Vacances en République tchèque:CZeCOTTourmapsLa Bohême de l‘EstUNESCOVacances activesHorairesGEOFUN
loading...
Navigateur touristique
Viki
Portail touristique officiel de la Région de Pardubice
République tchèque
Nébulosité 7°C
Météo

Météo - Pardubice

16.10. (11:00)
aujourd‘hui
Nébulosité
7°C
17.10.
demain
Nébulosité
13°C/4°C
18.10.
lundiSemi-clair
14°C/7°C
19.10.
mardiCouvert
15°C/7°C
Source: Météo Meteocentrum

Calendrier des actions

Recherche des actions:
Régions: Frontière tchéco-morave. Région frontalière de Kladsko. . Les Monts de l’Aigle (Orlické) et leur piémont. Frontière tchéco-morave. Région de Hradec Králové. Région de Pardubice. Région de Chrudim-Hlinsko.
Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions. Plan pour le choix des régions.








début: fin:
Autres paramètres de recherche

Plan

cinéma - film (nombre: 3)

(Prvok, Šampón, Tečka a Karel) Jeu 14.10.2021 19:00
Théâtre Šembera (Vysoké Mýto)
(Prvok, Šampón, Tečka a Karel)
(Malířka a zloděj) Jeu 14.10.2021 19:30
Cinéma Sokol (Litomyšl )
(Malířka a zloděj)
(Láska na špičkách) Jeu 14.10.2021 19:30
Cinéma L'Univers (Svitavy)
(Láska na špičkách)

de société (nombre: 2)

(Litomyšl jinak) Lun 20.9.2021 - Ven 31.12.2021
Musée régionale à Litomyšl (Litomyšl)
(Litomyšl jinak)
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move) Jeu 14.10.2021 - Ven 5.11.2021
Litomyšl
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move)

expositions, marchés et foires (nombre: 8)

(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) Di 13.6.2021 - Sa 27.11.2021
Galerie Miroslav Kubík (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) Di 22.8.2021 - Di 2.1.2022
Musée régionale à Litomyšl (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Listiny litomyšlského biskupství a kapituly) Ven 17.9.2021 - Ven 15.10.2021
Jiráskovo nám. (Litomyšl)
(Listiny litomyšlského biskupství a kapituly)
(Jaromír Krosch: The Best Of 1981 - 2021) Sa 18.9.2021 - Ven 29.10.2021
Galerie Kroupa (Litomyšl)
(Jaromír Krosch: The Best Of 1981 - 2021)
(Veronika Bílková: Na cestách) Ven 24.9.2021 - Di 24.10.2021
Galerie municipale (Vysoké Mýto)
(Veronika Bílková: Na cestách)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku) Di 26.9.2021 - Di 6.2.2022
Musée régionale à Litomyšl (Litomyšl)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku)
(Knihy) Ven 1.10.2021 - Mar 30.11.2021
(Vysoké Mýto)
(Knihy)
(Ze života dobrovolníků) Jeu 14.10.2021 - Jeu 21.10.2021
Bělidla (Litomyšl)
(Ze života dobrovolníků)

spécialisé (nombre: 1)

(Výklady karet) Jeu 14.10.2021 9:00 - 17:00
Smetanovo náměstí (Litomyšl)
(Výklady karet)

temps libre (nombre: 1)

(Dětská herna) Mar 4.5.2021 - Ven 31.12.2021
Musée régionale à Litomyšl (Litomyšl)
(Dětská herna)

théâtre (nombre: 1)

(Underground Comedy) Possibilité de commander des billets d’entrée Jeu 14.10.2021 20:00
Music club Kotelna (Litomyšl)
(Underground Comedy)

cinéma - film (nombre: 2)

(Karel) Jeu 14.10.2021 17:00
Club Au Champ de Tir (Králíky)
(Karel)
(Není čas zemřít - James Bond) Jeu 14.10.2021 20:00
Club Au Champ de Tir (Králíky)
(Není čas zemřít - James Bond)

musiques (nombre: 1)

(Můj první koncertík) Jeu 14.10.2021 18:00
Ecole primaire artistique Králíky (Králíky)
(Můj první koncertík)

cinéma - film (nombre: 6)

