021)
(One Spirit a Lazy Seals) Possibilité de commander des billets d’entrée Sa 16.10.2021 20:00
Doli Klub (Pardubice)
(One Spirit a Lazy Seals)

spécialisé (nombre: 2)

(Mezinárodní den archeologie) Sa 16.10.2021 10:00 - 17:00
Le château Pardubice - Musée de Est de Bohême (Pardubice)
(Mezinárodní den archeologie)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Jeu 9.9.2021 - Mer 22.12.2021
Atelier créatif de la Galerie de Bohême de l'Est (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)

sport, programme d'activités (nombre: 3)

(HBC Pardubice vs. SK Hokejbal Letohrad) Sa 16.10.2021 16:00
Autosklo-H.A.K. Aréna (Pardubice)
(HBC Pardubice vs. SK Hokejbal Letohrad)
(Z Náchoda přes Peklo do Nového Města) Sa 16.10.2021
Pardubice
(Z Náchoda přes Peklo do Nového Města)
(Kryštofovo údolí) Sa 16.10.2021
Pardubice
(Kryštofovo údolí)

temps libre (nombre: 10)

(Komentovaná prohlídka Bílé Předměstí – pardubická Ořechovka) Sa 16.10.2021 13:00
Le château Pardubice - Musée de Est de Bohême (Pardubice)
(Komentovaná prohlídka Bílé Předměstí – pardubická Ořechovka)
(Po stopách Pernštejnů v Pardubicích) Sa 16.10.2021 14:00
Le château Pardubice - Musée de Est de Bohême (Pardubice)
(Po stopách Pernštejnů v Pardubicích)
(Kouzelnické představení nejen pro děti) Sa 16.10.2021 13:00 - 14:00
Petit théâtre magique (Pardubice)
(Kouzelnické představení nejen pro děti)
(Museum virtualis) Jeu 29.4.2021 - Ven 31.12.2021
Le château Pardubice - Musée de Est de Bohême (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) Jeu 9.9.2021 - Mer 22.12.2021
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - château (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) Jeu 9.9.2021 - Mer 22.12.2021
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - Maison U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Jeu 9.9.2021 - Mer 22.12.2021
Atelier créatif de la Galerie de Bohême de l'Est (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) Jeu 9.9.2021 - Mer 22.12.2021
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - Maison U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) Jeu 9.9.2021 - Mer 22.12.2021
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - château (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)
(Pardubický Slavín) Sa 16.10.2021 15:00
Pardubice
(Pardubický Slavín)

théâtre (nombre: 2)

(Perfect Days) Sa 16.10.2021 19:00
Théâtre Exil (Pardubice)
(Perfect Days)
(Tři veteráni) Sa 16.10.2021 18:00
Théâtre d'Est de Boheme (Pardubice)
(Tři veteráni)

expositions, marchés et foires (nombre: 6)

(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sa 18.9.2021 - Di 7.11.2021
Galerie de l´art plastique à Náchod (Náchod)
(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Veronika Psotková - Esence) Jeu 23.9.2021 - Di 7.11.2021
Galerie de l´art plastique à Náchod (Náchod)
(Veronika Psotková - Esence)
(Za odvahu a zásluhy) Mer 13.10.2021 - Mer 20.10.2021
Rtyně à Podkrkonoší (Rtyně v Podkrkonoší)
(Za odvahu a zásluhy)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sa 18.9.2021 - Di 7.11.2021
Galerie de l´art plastique à Náchod (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) Jeu 23.9.2021 - Di 7.11.2021
Galerie de l´art plastique à Náchod (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)
(Příběhy z Indie na plotě) Mar 5.10.2021 - Mar 30.11.2021
Nové Město nad Metují
(Příběhy z Indie na plotě)

sport, programme d'activités (nombre: 1)

(Spadaným listím přes tři rozhledny) Sa 16.10.2021 8:00 - 16:00
Úpice
(Spadaným listím přes tři rozhledny)

temps libre (nombre: 2)

(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sa 18.9.2021 - Di 7.11.2021
Galerie de l´art plastique à Náchod (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) Jeu 23.9.2021 - Di 7.11.2021
Galerie de l´art plastique à Náchod (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)

Nombre total d’enregistrements recherchés: 175

Trouves ton activité