(Zátopek (ČR) 2D - Bio Senior) Jeu 14.10.2021 17:00
Centro cultural (Česká Třebová)
(Zátopek (ČR) 2D - Bio Senior)
(Okupace) Jeu 14.10.2021 19:30
Cinéma municipal (Jablonné nad Orlicí )
(Okupace)
(Venom 2: Carnage přichází) Jeu 14.10.2021 20:00
Fidiko (Žamberk)
(Venom 2: Carnage přichází)
(Láska na špičkách) Jeu 14.10.2021 18:00
Cinéma Mai (Choceň)
(Láska na špičkách)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství) Jeu 14.10.2021 17:00
Fidiko (Žamberk)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství)
(Venom 2: Carnage přichází) Jeu 14.10.2021 17:00
Jeu 14.10.2021 19:30
Cinéma Lanškroun (Lanškroun)
(Venom 2: Carnage přichází)

de société (nombre: 1)

(Slavnostní večer s udílením cen města Ústí nad Orlicí) Jeu 14.10.2021 19:00
Théâtre Roškot, cinéma Máj, Club théâtral (Ústí nad Orlicí)
(Slavnostní večer s udílením cen města Ústí nad Orlicí)

expositions, marchés et foires (nombre: 14)

(Výstava: Třikrát jinak) Mer 1.9.2021 - Di 31.10.2021
(Česká Třebová)
(Výstava: Třikrát jinak)
(Knihaři z Lanškrouna) Jeu 2.9.2021 - Di 14.11.2021
Château de Lanškroun - Musée municipal (Lanškroun)
(Knihaři z Lanškrouna)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové) Jeu 2.9.2021 - Di 31.10.2021
Bibliothèque de la ville d'Ústí nad Orlici (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) Jeu 9.9.2021 - Ven 31.12.2021
Musée municipal (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Výstava z historie Divišova divadla) Mar 14.9.2021 - Lun 1.11.2021
Fidiko (Žamberk)
(Výstava z historie Divišova divadla)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989) Jeu 30.9.2021 - Di 14.11.2021
Musée municipal (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu OKO a Klubem Obiektyw) Ven 1.10.2021 - Sa 30.10.2021
La Croix rouge tchèque (Ústí nad Orlicí)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu OKO a Klubem Obiektyw)
(Josef Kovář obrazy) Ven 1.10.2021 - Di 24.10.2021
Château de Choceň (Choceň)
(Josef Kovář obrazy)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně) Ven 1.10.2021 - Mar 30.11.2021
(Letohrad)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně)
(Samizdat) Lun 4.10.2021 - Mar 30.11.2021
(Lanškroun)
(Samizdat)
(Jiří Netík - Bronzy) Mar 5.10.2021 - Di 31.10.2021
Centro cultural (Česká Třebová)
(Jiří Netík - Bronzy)
(Salón fotografie, členů Fotoklubu Oko) Mar 5.10.2021 - Mer 27.10.2021
Petite Scene (Ústí nad Orlicí)
(Salón fotografie, členů Fotoklubu Oko)
(Obhajoba pastelky) Jeu 7.10.2021 - Mar 30.11.2021
(Žamberk)
(Obhajoba pastelky)
(Výstava - Pod křídly Orla) Jeu 14.10.2021 - Di 14.11.2021
Musée municipal (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Pod křídly Orla)

spécialisé (nombre: 3)

(Veřejná šicí dílna: Velryba) Jeu 14.10.2021 15:00 - 17:00
Centro cultural (Česká Třebová)
(Veřejná šicí dílna: Velryba)
(Polyxena z Pernštejna) Jeu 14.10.2021 17:00
(Choceň)
(Polyxena z Pernštejna)
(Mateřské kruhy) Jeu 14.10.2021 15:30 - 18:30
Voie familiale et groupe d'enfants Viola (Žamberk)
(Mateřské kruhy)

sport, programme d'activités (nombre: 6)

(Benefiční běh Pomáhám během) Ven 1.10.2021 - Di 31.10.2021
Letohrad, Ústí nad Orlicí
(Benefiční běh Pomáhám během)
(Karate team KCK - nábor nových členů) Ven 1.10.2021 - Di 31.10.2021
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)
(Pomáhám během) Ven 1.10.2021 - Di 31.10.2021
Auberge touristique Cakle (Ústí nad Orlicí), (Letohrad)
(Pomáhám během)
(Cvičení s kojenci) Jeu 14.10.2021 9:00 - 10:00
Centre familial Jablíčko (Jablonné nad Orlicí)
(Cvičení s kojenci)
(Odpolední vycházka s ČČK) Jeu 14.10.2021 13:00
Ústí nad Orlicí
(Odpolední vycházka s ČČK)
(Acrojoga s hlídáním dětí) Jeu 14.10.2021 17:00
Centre familial Rosa (Česká Třebová)
(Acrojoga s hlídáním dětí)

temps libre (nombre: 4)

(Čtenářská soutěž Lovci perel) Lun 1.3.2021 - Di 31.10.2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) Mer 24.3.2021 - Jeu 18.11.2021
(Choceň)
(Lovci perel)
(Zájezd se Senior klubem - Tržnice Kudowa Zdroj, Náchod) Jeu 14.10.2021
Ústí nad Orlicí
(Zájezd se Senior klubem - Tržnice Kudowa Zdroj, Náchod)
(Veřejná šicí dílna: Velryba) Jeu 14.10.2021 15:00 - 17:00
Centro cultural (Česká Třebová)
(Veřejná šicí dílna: Velryba)

cinéma - film (nombre: 4)

(Láska na špičkách) Jeu 14.10.2021 17:00
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Láska na špičkách)
(Zbožňovaný) Jeu 14.10.2021 19:00
Centre multifoncitonnel (Hlinsko)
(Zbožňovaný)
(Cesta domů) Jeu 14.10.2021 19:30
Cinéma Paix (Heřmanův Městec)
(Cesta domů)
(Prvok, Šampón, Tečka a Karel) Jeu 14.10.2021 19:30
Cinéma municipal Chrudim (Chrudim)
(Prvok, Šampón, Tečka a Karel)

de l'Eglise (nombre: 2)

(Bohoslužba) Jeu 14.10.2021 18:00
Chapelle de Saint Vaclav (Jeníkov)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Jeu 14.10.2021 18:00
(Studnice)
(Bohoslužba)

de société (nombre: 2)

(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina) Ven 1.10.2021 - Jeu 14.4.2022
(Hlinsko)
(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina)
(174. Laskavý večer) Jeu 14.10.2021 19:00
Maison de société (Slatiňany)
(174. Laskavý večer)

expositions, marchés et foires (nombre: 4)

(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) Ven 9.7.2021 - Di 31.10.2021
Château Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Kouzlo patchworku) Mar 5.10.2021 - Di 31.10.2021
Château Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kouzlo patchworku)
(Kristýna Hamáková - obrazy) Di 5.9.2021 - Di 31.10.2021
Centre multifoncitonnel (Hlinsko)
(Kristýna Hamáková - obrazy)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová) Sa 11.9.2021 - Mer 10.11.2021
Trou d'exposition (Chrudim)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová)

musiques (nombre: 1)

(174. Laskavý večer) Jeu 14.10.2021 19:00
Maison de société (Slatiňany)
(174. Laskavý večer)

spécialisé (nombre: 1)

(Workshop tvorba podzimního věnce) Jeu 14.10.2021 16:00 - 19:00
Centre Pohůdka (Heřmanův Městec)
(Workshop tvorba podzimního věnce)

sport, programme d'activités (nombre: 3)

(Pravidelné lekce Nordic Walking) Jeu 14.10.2021 17:00 - 19:00
Belvédère Bára sur Čertova skalka (Chrudim)
(Pravidelné lekce Nordic Walking)
(Cvičení pilates) Jeu 14.10.2021 18:00
Centre Jean XXIII (Hlinsko)
(Cvičení pilates)
(Aquaaerobik) Jeu 14.10.2021 18:00
La piscine de la ville (Hlinsko)
(Aquaaerobik)

temps libre (nombre: 3)

(Burza oblečení, hraček a sportovních potřeb) Ven 1.10.2021 - Lun 25.10.2021
Galerie municipale de Třemošnice (Třemošnice)
(Burza oblečení, hraček a sportovních potřeb)
(Chvilka s pohádkou) Jeu 14.10.2021 10:00
Centre familial Radovánek (Heřmanův Městec)
(Chvilka s pohádkou)
(Workshop tvorba podzimního věnce) Jeu 14.10.2021 16:00 - 19:00
Centre Pohůdka (Heřmanův Městec)
(Workshop tvorba podzimního věnce)

théâtre (nombre: 1)

(Screamers) Jeu 14.10.2021 19:00
Théâtre Karel Pippich (Chrudim)
(Screamers)

expositions, marchés et foires (nombre: 1)

(ZUŠka z Habrmanky vystavuje) Ven 3.9.2021 - Mar 26.10.2021
(Hradec Králové)
(ZUŠka z Habrmanky vystavuje)

spécialisé (nombre: 1)

(Čínská medicína pro domácí použití) Jeu 14.10.2021 17:00
(Hradec Králové)
(Čínská medicína pro domácí použití)

de société (nombre: 2)

(Taneční zábava pro seniory a střední generaci) Jeu 14.10.2021 15:00
(Pardubice)
(Taneční zábava pro seniory a střední generaci)
(Představení pro seniory - Josef Zíma s Pavlem Skalickým) Possibilité de commander des billets d’entrée Jeu 14.10.2021 16:00
Maison de culture Hronovická (Pardubice)
(Představení pro seniory - Josef Zíma s Pavlem Skalickým)

expositions, marchés et foires (nombre: 8)

(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) Mer 23.6.2021 - Di 7.11.2021
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - château (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) Ven 1.1.2021 - Ven 31.12.2021
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - château (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Výstava: Filip Hortenský) Mar 7.9.2021 - Di 21.11.2021
(Pardubice)
(Výstava: Filip Hortenský)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči) Lun 13.9.2021 - Sa 18.12.2021
Centre culturel et d'information de la ville de Přelouč (Přelouč)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči)
(Dodoismus) Lun 20.9.2021 - Mer 20.10.2021
Théâtre 29 (Pardubice)
(Dodoismus)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004)) Mar 5.10.2021 - Mar 2.11.2021
(Pardubice)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004))
(Interaktivní výstava Poznej lidské tělo) Sa 9.10.2021 - Mer 20.10.2021
Atrium Palác Pardubice (Pardubice)
(Interaktivní výstava Poznej lidské tělo)
(Výstava Humor) Jeu 14.10.2021 15:00 - 17:30
(Pardubice)
(Výstava Humor)

musiques (nombre: 4)

(Trdlo) Jeu 14.10.2021 19:00
Doli Klub (Pardubice)
(Trdlo)
(Mezinárodní hudební festival Pardubice 2021) Jeu 14.10.2021 18:00
Maison de musique (Pardubice)
(Mezinárodní hudební festival Pardubice 2021)
(Taneční zábava pro seniory a střední generaci) Jeu 14.10.2021 15:00
(Pardubice)
(Taneční zábava pro seniory a střední generaci)
(Představení pro seniory - Josef Zíma s Pavlem Skalickým) Possibilité de commander des billets d’entrée Jeu 14.10.2021 16:00
Maison de culture Hronovická (Pardubice)
(Představení pro seniory - Josef Zíma s Pavlem Skalickým)

spécialisé (nombre: 3)

(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Jeu 9.9.2021 - Mer 22.12.2021
Atelier créatif de la Galerie de Bohême de l'Est (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Základy akvarelu) Jeu 14.10.2021 10:00 - 13:00
Jeu 14.10.2021 14:00 - 17:00
(Pardubice)
(Základy akvarelu)
(Význam písní a říkadel pro raný rozvoj dítěte) Jeu 14.10.2021 16:00
(Pardubice)
(Význam písní a říkadel pro raný rozvoj dítěte)

temps libre (nombre: 7)

(Museum virtualis) Jeu 29.4.2021 - Ven 31.12.2021
Le château Pardubice - Musée de Est de Bohême (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) Jeu 9.9.2021 - Mer 22.12.2021
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - Maison U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) Jeu 9.9.2021 - Mer 22.12.2021
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - château (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Jeu 9.9.2021 - Mer 22.12.2021
Atelier créatif de la Galerie de Bohême de l'Est (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) Jeu 9.9.2021 - Mer 22.12.2021
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - Maison U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) Jeu 9.9.2021 - Mer 22.12.2021
Galerie de Est de Bohême à Pardubice - château (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
(Dračí doupě) Jeu 14.10.2021 16:00 - 19:00
(Pardubice)
(Dračí doupě)

théâtre (nombre: 1)

(Noc na Karlštejně) Jeu 14.10.2021 19:00
Théâtre d'Est de Boheme (Pardubice)
(Noc na Karlštejně)

expositions, marchés et foires (nombre: 6)

(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sa 18.9.2021 - Di 7.11.2021
Galerie de l´art plastique à Náchod (Náchod)
(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Veronika Psotková - Esence) Jeu 23.9.2021 - Di 7.11.2021
Galerie de l´art plastique à Náchod (Náchod)
(Veronika Psotková - Esence)
(Za odvahu a zásluhy) Mer 13.10.2021 - Mer 20.10.2021
Rtyně à Podkrkonoší (Rtyně v Podkrkonoší)
(Za odvahu a zásluhy)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sa 18.9.2021 - Di 7.11.2021
Galerie de l´art plastique à Náchod (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) Jeu 23.9.2021 - Di 7.11.2021
Galerie de l´art plastique à Náchod (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)
(Příběhy z Indie na plotě) Mar 5.10.2021 - Mar 30.11.2021
Nové Město nad Metují
(Příběhy z Indie na plotě)

temps libre (nombre: 2)

(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sa 18.9.2021 - Di 7.11.2021
Galerie de l´art plastique à Náchod (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) Jeu 23.9.2021 - Di 7.11.2021
Galerie de l´art plastique à Náchod (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)

Nombre total d’enregistrements recherchés: 101

Trouves ton activité